Jump to content
Dogomania

CACIB, CAC Lwów 2-3.05.2009 r.


AnkaW

Recommended Posts

mam pytanie czy ktos posiada link do mapy Lwowa - chodzi mi konkretnie o dojazd od strony Poznania do adresu Hotel „VOLTER”
ul. Łypyńskiego 60 А
79024 Lwów, Ukraina

[quote name='AnkaW']Będą jaja jak Ukraina wprowadzi nam wizy :evil_lol:. Dziś w gazecie przeczytałam że chcą wprowadzić wizy dla państw będących w Unii i to [B]przed 7 maja[/B].
Jak to zrobią to mamy wystawkę z głowy :diabloti:[/quote]

o ja ! ale będa jaja - mam nadzieję ,ze tego nie zrobią :mad:Nie dość ,ze zmienili zasady przyznawania championatow to jeszcze jedna niespodzianka ?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 417
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='AnkaW']ze strony lwowskiego forum :evil_lol:

40 euro to ok 430 hrywien wg naszego kursu, ale jaki u nich? nie mam pojęcia :shake:. Zapytam Ukrainkę która do nas na targ przyjeżdża, ona powinna mi to przeliczyć :p[/quote]



to moze to dotyczy tych ludzikow a my tambylcy tylko w ojro.



cholera mi kiedys tam kobita odpisala na ktoregos z maili ze placic mozan na miejscu w ojro



i co teraz robicie???

Link to comment
Share on other sites

O niedowiarki :evil_lol:

Иностранные граждане проводят оплату за участие в выставке непосредственно на выставке.Напоминаю,что оплата принимается только в гривнах.По курсу НБУ на день оплаты.

i tak samo było w sierpniu 2008 roku. :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Bylam na wystawie w marcu w Grodnie.
Mozna wyrobic w konsulatach albo przez biura podróży. Jednorazowa wiza w normalnym trybie 25 euro + do wizy obowiazkowe ubezpieczenie medyczne czas kilka dni, w trybie ekspesowym 50 euro w dwa dni.
Na granicy za kontrole weterynaryjna 1 psa 18 tys rubli bialoruskich

Link to comment
Share on other sites

A ile to jest w euro te 18 tysięcy. Gdzie się mogę dowiedzieć o wszystko? Gdzie zadzwonić? Jak jest z wjazdem z więcej niż 5 psami na raz? Czy wtedy to już tranzyt trzeba dodatkowo wykupywać? I jaką wizę wyrabiać : turystyczną czy tranzytową?

Link to comment
Share on other sites

No np w Macedonii i Serbii miałam wielkie problemy, bo jechałam z ponad 5 psami, uznano mnie przez to za przemytnika, handalrza, "nadwyżkę" psów chcieli mi zabrać i na koniec płaciłam tranzyt za psy.
Dlatego pytam, bo teraz będę jechała też z ponad 5 psami :roll:

Link to comment
Share on other sites

Przewóz wiecej niż 5 zwierzat oznacza przejscie z wymogów dla zwierzat towarzyszacych do zwierzat przewozonych w celach handlowych. I albo na granicy nie bedzie to ich interesowało albo sie przyczepia w wiadomych celach.:cool3: Zadzwon do konsulatu zeby sie zorientowac.
Jak jechałam na Białorus mialam 4 swoje psy. Okazało sie na granicy , ze na Białorus mozna wiezc max 2 psy na jednego własciciela. Poniewaz o tym nie wiedzialam to białoruski weterynarz na granicy chcial aby wpisac dane innego wlasciciela do paszportow dla 2 pozostalych psow. Polskie swiadectwo weterynaryjne jego nie interesowalo, tylko 2 pierwsze strony z paszportu psa.
Jak wracalam z Białorusi to nasi celnicy chcieli zczytac chip u jednego psa i to bylo wszystko.

Link to comment
Share on other sites

Przede wszystkim do 10 kwietnia zbierali zgłoszenia. dzwoniłam i do 10 kwietnia zadnych potwierdzeń nie wysyłali. Powiedzieli mi, że wszystkie informacje beda na ich stronie internetowej. Poza tym musimy miec ubezpieczenie zdrowotne. Mozna kupić na granicy ale ja radze kupic w agencjach ubezpieczeniowych chyba wyjdzie taniej. to i tak kosztuje pare groszy. samochody stawiac tylko na strzezonych parkingach. No i świadectwo zdrowia w paszporcie zwierzaka od lekarza powiatowego. Przeciwciała potrzebne przy wjeździe do Uni psów z poza Unii czyli pochodzoących - wyhodowanych poza Unia. :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AnkaW']Zgłoszenia przedłużyli do 15 kwietnia.
Ja dalej walcze o przyjęcie psów naszej grupy :evil_lol:. To jest chore, z 15 meili które wysłałam dostali tylko jeden z jednym psem :roll:.[/quote]

Nie stasz
Ja wyslalam 4
Odpowiedzieli na 1 :angryy:
Wyslalam je juz drugi raz
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Link to comment
Share on other sites

Wczoraj dzwoniłam,nawet w j.polskim można rozmawiać.Mój pies przyjęty, nie kwapią się do przysyłania potwierdzeń. Na moją prośbę wysłali mi maila z potwierdzeniem przyjęcia psa. Dowiedziałam się również że w euro nie można płacić na wystawie. Jak macie jakieś pytania to lepiej zadzwonić i się upewnić.

Link to comment
Share on other sites

Долевой взнос для участия в выставке / Entry fee : Для граждан Украины в национальной валюте по курсу НБУ на день оплаты.
Для иностранных граждан взнос / For foreignes 40 €

na zgloszeniu jest napisane ze OBCOKRAJOWCY 40 EURO W DNIU WYSTAWY I TEGO SIE TRZYMAJMY!

wezme zgloszenie euro i co nie wezma mi kasy jak pies przyjety,

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Coyote Ugly FCI']a nie lepiej zadzwonic ????[/quote]

przez telefon nie zgłosze :p do nich moje [B]zgłoszenia[/B] meilowe nie dotarły :angryy:

[quote name='rodzice']Ja chyba zadzwonie jutro bo wyslalam zgloszenie 2 razy i nie mam potwierdzenia . A wiecie moze co z tymi wizami ? Ubezpieczacie sie w np w PZU ?[/quote]

z wizami narazie cisza i niech tak zostanie :evil_lol: doubezpieczyć na pewno trzeba samochód, ja się na tym nie znam bo nie mam :oops:, ale ponoć nasze Ukrainy nie obejmują.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...