Jump to content
Dogomania

Ogar Polski - Baza rodowodów reproduktorów i suk hodowlanych w wieku reprodukcyjnym


Józef

Recommended Posts

Prowadzimy prace nad uzupełnieniem i wzbogaceniem aktualnie istniejących baz Ogara Polskiego.

Uprzejmie proszę Posiadaczy Ogara Polskiego (reproduktor, suka hodowlana) o:
- udostępnienie w formie pliku scan lub spisu po prostu mailem rodowodów Ogarków będących w Waszym posiadaniu i spełniających powyższe kryteria (przyp: reproduktor lub sunia hodowlana w wieku reprodukcyjnym)
- udostępnienie kontaktów e-mail do osób tu nie zaglądających, a takowe pieski posiadających
- przekazanie zapewnienia z mojej strony wyżej wymienionym, że w trakcie będą uwzględniane wszystkie uwagi hodowców i posiadaczy reproduktorów (co do sposobu prowadzenia bazy dalej, sposobu jej publikacji, jej celowości itp)

Oczywiście tam gdzie wiem lub mogę odnaleźć od najbliższego weekendu będę zgłaszał się bezpośrednio.

O scany i spisy uprzejmie proszę na mail: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]

Na PW chętnie udostępnię adres SKYPE - tą drogą też mogę przyjąć plik i ewentualne "douwagi".

Jeśli Ktoś z Was dysponuje nr fax i scanerem (ja niestety już tylko komórkowy jestem i o istnieniu faxów właśnie sobie przypomniałem [IMG]http://www.ogarkowo.pl/images/smilies/icon_e_smile.gif[/IMG] ) to będę wdzięczny za współpracę (przyjęcie faxu i przesłanie scanu mailem) - oczywiście nr faxu tylko na PW, bez otwartej dystrybucji numeru.

Z góry dziękuję. Także za konstruktywne uwagi od posiadaczy Ogara Polskiego. Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...