Jump to content
Dogomania

Piękny jamniczek URATUJ GO PRZED ŚMIERCIĄ RADOMSKO


Temida

Recommended Posts

[SIZE=4][U][I]Piękny jamniczek[/I][/U]
[/SIZE][B]Piękny jamnik o łagodnym usposobieniu poszukuje domu. Piesek ma ok. 1,5 roku. Jest bardzo przyjazny i sympatyczny. Potrzebuje ciepłego kąta i właściciela o wielkim sercu. Jest to walka z czasem, bo jeśli szybko nie znajdzie właściciela zostanie uśpiony. Jest tak wdzięczny za każdą pomoc. Czeka na nową rodzinę, w której pozostanie szczęśliwy do końca swoich dni.[/B]

[SIZE=4]Piesek znajduje się w Radomsku.
Prosimy o kontakt:
e-mail: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]
tel. 695 752 709[/SIZE]
[SIZE=3][I]
[U][B]Zmień świat jamniczka, uratuj go przed śmiercią. Bardzo prosimy o pomoc.[/B][/U][/I][/SIZE]


[URL="http://big.photos.nasza-klasa.pl/19730946/13/main/21fb1bb142.jpeg"][IMG]http://big.photos.nasza-klasa.pl/19730946/13/other/std/d092e7e170.jpeg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 50
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Temida'][SIZE=4](...)[/SIZE][B] Jego wada to nietrzymanie moczu, co jest niewyleczalne. (...)[/B][URL="http://big.photos.nasza-klasa.pl/19730946/13/main/21fb1bb142.jpeg"][/URL][/quote]
Przepraszam, że dopytam ale, co jest przyczyną nietrzymania moczu (sam fakt to wynik, a nie choroba sama w sobie)?
Skąd pewność o nieuleczalności?

Temido, napisz proszę w sprawie jamnika do [B]Isadora7[/B] i to szybko!

Jak długo jest w schronisku?
Wiadomo coś o jego przeszłości?
Piszesz o uśpieniu, czy mam rozumieć, że on jest szykowany do eutanazji?
Czy sprawdzono, jak reaguje na inne psiaki?
Jak ma na imię?
Możesz postarać się o więcej zdjęć (mam nadzieję, że Isadorka zechce zrobić mu aukcję, a fotki to podstawa)?

Link to comment
Share on other sites

Sama trafiłam. No tak zdjęcia, jeszcze zdjęcia i odpowiedzi na pytanie któe zadała majqa.

Dam znać do Danusi, jakby więcej zdjęć sie trafiło to super, zrobię aukcje allegro, Danusia ogłoszenia.

Na JwP już go umieściłam

[url]http://www.dogomania.pl/forum/f11/jamniki-jamnikowate-do-adopcji-78792/index143.html#post11345765[/url]


:cool1:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='majqa']Hm...jeśli uznasz Temido, że mogę w czymś pomóc, pisz proszę na PW.
Bez Twojej obecności na wątku niczego nie zdziałam.
Oby Ci się udało jamnisiu...:-([/quote]


Podpisuję sie pod tym obiema ręcAMY :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
Jak cos będzie potrzeba pisz na pw.

Link to comment
Share on other sites

Witam,
Piesek został znaleziony przez weterynarza obok szkoły i znajduje się w jego hotelu. Musi znależć dom przed zimą, bo tam zmarznie. Nie wiemy czym wywołana jest choroba. Weterynarz twierdzi, że to schorzenie stałe. Zamówiliśmy wizytę u ludzkiego urologa zobaczymy, co da się zrobić. Bardzo dziękuję za zainteresowanie. Jestem dostępna pod adresem e-mail cały czas : [email][email protected][/email] i tel. 600 297 542.

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję Temido za PW, wobec czego wróciłam. Koniecznie trzeba doprecyzować, co z tym posikiwaniem. Każda delegliwość, choroba ma nazwę. Wyjaśnij z doktorem/ doktorami, co to jest i jaka jest szansa na podleczenie psa, co za tym idzie koszty. Chętny na psiaka domek też będzie chciał to wiedzieć. Od tego przecież zależeć będzie odpowiedzialna decyzja o adopcji lub (oby nie) o rezygnacji z niej.

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny, a może ta psinka komuś zginęła. Na zdjęciu wygląda na zadbaną, chociaż z drugiej strony zdjęcie jest niezbyt wyraźne. Możliwe jest też, że ktoś się jej pozbył ze względu na opisaną przypadłość. Tak czy inaczej może warto poinformować na słupach o zaginięciu pieska. Radomsko to przecież nieduże miasto.
Temida, koło której szkoły został znaleziony piesek? Ja mogę wydrukować informację ze zdjęciem i porozwieszać w okolicy.
A co do diagnozy, to niestety przypuszczam, że jest zbyt pochopna. Nie chcę nikogo obrażać, ale miałam do czynienia z kilkoma radomszczańskimi wetami i niestety ich diagnozy często nie są poparte żadnymi badaniami. Starzy wyjadacze popadli w rutynę i zazwyczaj idą na skróty. Młodzi starają się, ale nie mają sprzętu do badań. Z tego co wiem, USG można zrobić tylko w jednym gabinecie, a RTG nigdzie. Dlatego diagnozy stawia się bardzo szybko. I tu kolejne pytanie do Temidy, na jakiej podstawie wet orzekł o nieuleczalności choroby? Robił jakiekolwiek badania? Przecież z wywiadu nie mógł mieć żadnych informacji, bo właściciel jest nieznany.
Dziewczyny, Wy jesteście doświadczonymi dogomaniaczkami, co można jeszcze zrobić w tej sprawie?

Link to comment
Share on other sites

Piesek został znaleziony w okolicy ul . 11 Listopada koło szkoły nr 7 . Prawdopodobnie jest po wypadku - przebywa w hotelu u weta na ul.Słowackiego. Być może to wypadek jest powodem nietrzymania moczu.
Reprezentuję Radomszczańskie Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami i cały czas szukamy dla niego domu , jutro być może będzie ten szczęśliwy dzień i przyjadą ludzie którzy chcą go adoptować. Chcą tylko zobaczyć jak zareagują na niego ich 2 psy / jeden jamnik oraz suka ONKA/. Napewno zabierzemy go do urologa , może coś pomoże. Psiak nie moczy się bardzo , jest tylko wilgotna plamka w miejscu gdzie leży . Powinien być jednak leczony.
Są 2 gabinety w których jest rtg - w Radomsku oraz w Radziechowicach.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...