Jump to content
Dogomania

Pies bohater ratuje innego psa narażając swoje życie


lewkonia

Recommended Posts

[quote name='lewkonia']Patiszon - nigdy nie widziałam, żeby pies kopulował z głową innego psa. :crazyeye:
[/quote]
To widocznie jeszcze malo widzialas.
Ja widzialam niejednokrotnie badne najaranych psow, ktore z braku laku kopulowaly na czym sie da (bo suka chcilowo byla zajeta przez innego)...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PATIszon']To widocznie jeszcze malo widzialas.
Ja widzialam niejednokrotnie badne najaranych psow, ktore z braku laku kopulowaly na czym sie da (bo suka chcilowo byla zajeta przez innego)...[/quote]


Zechcij jednak zwrócić uwagę, że [COLOR=red][B]tylko ty[/B][/COLOR][COLOR=black] dostrzegłaś na tym filmie akt kopulacji. [/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

robic z ludzi debili. gdzie tu jest ratunek PRZED przejechaniem :crazyeye:? juz go ostro sponiewierało moim zdaniem śmiertelnie...

co do kopulacji to nie wiem, bo wygląda podobnie, amoja sucz na kocyku jeździ po całym domu :evil_lol:, lae przesuwanie w celu przesuwania tez będzie podobnie wyglądać.w końcu na plecy go nie weźmie.

ale i tak głupotra, ten film. ratunek przed przejechaniem, tez coś....

Link to comment
Share on other sites

Lubię oglądać filmy przyrodnicze i moim zdaniem zwierzęta są uczuciowe.Czasem spotykam osoby,które mówią ,że wolą zwierzęta od ludzi.Może niedoceniamy zwierząt.Gdyby było inaczej to nie byłoby w schroniskach tylu nieszczęsnych zwierzaków.Co robić,żeby im pomóc,bo samo współczucie nic nie zmieni?

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...