Jump to content
Dogomania

co mam zrobic? Pies wyje


kmaila

Recommended Posts

Co ja mam zrobic ze swoim psem aresem(ma 8 miesiecy)???Jak go szkole wyje ,szczeka jak by ktos go bil(przechodnie patrza na mnie jak bym go bila a tak nie jest )szkole przez zabawe.To nie jest jedyna taka sytuacja!!Tak samo jak wychodze z aresem i drugim psem to tak samo wyje jak drugi pies sie oddala!Jak siostra pojdzie w innym kierunku to tez wyje..........!To sie robi do niewytrzymania !!!pierwszy raz jego wycia byl wtedy jak go wzielam od hodowcy(cala droge nioslam go na rekach i bylo okey ale jak go raz postawilam na ziemi i chcialam go ponownie wziazc na rece to juz nie dalo sie wyl ,wyl i jeszcze raz wyl!!!!prosze o rade da sie cos z tym zrobic???jest to owczarek niemiecki

Link to comment
Share on other sites

Rozmawiałam kilka razy w zeszłym roku z jednym takim .Z jego wypowiedzi i czynów ( widziałam jak szkoli ) stwierdziłam że jest dobry .Jest tylko jeden szkopół -przeniósł się gdzieś blisko Pogorii i straciłam go z oczu.... :cry: Znam jeszcze jednego . Możesz z nim pogadać .Jak chcesz to dam Ci jego nr. tel . Wiem tylko że jest tani .A jak szkoli -nie mam pojęcia .

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...