Jump to content
Dogomania

III GRAND PRIX TERIERÓW TYPU BULL


Marek

Recommended Posts

  • Replies 193
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ŁAŁ !!!

Brawa dla Franco, no i Alojzyny, no i Staffki

konkurencja faktycznie niemała - dorwałam właśnie katalog od znajomych, którzy byli z malamutką. bardzo żałuję, że nie mogłam być popatrzeć na taką ilość staffików w jednym miejscu na raz... ale obowiązki sędziego w innej dyscyplinie...

Link to comment
Share on other sites

Wklejam stawke i wyniki bulli - dzieki uprzejmosci Dulkowej Panci :)

PSY

KLASA SZCZENIAT:

I.Simple Choice Jedi

KLASA MLODZIEZY:

I. Lincoln Continental Dziedzictwo Tudora

II.Laminar Scca Dziedzictwo Tudora

III.Knight of Katalonia Timar

IV.Lotus Exige Dziedzictwo Tudora

KLASA POSREDNIA:

I. Klaus Klika

II. San Remo Jedi

III.Simpatico Jedi

IV. Smiley Timar Grom z Frankowki

KLASA OTWARTA:

I.Ex Se Natus Soprano Jedi - NPwR

II. Ypsilon Dynastia Bulli

III. Patton Opalplast

IV. Kim Ir Sen Opalplast

KLASA CHAMPIONOW:

I. Nikt Nie Jest Doskonaly Cyklon

II.Hummer Dziedzictwo Tudora

III.Solo Han Solo Jedi

KLASA WETERANOW:

I. Strong Steal Tokaj

SUKI:

KLASA SZCZENIAT:

I.Sea of Love Jedi

II. Opalplast Satin Jedi

III. New Arrival Blandlor

KLASA MLODZIEZY:

I. Anuszka Opalplast

II. Rosemary Baby Buteo

III.Kilacabar Fallen Angel

IV.Lancia Thesis Dziedzictwo Tudora

KLASA POSREDNIA:

I.Magna Morgana Tridacna

II.Afrodyta z Rodziny Soprano

III.Snobissimo Jedi

IV.Philadelphia Streets at Opalplast

KLASA OTWARTA:

I.Kennedy Jacquelin Opalplast

II.Something about Tina Timar Grom z Frankowki

III.Number Four Opalplast

IV.Jedyna Jozefina Timar

KLASA CHAMPIONOW:

I. Inwazja Bieli Rewelacja z Galicji - NSwR, BOB

II. Gemballa Dziedzictwo Tudora

III. Hoza Hanka Timar

Ja padam - przez ostatnie 3 dni spalam jakies 8 godzin, a jutro szkolenie w pracy... Dopisze cos jutro - ale to byla niezapomniana wystawa, swietna atmosfera, bardzo wysoki poziom, super organizacja.

Link to comment
Share on other sites

Fair - bo sobie jeszcze pomyslę, ze jestem wazna osoba :lol: 8) :lol:

Bylo naprawde cudnie, wzruszalam sie razem z niektorymi wlascicielami ;)

Te 5 godzin minelo raz-dwa :)

Jeszcze raz gratuluje wszystkim zwyciezcom - rowniez tym bezlokatowym ze swietnymi opisami :)

Link to comment
Share on other sites

trochę niedoceniłam sędziego, oczacowałam koniec oceniania na 17.

Dobrze, że nie zachciało mi się czekać do końca.

Szczerze współczuję i zazdroszczę cierpliwości.

ja mam na ten temat zupełnie inne zdanie!!!!

wg mnie doskonały sedzia staranne, świetne sedziowanie. niestety to wymaga czasu, z wieelka przyjemnoscią zostalismy do konca, nie rozumiem narzekania niektórych osób że sedzia niby powolny.

wg mnie nie powolny ale sumienny, "nierychliwy ale sprawiedliwy" :lol:

takie sedziowanie uważam za okazanie wielkiego szacunku dla wystawców i świetnie wykonana robotę. nie lubie sedziów oceniających z szybkoscią swiatła gdyz spieszą sie na powystawową wódeczkę.

poziom wystawy, zgłoszone bulle ( elita polskich ringów bulli!)

i miły klimat- jak pisałą tufi

dla mnie- DOSKONAŁA WYSTAWA.

tym razem respect dla M. Martyki za zorganizowanie tak wspaniałego show!!!!!!!! zgromadziło sie przeciez tyyyle przewspaniałych zwierząt (zapewne ze wzgledu na sedziego - i nic dziwnego!) i poziom był naprawde imponujący :P

zycze sobie wiecej takich wystaw w polsce! :P

co wiecej- wiekszosc a własciwie prawie wszystkie lokaty pokrywały sie z moimi typowaniami :) jestesmy przezadowoleni z sedziowania jeszcze raz to podkresle

i azeby było jasne- nie jestem hodowca ani wystawcą nawet coby mnie ktos mógł posądzic o stronniczosc. :wink:

gratulacje dla zwyciezców - szczegónie dla włascicieli annnuszki opalplast- moja faworytka :wink: exenatusa i generalnie hodowli DT.

ps

czy zwyciezcy (w bullach) dostali pamiatki w postaci bulka na szkle z napisem "grand prix terrierów typu bull" ? bo wiem ze na bisach dostawali a wydawało mi sie ze na bulach tego nie było?

zastanawiałem sie dlaczego pudle charty i pekinczyki dostawały takie pamiątki :o a bulle nie. ale moze i bulle dostawały a ja tylko przeoczyłem?

Link to comment
Share on other sites

No to mam dla Was dobre wieści: jak już wspomniał Marek, w przyszłym roku też będzie taka uczta jak wczoraj, z tym, że w sobotę będzie grand prix, aw niedzielę krajówka. Ale to nie wszystko!!!

Zbyszek Jarząbek w przyszłym roku planuje zorganizowanie wystawy klubowej z zagraniczną obsadą sędziowską. Dla amstafów też szuka zagranicznego sędziego. Wiem, że rozmowy są już prowadzone. Niestety jeszcze za wcześnie na konkrety. Ale szykuje się świetna impreza, a gwarantem jest Zbyszek!

Gratulacje dla wszystkich.

tufi, nie bądź taka skromna, zawsze wyniki ( jeśli jesteś na wystawie ) dokładne podajesz Ty

mam tylko czasami zastrzeżenia co do zdjęć :)

Link to comment
Share on other sites

z samego rana witam serdecznie! gratuluję wszystkim! już ochłonęłam po wczorajszym nakręceniu wystawą i mogę sobie na spokojnie pooglądać zdjęcia i wszystko jeszcze raz przypomieć. Ja również jestem zachwycona: organizacją, stawką, sędzią (choć za Solusia na 3 miejscu mi trochę przykro - no dobra bardzo mi przykro. ale trudno), morycem, który wszystkich powalił na kolana swoim ruchem, anuszką........BARDZO ZATEM DZIĘKUJEMY PANU MARKOWI MARTYCE ZA ZORGANIZOWANIE PROFESJONALNEJ, FAJNEJ WYSTAWY.

pozdrawiam, margolcia

ps. jak zmniejszę fotki to prześlę do galerii

Link to comment
Share on other sites

Dziękujemy Markowi dziękujemy, dziękujemy :angel: Zyszek Jarząbek obiecał wystawę terierów typu bull w następnym roku z gwiazdorską obsadą dla kazdego z bullowatych. Dla nas Eric Stanley :D A GP w następnym roku nqapewno będzie extra jak zawsze. Ha ha dla mnie też fajna z nikim się nie pokłóciłam

Link to comment
Share on other sites

Jeszcze małe podsumowanko GP. Stawka bulli naprawdę fajna. prawie wszystkie w doskonałej kondycji i humorach. Młode chłopaki bardzo przystojne naprawdę doskonała stawka. W młodych suczkach Zw. młodzieży to naprawdę NR 1 śliczna jak laleczka. Jeden rzut oka aby wiedzieć, że to zwyciężczyni tej klasy. Bardzo fajny weteran ta klasa zawsze mnie wzrusza. Kasia Turecka z Isią to poezja dla oczu. Widać, że obu występ w ringu sprawia wielką przyjemność. W pełni zasłużone zwycięstwo Kasi :drinking: Solo trzeci ale najważniejsze, że Kilpatric pytał się Marka o Sola przed wystawą. A to minęło pięć lat gdy Solo u niego wygrał mł. na IGP. Złosiłyśmy go z Dorotą aby mu zrobić przyjemność bo chłopak lubi wystawy i udało się był szczęśliwy. Jeszcze raz dzięki Ci Marku za to, że zrobiłeś kawał doskonałej roboty i niech Ci starczy sił i ochoty na wiele następnych GP, nie muszą być lepsze bo zawsze są doskonałe. A my bullomanii postaramy się dobrą stawkę. Dużo wazeliny eeeeeeeee.. chyba nie

Link to comment
Share on other sites

w kwestii samej organizacji to niebyło niestety tak różowo :roll: . Oczywiście żadna wystawa nie jest idealna i zawsze się można do czegoś przyczepić , ale najpoważniejszy mój zarzut to brak odpowiedniego zaplecza parkingowego, zwłaszcza dla wystawiających :evil: a tekst przedstawiciela organizatorów zaraz przy wjeździe na wystawę : szukaj se pani gdzieś to jakieś totalne nieporozumienie !!! :evil: 0X Taskanie w jednej łapie 15 kg klatki, utrzymanie w drugiej ponad 30 kg podnieconego całym zdarzeniem bulka oraz ustawiczne rozglądanie się podczas przeprawę na miejsce wystawy czy mnie zaraz coś nie przejedzie to jednak jest wyczyn.

Jeżeli w przyszłym roku ma być zorganizowana 2 dniowa wystawa to jednak warto zastanowić się co z tym fantem zrobić :-?

No i kwestia tych nieszczęsnych potwierdzeń. Niestety do znacznej części nie dotarły jednak na czas sądząc po tym co się działo w punkcie obsługującym :(

Cała reszta bardzo w porządku, atmosfera całkiem przyjemna...nikt się nie pobił :fadein: a sam rezultat sędziowania dał chyba niektórym do myślenia 8)

Ogólnie z mojej strony bardzo pozytywnie a opis chyba powiesze nad łóżkiem w antyramie, bo Pan Kilpatrick wypatrzył takie cechy w moim psie o które bym go jako właściciel w życiu nie podejrzewała :lol: :evilbat:

Link to comment
Share on other sites

a sam rezultat sędziowania dał chyba niektórym do myślenia 8)

hm.. co masz konkretnie na mysli? - mnie dał do myslenia tylko tyle ze warto zapraszac dobrych sedziów.

niestety nei mam wyników stb moze staffka ma? albo łukasz, wiem ze wystawiali swoje psy - no i gartulacje dla nich!!!!!!

no i co z tymi nagrodami na szkle? - dostawaliscie?

Link to comment
Share on other sites

Wystawa była super! Spędziłam większość na kolanach (w końcu to Częstochowa :wink: ) z aparatem w ręku, boli mnie dziś palec od tego pstrykania :). Własnie przerzuciłam zdjęcia i zabieram się do obróbki, trochę to potrwa, bo mam ich około 220 :). Wklejam Wam piecha, który mnie się ogromnie podoba, serdeczne gratulacje dla niego i jego właścielki :D. A oto Moryc zwany też EX SE NATUS SOPRANO Jedi:

HPIM5087.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ogromne dzięki dla Marka Martyki za zorganizowanie wspaniałej wystawy. Jestem pełen uznania za poświęcenie i trud w zorganizowanie GP na najwyższym poziomie! Oby tak dalej a Polskie GP będzie jedną z najbardziej presiżowych wystaw na kontynencie europeiskim!

gratulacje dla zwyciezców - szczegónie dla włascicieli annnuszki opalplast- moja faworytka
Dzięki Ci bardzo horacy, że podobała Ci się moja dziewczynka :D
W młodych suczkach Zw. młodzieży to naprawdę NR 1 śliczna jak laleczka. Jeden rzut oka aby wiedzieć, że to zwyciężczyni tej klasy

Wooo takie słowa od takiego autorytetu (Jedi) to dla mnie prawdziwa słodycz 8) - bardzo dziękuje :D

Link to comment
Share on other sites

No dobra,dobra juz prosze mi tu nie "jeczeć" :wink:

Musialam sie wyspać a CO :wink: :lol: :lol:

Sedziowanie Staffików jak juz wspomniala ALOJZYNA .Alu DZIEKUJE BARDZO :D za wszystko :oops: :oops: - zakonczylo sie po wyborach BIS-owych (przynajmniej wiem ze BiS CZestochowa 2004 zgarnal bardzo ladny RHODESIAN RIDGEBACK :D -widzialam go w ringu przygotowawczym,ktory graniczyl z PRZENIESIONYM RINGIEM SBT z zielonej wykladzinki :) na sliskie linoleum :( - trudno sie mówi :-? ) - takze na GRUPIE III zabraklo jednego przedstawiciela z bullowatych - STAFFIKA 8)

Do rzeczy :

Chris Kilpatrik byl "rodzynkiem" w sród obsady sedziowskiej - za to NAJBARDZIEJ SZCZEGÓLOWYM :D - On naprawde przykladal sie dop swojej pracy - gdzie nie bardzo to widać u polskich sedziów :( (oczywiscie nie wszystkich :) ).Ale tak wlasnie oceniaja SPECJALISCI od 'CZEGOS DANEGO" a nie od wszystkiego :-? - oby wiecej takich ZAPROSZEŃ U NAS W POLSCE :D tu tez skladam wyrazy UZNANIA dla Pana Marka - juz pomijam fakt iz w pewnym momencie bylo przykro,ze wybory BOB w Staffikach odbyly sie po wszystkim - TRUDNO ,jak ktos wspomnial przy ringu SBT COS za COS :wink: - pomimo wszystko DZIEKI .

Przypomne iz na JOE MALLEN bylo 124 same Staffiki ,dwoje sedziów a sedziowanie trwalo o godzinke krócej :wink:

Sir CHris naprawde PRZYLOZYL SIE DO PRACY i nawet jak juz bylo po Nim widać zmeczenie :-? - nie zmienil trybu,ani tez nie przyspieszyl swojej pracy :D

Co moge o Nim samym powiedzieć to iz ma BARDZO SYMPATYCZNY WYRAZ TWARZY ,a w mej pamieci utkwilo JEGO CIEPLE SPOJRZENIE :) - (czego absolutnie nie moge powiedzieć patrzac na sedziego oceniajacego AST :lol: :lol: to tak na marginesie :wink: )

Ale trzymam Was w napieciu - hihihihi :wink:

W takim ukladzie IDA WYNIKI :wink: :

PSY

Klasa Mlodziez (4)

1.Zw.Ml.Naj.Junior LUGER Furia

2.ORIENT Senator

3.LINK DIABLO Buldożer

YPSYLON MARINDO Staff-Ka - nieobecny :(

Klasa Posred.(2)

1.CWC TORPEDUS SANDARRI Staff-Ka :D

2.CERBERUS Skordatura - synek Bambera :)

Klasa Otwarta(3)

1.CWC APOLLO Redbull - pociecha Franco :)

2.CARPACCIO Sirius - pociecha Rafalskiego :)

3.TAROMIREZ HIKARO Staff-Ka :D

Champion(4)

1.CWC,NPwR,BOB RAPID SHOT Buldozer - BAMBER :D

2.RIVEL YELLOW Ara Scania

3.DIRTY DANCING Daffodil Yellow

SUKI

Klasa Szczeniat(4)

1.Wo.Naj.Szcz.BANNANA GIRL Berserker - pociecha Lukasza :)

2.SABA ?

BAD MANNERS Berserker - nieobecna

CRAZY GIRL Redbull - nieobecna

Klasa Mlodziezy(7)

1.Zw.ML.LUXIA DE'LUX Buldożer

2.AYKA Stawka Wieksza Niz Zycie - córa Bambera :D

3.LA OLA Daffodil Yellow

4.LUNA Furia

dsk.ASTRA Stawka Wieksza Niz Zycie - córa Bambera

BLACK QUEEN Bu Am Sti

LAPI Buldozer

Klasa Posred.(5)

1.CWC,NSwR LAMIA-YELD Buldozer

2.HEBA NOVA Pullera

3.PANDORA Port Erin

4.MAJORCA Sirius

KLIO Buldozer - nieobecna

HEROINE GIRL TWM Pullera

Klasa Otwarta(4)

1.CWC TORRIDA KASKARINDA Staff-Ka :D

2.B.BARDOTT Buldozer

3.NIKITA Senator

4.ERA NEW AGE Pullera

Klasa Championów

1.CWC ALFA Skordatura - pociecha Alojzyny :)

2.OFF SPRING Buldozer

No to TYLE :wink:

OGROMNE BRAWO DLA BULLISKI Int.Ch. INWAZJI BIELI Rewelacja z Galicji :D :D - i mojej PRZYJACIÓLKI KASI Tureckiej - Hurrrrrraaaaaaaa !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! i nic nie musze wiecej mówić :D

Ps.P.Marku ta taka "piegowata ,wiecznie gadajaca,która dziekowala Panu osobiscie za cos tam :wink: i prosila o jeszcze chwolowe wstrzymanie grupy III na BOG :fadein: " to wlasnie JA :oops: 8)

Pozdrawiam cieplo z WYRAZAMI UZNANIA dla organizacji BULL & SBT :D

-- jak mój Staffior w roku 2001 rozpoczynajac swoja kariere wystawowa w szczeniaczkach zajal I LOKATE u angielskiej sedziny :D i otrzymal bardzo ladna PAMIATKE "II GRAND PRIX POLSKI- Czestochowa 2001" - tak na niedzielnej wystawie siegnal po ten tytul juz jako DOROSLY :) i godnie go otrzymal :

ZWYCIEZCA III GRAND PRIX POLSKI TERRERÓW TYPU BULL - Czestochowa 2004 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

:wink: :wink: :wink:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...