Jump to content
Dogomania

Moja NANCY znalazła cudowny dom... Będę tęsknić Kochana..


Soema

Recommended Posts

  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='chita']oczy mi sie spocily:roll: a fotki sliczne:loveu:[/quote]
Nie tylko Tobie...
Mój chłopak tak siedzi, mizia ją... łzy w oczach i "jestem twardziel" ... On wie, jak mnie rozśmieszyć :grins:
Dzwonię do rodziców.. mój tata: "jak tylko by było coś nie tak to po nią pojadę" - on pracuje w Warszawie :)
Faceci bywają fajni.... :loveu:
Aleee mi ciężko, idziemy się przewietrzyć... :oops::roll:

Link to comment
Share on other sites

a ja sie zaczynam stresowac :oops: mam nadzieje, ze wszystko sie ladnie uda i Nancy szybciutko zamieszka z nowa rodzina :) juz sie za nia boje, tyle nowych ludzi, nowych miejsc... musze sie odstresowac, bo malutkiej sie udzieli moj niepokoj.
bardzo sie ciesze, ze ja poznam i ze troche przyczynie sie do tego, zeby Nancy miala cudowny dom :loveu:

P.S. i zeby mi przypadkiem nikt nie probowal zwracac kosztow biletu suni! nieczesto mam okazje podrozowac w tak milym towarzystwie, wiec te podroz prosze potraktowac jako zaproszenie Nancy na przejazdzke :)

Link to comment
Share on other sites

Domi.. właśnie miałam pytać ile dać. Już mówiłam Pati, że dam kasę dla Cię. Dzięki :) mam nadzieję, że Nancy zaprzyjaźni się z szynszylami. Ona jest kochana, mam nadzieję, że wstydu nie przyniesie :)

ehhh... jak to mówi mój TŻ "jestem twardziel.. jestem twardziel.." :splat:

Link to comment
Share on other sites

Nancy pojechała po lepsze życie.
Bądź szczęśliwa Moja Kochana...
Zawsze będziesz w moim sercu :)

odwiedzimy Cię na pewno..


[SIZE=1]tak myślałam, że dam te dwie zamiast jednej.. Sigma byłaby gratis..:oops:[/SIZE]

schowam się pod kołdrę.... :splat:

Link to comment
Share on other sites

Nancy powinna juz byc w nowym domu :multi:
przeurocza sunia, grzeczna, przytulasna i kochana... bardzo potrzebuje ciepla i spokoju, jak zestresowala sie halaesm na dworcu, po prostu bardzo mocno sie we mnie wtulila. a w pociagu grzecznie spala, potem wygladala przez okno, lizala mi reke i merdala do wspolpodroznych :) szynszyle nie zrobily na niej najmniejszego wrazenia. za to ja bylam pod wrazeniem, jak ona ladnie chodzi przy nodze! wzielam ja na chwile na dwor przez odjazdem i musialam sie troche przeorganizowac z bagazami, bo Nancy chciala isc tylko przylewej nodze :)

zdjecia z podrozy:
[IMG]http://img24.imageshack.us/img24/493/22032009006p.jpg[/IMG]

[IMG]http://img11.imageshack.us/img11/8649/22032009007x.jpg[/IMG]

i zdjecie z nowa Pania (Nancy sie po prostu rozglada, nie byla tak przerazona, na jaka wyglada :) )

[IMG]http://img24.imageshack.us/img24/4506/22032009009j.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

ale piekne szelki dostala i juz uszka nie leza smutno :loveu:
balam sie, ze nancy bedzie nieufna, nie bedzie chciala ze mna jechac, ale byla naprawde niesamowita! posadzilam ja na kolana- siedziala, mowilam "chodz"- grzecznie szla ogladajac sie na mnie caly czas. jak z nia rozmawialam, to patrzyla mi w oczy i sluchala uwaznie. no i zakochalam sie w jej nosku!:loveu:
a rodzina naprawde bardzo sie ucieszyla, wszyscy przyjechali i czekali na nia :)

Link to comment
Share on other sites

Cieszę się, że ma dom.. przecież o to nam chodziło :) a i smutno, że straciłam mojego małego Skarba..:oops: ale odwiedzimy ją z TŻ na pewno.
[SIZE=1]Mam nadzieję, że te 2 gamonie szybko domy znajdą i trochę odreaguję to wszystko. Poza tym te psy są przeciwieństwem mojej Kochanej Nancy :shake: już nie mam siły.. a zniszczeń coraz więcej. [/SIZE]

Moja Suniu Kochana codziennie będę myślała o Tobie, o Twoim cudownym różowym nosku :loveu: o Twoim szaleństwie, gdy wiedziałaś że idziemy na spacer i gdy wracałam do domu. O zaczepianiu w tak rozkoszny sposób ludzi na ulicy..
Mój Mały Psi Ideał :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...