Jump to content
Dogomania

Co wy tak milczycie ??


frodoipatyk

Recommended Posts

To sie robi niebezpieczne! Frodo&Patyk rozmawia juz sam ze soba :wink:

A tak szczerze, to rzeczywiscie cos "peklo" na naszym forum. Starzy, dobrzy forumowicze, ktorych posty uwielbialam czytac chyba nie maja ochoty juz tu zagladac :( Wiem, ze jedna z przyczyn jest kilka, bardziej lub mniej ostatnich "kwasnych" tematow. Brakuje mi tych moze troche bzdurnych, ale jak sympatycznych watkow - jak np"Charcie sikanie".

Coz, czasu nie da sie odwrocic :( Pozostaje tylko miec nadzieje, ze bedzie lepiej...

Link to comment
Share on other sites

To sie robi niebezpieczne! Frodo&Patyk rozmawia juz sam ze soba :wink:

A tak szczerze, to rzeczywiscie cos "peklo" na naszym forum. Starzy, dobrzy forumowicze, ktorych posty uwielbialam czytac chyba nie maja ochoty juz tu zagladac :( Wiem, ze jedna z przyczyn jest kilka, bardziej lub mniej ostatnich "kwasnych" tematow. Brakuje mi tych moze troche bzdurnych, ale jak sympatycznych watkow - jak np"Charcie sikanie".

Coz, czasu nie da sie odwrocic :( Pozostaje tylko miec nadzieje, ze bedzie lepiej...

A to przez przypadek sam ze sobą rozmawiam :D

Ja tu zbyt późno się chyba dopisałem :(

Link to comment
Share on other sites

To sie robi niebezpieczne! Frodo&Patyk rozmawia juz sam ze soba :wink:

Jak byś znala lepiej Froda i Patyka to byś wiedziała, że to u niego norma :lol:

Już taki chłopak jest, że lubi sobie pogadać.

Faktem jest, że nie udzielają się ostatnio ludzie, których kiedyś było tu pełno! Czy wszyscy się poprzenosili gdzieś indziej, czy tylko nie chce im się gadać?

Link to comment
Share on other sites

To sie robi niebezpieczne! Frodo&Patyk rozmawia juz sam ze soba :wink:

Jak byś znala lepiej Froda i Patyka to byś wiedziała, że to u niego norma :lol:

Już taki chłopak jest, że lubi sobie pogadać.

Faktem jest, że nie udzielają się ostatnio ludzie, których kiedyś było tu pełno! Czy wszyscy się poprzenosili gdzieś indziej, czy tylko nie chce im się gadać?

No zaraz wyjdę na wariata co lubi gadać sam z sobą :-?

Link to comment
Share on other sites

nie maja ochoty juz tu zagladac :( Wiem, ze jedna z przyczyn jest kilka, bardziej lub mniej ostatnich "kwasnych" tematow. Brakuje mi tych moze troche bzdurnych, ale jak sympatycznych watkow - jak np"Charcie sikanie".

Coz, czasu nie da sie odwrocic :( Pozostaje tylko miec nadzieje, ze bedzie lepiej...

Wniosek jest jeden... ktos musi taki taki sympatyczny lub kwasny watek zaczac.. a potem to juz sie toczy.

O chartach mozna mowic godzinami nie uwazasz?

Wkladam klejny temat informacyjny dla tych Nowych charciarzy.

Link to comment
Share on other sites

Nie wiem co się na tym charcim forum dzieje... Bardzo załuję, że minęły "tamte czasy", kiedy to po włączeniu Dogo było tyyle tematów zaznaczonych na pomarańczowo... A teraz spora część dogomaniaków sobie stąd poszła i cięzko ich będzie przywołać tu z powrotem :(

Link to comment
Share on other sites

ogry by tylko spały, idzie straszna pora roku :(

E tu sie nie zgodze 8) JA tam zime lubie,przynajmniej mozna wyjsc o kazdej porze dnia z psem, a nie tak jak latem tzn.od ok.4.30 w drodze :fadein: Zreszta zima tez jest potrzebna przyrodzie....Nie badzmy samolubni :wink:

Link to comment
Share on other sites

Ja lubie zimę w okresie Świat Bozego Narodzenia.

Lubię nastrój jaki daje padający wielkimi płatkami snieg, lubię oświetlone gwiazdkowymi dekoracjami miasto, lubię cichą zasnieżoną wieś,

kocham emocje zwiazane ze zbliżajacymi się świętami, wymyslanie i poszukiwanie prezentów dla rodzinki ( największy problem mam zawsze z Tomkiem - Frodo & Patyk, bo on nie dość, że gwiazdka to jeszcze imieniny i urodziny :D ) przygotowywanie światecznego menu. Uwielbiam wigilijne spotkania całej naszej rodziny, choinki aż pod sufit, rodzinny konkurs na najpiekniej ubrane drzewko (kazda rodzina uwaza, że ich drzewko wygrało :lol: ), konkurs na najwymyślniejszą bombkę. I doceniam to, że choć jeden raz w roku wszyscy ludzie starają sie byc dla siebie mili. Ja poprostu kocham czas Bożego Narodzenia i nie wyobrażam sobie świąt w ciepłym klimacie! :x-mas:

A nasze charty tez lubią zimę. Na borzoiach "chłodek" nie robi wrażenia,

a whippety tez nie chodzą w ubrankach.

Link to comment
Share on other sites

Na borzoiach deszcz tez nie robi wrazenia, ale whippety to juz inna sprawa.

Jedną z naszych whippetek trzeba wyrzucać ( dosłownie!!! :D ) siłą z domu kiedy pada deszcz. A ona jakby mogła to by w progu zrobiła co trzeba i z powrotem pod kołderkę :D .

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...