Jump to content
Dogomania

hodowle chihuahua-informacje


czandra

Recommended Posts

Ale kwarantanna to ponad 6 miesiecy wiec do mnie trafil by piesek w wieku okolo 8 miesiecy a ja chce szczeniaczka :lol: (pisze tu o kwarantannie jaka jest wymagana przez uk).Dlatego chce kupic w uk ale chce sie zorientowac tu w hodowlach bo chcialabym aby byl to piesek wystawowy.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • Replies 154
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Hejka, dopiero tu trafiłam ;) i chciałam sie przywitać...:)
Mam na imię Ania i jestem wielka miłośniczką psow z gr.IX i V, szczególnie Chihuahua i Akit, nie mam ani jednej ani drugiej rasy ale jestem na dobrej drodze :)mam jednego kundelka, i niedawno straciłam moja starą bokserkę Lalę :(

Witam Was serdecznie:)

Pozdrawiam Ania

Link to comment
Share on other sites

Polecam z uwagi, wybacz za "brzydkie" słowo, na jakość psów oraz fakt że pani Shelda Hornby jest sędzią międzynarodowym (w tym roku sędziowała np. na wystawie światowej w Sztokholmie) i bardzo doświadczonym hodowcą.

:)

Zresztą spójrz na stronę na eksterier tych psiutów :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Witam mam naimie Basia i niedawno odryłam to forum:multi: bardzo lubie psy rasy chihuahua , i niedługo zgości u mnie mały szczeniak tej rasy tylko mam problem z wybraniem hodowli jestem z okolic Poznania. Znacie może jakąś dobrą hodowle dosyć blisko poznania i jej strone internetową byle nie Warszawa , Kraków śląsk i tak dalej ( zadaleko ):lol: , a czy truskawkowe dzwonki mają swoją strone internetową ?
Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 months later...

Witam serdecznie bardzo chce sobie kupic szczeniaczka rasy chihuahua i myslalam o trzech hodowlach:
1)classy dogs
2)dogomania.jasky
3)volpino mini

Prosze dajcie mi znac czy to dobre hodowle, czy dba sie tam o szczeniaczki, nie kojarzy sie spokrewnionych psow itd.
Jesli nie chcecie tak ogolnie to prosze na priv z gory dziekuje.
Pzdr.;)

Link to comment
Share on other sites

Powiem, że warto samemu sprawdzić ;) Szczerze mówiąc, ja się nie znam na hodowlach, nie wiem która dobra a która nie. Wiem tylko, że dobra hodowla to taka w której pieski są zadbane, mieszkają w domu z hodowcami. Warto pogadać i popodglądać na wystawach jak się psiaki traktuje i co się dzieje gdy piesek nie wygrywa (jeśli jest frustracja, to raczej nie brałabym pieska z takiej hodowli - moje własne zdanie). Bardzo ważne by się przejechać na miejsce i popatrzeć jak psiaki mieszkają, czym są karmione, pójść na spacer z rodzicami maluchów i hodowcą oczywiście. To strasznie dużo czasu zajmuje, ale owocuje przyjaźnią z hodowcą i na pewno wyjdzie na plus dla naszego psiaka.

Osobnym tematem jest inbred - kojarzenie spokrewnionych psów. Jeśli jest to dogłębnie przemyślane, przeanalizowane itepe, to wcale nie jest to minus hodowli. Ale to również wyjdzie w rozmowie (i to pewnie nie pierwszej a którejś z kolei) z hodowcą.

Życzę powodzenia w poszukiwaniu szczeniaka idealnego :)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Co myślicie o tej hodowli?
Napaliłam się na chihuahuę i szukam dobrej hodowli :P
A no i jeszcze zastanawiam się nad chupacambrą, nie orientuję się zbytnio, ale może wlaścicielka tej hodowli jest na forum? :)

Link to comment
Share on other sites

[B]L'or[/B] a bo to jedna glupote ludzie pisza w necie? :)

Ale sie wykazalam rewolucyjna czujnoscia.

A serio - [B]Loona[/B] ma racje, bardzo mnie skapo w necie bylo, przeprowadzalismy sie w styczniu.

Z miotu planowanego wiosna niestety nic nie wyszlo, a ja chwilowo nie mam kontaktu a administartorem (adminuje sama tez ale jak zmienilo mi sie IP to i zapamietane hasla poszly w sina dal) i dlatego strona nie jest od dawna aktualizowana

Nie ma ostatnich sukcesow, brakuje jednego psa :)

No coz, jako zwierze internetowe cierpie wielce za te niedopatrzenia i obiecuje poprawe.
Kontakt z nami via mail i na naszym portalu.

Przepraszam bardzo i usune informacje o miocie jak tylko szybko sie da.

[B]Loonka[/B] :bye:

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Witam!
właśnie zakładam własną hodowlę chihuahua i yorkshire terrier:)
mam 3 suczki yorki i 1 chihuahua, do tej pory pomagałam mamie w prowadzeniu jej hodowli.

moja chihuahua jest długowłosa, obecnie ma 9 miesięcy i waży całe 1,5kg:) staram się ją trochę "podpaść" i mam nadzieję że jeszcze urośnie, chociaż mieści się w normie:)

urodziła się u nas w domu. w maju jedziemy na pierwszą wystawę, a jak narazie czekam na zatwierdzenie przydomka, chociaż już nie pamiętam jakie podawałam w zk:)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...