Jump to content
Dogomania

Przyszli weterynarze.


kredka

Recommended Posts

  • Replies 549
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Talagia']wiem, wiem ;) kazdy mnie ostrzega, wiec sie najbardziej na histo skupiam, w czwartek pierwsza wejscioweczka z komorki :shake:

Ale ogolnie jest super :loveu:[/QUOTE]

Masz te pytania, które sie powtarzają na wejściówkach? trzeba sie uczyć głównie pod nie.. no i chodzić na wykłady, bo profesor znalazł milion błędów w sawickim :diabloti:

Dobrze, że Ci się podoba.. hehe, ja już zapomniałam jak to było na początku, jak człowiek taki zafascynowany wszystkim ;)

Link to comment
Share on other sites

Hej hej :loveu:
Sluchajcie, troszke czytam ten watek i juz mi sie pomieszalo, kto jest gdzie :eviltong: mozecie mnie uswiadomic? :diabloti:
Widze, ze wiekszosc zadowolona z wyboru weterynarii, ale powiedzcie mi, czy sa tam jakies takie rzeczy, hmmm..... 'straszne' takie, przy ktorych, niektorzy moga mdlec, nie wiem, jakies trupy, czy cos :eviltong:
No i czy jest tak barzo zawalone zycie nauka?
Jak jakies pytania sie powtarzaja, to przepraszam :oops:

Link to comment
Share on other sites

Ja mieszkam w mieszkaniu studenckim(5 studentów w 3 pokojowym),blisko uczelni,dobry dojazd,koszty najniższe nie są(napewno drożej niż w Łodzi),ale w akademiku nie chciałam,bo od listopada będzie ze mną Verti w akademiku z psem to nierealne. Ale we Wrocku da się znaleźć stancje z podobnymi kosztami co akademiki tylko dalej od centrum.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Klaudia :-)']Ja mieszkam w mieszkaniu studenckim(5 studentów w 3 pokojowym),blisko uczelni,dobry dojazd,koszty najniższe nie są(napewno drożej niż w Łodzi),ale w akademiku nie chciałam,bo od listopada będzie ze mną Verti w akademiku z psem to nierealne. Ale we Wrocku da się znaleźć stancje z podobnymi kosztami co akademiki tylko dalej od centrum.[/quote]

a powiedz, trudno było znaleźć mieszkanie, gdzie pozwolili Ci mieszkać z psem ?

Link to comment
Share on other sites

Klaudia, ja już dostałam zgodę od wszystkich wykładowców żeby w środę chodzić na wykłady z moją flatką, więc jak już bordek będzie z Tobą, może też się skusisz..
Co do mieszkania z psem- nie ma problemu z właścicielami mieszkań, sztuka dobrać ludzi, którzy będą w stanie mieszkać z psem ;) Mi na szczęście się udało.

Link to comment
Share on other sites

oj moze moje psy sa psychiczne ale nie usiedzialyby 2 godzin w miejscu :D
u nas nie przychodzi nikt ze zwierzetami na wyklady i ja tez nie widze w tym wiekszego sensu. (Po co? to tak jakby zabierac psa do szkoly,,,) no i ze zwierzetami w mieszkaniu tez nie ma problemu, ja mieszkam z 2 kotami i 2 fretkami ;)

Link to comment
Share on other sites

Po to, że jak np. siedzisz od rana do wieczora na uczelni, w wynajmowanym mieszkaniu/ pokoju nie ma komu wyjść z psem, a Ty masz np. pomiędzy każdymi zajęciami godzinę okienka - dojechać do mieszkania nie zdążysz, pies ma siedzieć cały dzień sam? ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ziunia']Klaudia, ja już dostałam zgodę od wszystkich wykładowców żeby w środę chodzić na wykłady z moją flatką, więc jak już bordek będzie z Tobą, może też się skusisz..
Co do mieszkania z psem- nie ma problemu z właścicielami mieszkań, sztuka dobrać ludzi, którzy będą w stanie mieszkać z psem ;) Mi na szczęście się udało.[/QUOTE]

No ! i tu przekonałaś mnie w stu procentach żeby w przyszlym roku zmienić szkołę :eviltong: A tak szczerze.. Zamierzam przenisc sie na zootechnikę- tzn poprostu złożyc papiery w przyszlym roku- teraz jestem na ekonomicznym- myslisz ze też pozowlą mi brać psiura na wykłady ? Czy tylko weternaria ma takie przywileje ? :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...