Jump to content
Dogomania

Łódź- mała Sunia szuka domu !!! ma dom


olasta

Recommended Posts

  • Replies 80
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kochani !!! Bardzo, bardzo dziękuję za zainteresowanie !!! Nie odzywałam się kilka dni, ponieważ mam utrudniony dostęp do komputera - nie mam komputera w domu !!! Nawet sama nie umiałam wkleić zdjęć , tylko musiałam prosić o pomoc.
Piesków też na co dzień nie widzę , bo to nie ja się bezpośrednio nimi opiekuję , tylko pomagam i staram się pomóc znaleźć im dom.
Sunia z pieskami czują się dobrze, maluchy rosną jak na drożdżach. Sunia dostaje dodatkowo wapno i witaminy, a maluszki kilka dni temu pierwszy raz zjadły z miski specjalne mleko dla szczeniaczków. Przedwczoraj z dużym apetytem zjadły kaszkę mleczno ryżową , a jutro będą jadły pierwszy posiłek mięsny (kleik ryżowy z drobiowym mielonym mięsem). Wszystkie te działania oczywiście konsultujemy z lekarzem weterynarii , który od lat leczy nasze zwierzęta. Maluchy mają teraz ponad cztery tygodnie, i oczywiście pamiętamy , że już niedługo trzeba je zaszczepić.
[B][U]Dzięki Wam wszystkim , którzy wspieracie nas i reklamujecie ten wątek, sprawa poszukiwania domu dla maluchów nabiera już kolorów[/U].[/B] Dwa pieski i sunia są już zarezerwowane i prawie na pewno będą miały swoje domki. Teraz szukamy domu dla trzech piesków , uroczych chłopaczków - wszystkie są czarne , podpalane, zdrowe i silne.
Z Małą Sunią , którą jej bezpośredni opiekunowie nazwali Fela, a ja zdrobniale mówię do niej Felicita - sprawa wygląda następująco . Fela jest tak wdzięczna , radosna , wesoła i ufna , że postanowiliśmy oddać ją do adopcji dopiero po sterylizacji .

Link to comment
Share on other sites

Przepraszam, ale za wcześnie mi się wysłało.
Sunia Fela musi być wysterylizowana , żeby jej się nie przydarzyła drugi raz taka wpadka i oczywiście ,żeby nie rozmnażać tak bezmyślnie zwierzaków.
Pomoc w sterylizacji, jeżeli będzie taka konieczność, obiecała nam Agnieszka , oczywiście "Dogomaniaczka". Jej chcę wyjątkowo gorąco podziękować za wsparcie duchowe !!! Dotychczasowi opiekunowie tak się do Feli przywiązali, że myślą nawet ,żeby u nich została na stałe, ale ja myślę , że ona powinna mieć prawdziwy dom, a nie życie na zapleczu przy ruchliwym parkingu. Jeżeli jednak przyjdzie się nam z Nią rozstać , to pójdzie tylko do bardzo wyjątkowego domu do wyjątkowych ludzi.
Od 24 drudnia dostęp do komputera będę miała sporadyczny (ale będę się starała), więc zostawiam mój numer tel 691 133 614 lub do bezpośrednich opiekunów psiej rodzinki , gdzie można byłoby ewentualnie umówić się na obejrzenie maluszków do adpocji 601 25 29 35.
Pozdrawiam wszystkich bardzo , bardzo serdecznie - Ola

Link to comment
Share on other sites

Kochani !!! Dzięki za wszystko !!! Nie mam w domu komputera, więc dlatego tak długo nie pisałam. Również dlatego, że moja 13-letnia Sunia , mocno schorowana, maiała w Wigilię rano kolejną operację. Całe Święta przesiedziałam "pod kroplówką", bo tylko tak można było podawać płyny i inne lekarstwa. Teraz jest już wszystko OK - dzisiaj było zdjęcie szwów. Sami zresztą znacie takie sytuacje i przeżyliście podobne święta, więc to nic nadzwyczajnego. Tylko przez te wszystkie wydarzenia mam mały kontakt z opiekunami Suni. Wiem tylko , że Sunia ma się dobrze - nadal jest wesoła i przyjazna. Trzy szczeniaczki znalazły już domy, ale "trzech chłopaczków" nadal czeka na adopcję. Do łódzkich gazet były dawane ogłoszenia o pieskach do adopcji, nie mówiąc o tych wszystkich ogłoszeniach powieszonych w lecznicach weterynaryjnych. Ale niestety odzew jest bardzo nikły. Nie tracimy jednak nadziei i nadal szukamy.
Dziękuję za wszystko i pozdrawiam serdecznie - Ola

Link to comment
Share on other sites

Olu, po pierwsze co ze sterylizacją suni mamy? Na kiedy ją planujecie i czy jesteście w stanie jej koszt pokryć sami?

Dowiedz się także proszę, do jakich ludzi trafiła sunia córeczka. Czy to ludzie odpowiedzialni i świadomi skali bezdomności zwierząt w Polsce? Czy wysterylizują małą? Sterylizować można już przed pierwszą cieczką w wieku 7, 8 miesięcy.

Link to comment
Share on other sites

Dalsze losy Suni Feli !!! Nadal przy Mamie jest trzech synków. Sunia ciągle ich karmi, albo właściwie dokarmia bo maluchy jedzą już z miseczek wszystko co dla nich wskazane i rosną jak na drożdżach. Jutro Mamę i chłopaczków zabieramy do naszego Weta, żeby je odrobaczyć , zaszczepić itd... Pan Doktor musi obejrzeć Sunię i ocenić kiedy można byłoby ją wysterylizować , czy musi odpocząć i nabrać sił po takim trudnym macierzyństwie, czy można zrobić to w najbliższym czasie. Na razie finansowo sobie radzimy i myślę ,że na sterylizację też znajdziemy pieniądze, ale bardzo mnie wzruszyło ,że o to pytacie !!! Poprosiłam Agnieszkę ,żeby wstawiła dwa nowe zdjęcia, a jutro przy okazji wizyty lekarskiej będę miała aparat cyfrowy , więc najnowsze zdjęcia pewnie będą w poniedziałek.
Bardzo , bardzo dziękuję wszystkim za pomoc i wsparcie, za to ,że tak dbacie o to, żeby ten wątek nie poszedł w zapomnienie. Daje to wspaniałe rezultaty, bo trzy szczeniaczki już znalazły dom a dwa z trzech pozostałych chyba go będą miały. Pozdrawiam serdecznie - Ola

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...