Jump to content
Dogomania

Co wy tak milczycie ??


frodoipatyk

Recommended Posts

Gładkowłose charty z tego wynika nie przepadaja za deszczem. Matrix jak whippetka Miłej, gdy pada deszcz to nie chce wychodzić, a jak jesteśmy na spacerze i na nieszczęście pokropi nas deszcz to jest cały nieszczęsliwy, w domu musi być bardzo dokładnie do sucha wytarty. Natomiast bardzo lubi słońce i wylegiwanie się w ogrodzie podczas letniej pogody!

Link to comment
Share on other sites

... oj moja starsza zdecydowanie" nie znosi tego mokrego co spada z nieba i tak obrzydliwie moczy łapy" Ubaw mam po pachy jak próbuje chodzić ścieżkami coby łap na mokrej trawie nie zamoczyć. Lub stara się za wszelką cenę je wysuszyć jęzorem :D

Drugiej to "choćby dziczki" , nic a nic nie jest w stanie zakłócić spacerku.

Obie natomiast uwielbiają kąpiele błotne ;) ... i tu mokre łapy nie przeszkadzaja. :wink:

...a śnieg... no cóż który pies nie lubi charców w tym zimnym puchu...

Link to comment
Share on other sites

Ja bardzo lubię klimat padającego śniegu:D za to z moimi psami jest tak, że Frodo to musi mieć kubrak na sobie jak jest mróz to jego by siłą trzeba było z klatki schodowej wyciągnąć:) lubi lato i upały na nim nie robią wrażenia a Patyk to uwielbia śnieg szaleństwo na śniegu latem zaś jest klapnięty wieczorami się dopiero rozkręca. Oboje nie lubią deszczu:D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...