Jump to content
Dogomania

CACIB, CAC Lwów 2-3.05.2009 r.


AnkaW

Recommended Posts

  • Replies 417
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Jogurt']no wlasnie jak sa takie jaja z granica to chyba wyadaloby jechac dzien wczesniej zeby sie nie spoznic przypadkiem :roll:
te badania dosc konkretnie potanialy, moze i lepiej dla swietego spokoju zrobic:shake:[/quote]


Strona polska po przekazaniu informacji, że wieziemy psy na wystawę przesuwała nas na początek kolejki. Ukraińcy nie mają tego w zwyczaju.

Wiem, że kilka osób spóźniło się na wystawę - mieli problem z przekroczeniem granicy (założyli, że przekroczą granicę bez kolejki).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AnkaW']Ja robić nie będę :shake:[/quote]
Ja tez nie robie tym bardziej, ze dzwoniłam do Głównego Ispektoratu Weterynaryjnego a te badania sa w przypadku powrotu do Polski. gdyby były potzrebne dla Ukraińców to bym sie wachała. A tak to nie. Poza tym znajomi byłi w zeszłym roku i tez nie mieli zadnych badań na przeciwciała. Chcecie wydac pieniadze to mozecie zrobic. Dla chcacych sie upewnic osobiście to proponuje zadzwonic do tej Pani z GIW. Do mnie odpisała i to jeszcze z informacja co nalezy miec przy wyjeździe do USA ( bo tam sie wybieram we wrzesniu na najwieksza wystawe Terrierów). Ja juz zgłosiłam siebie i psy znajomych. Wysłałam e-mailem i zadzwoniłam. Wszystko OK. Ale sami nie potwierdziali przez około 7 dni.
Mam znajmomych, którzy jeżdża do Lwowa czesto. Kolejki sa najwieksze przy powrocie do Polski. nawet dowiedziałam sie, że Ukraińcy blokuja droge z dojazdem do granicy. Ale to tez jest róznie. Raz sa kolejki raz nie.;)

Link to comment
Share on other sites

Z doswiadczenia wiem, że najwieksze kolejki są na granicy z regóły w piątki, ale dobrze sią składa, że 1 maja jest dniem wolnym i nie powinno być dużego ruchu, z powrotem napewno będzie gorzej, nie dajcie się wmanewrować, że ktos was przeprowadzi przez granice bez kolejki za dodatkową opłatą, bo takie propozycje też bywają, a można różnie trafić.

[quote name='Benita']Ja tez nie robie tym bardziej, ze dzwoniłam do Głównego Ispektoratu Weterynaryjnego a te badania sa w przypadku powrotu do Polski. gdyby były potzrebne dla Ukraińców to bym sie wachała. A tak to nie. Poza tym znajomi byłi w zeszłym roku i tez nie mieli zadnych badań na przeciwciała. Chcecie wydac pieniadze to mozecie zrobic. Dla chcacych sie upewnic osobiście to proponuje zadzwonic do tej Pani z GIW. Do mnie odpisała i to jeszcze z informacja co nalezy miec przy wyjeździe do USA ( bo tam sie wybieram we wrzesniu na najwieksza wystawe Terrierów). Ja juz zgłosiłam siebie i psy znajomych. Wysłałam e-mailem i zadzwoniłam. Wszystko OK. Ale sami nie potwierdziali przez około 7 dni.
Mam znajmomych, którzy jeżdża do Lwowa czesto. Kolejki sa najwieksze przy powrocie do Polski. nawet dowiedziałam sie, że Ukraińcy blokuja droge z dojazdem do granicy. Ale to tez jest róznie. Raz sa kolejki raz nie.;)[/quote]

Link to comment
Share on other sites

Proszę się zapoznać z linkiem /wymogi na wwóz do Strefy Schengen .
Wystarczy by przejeżdżać przez kraj trzeci , a już to trzeba mieć.
Nasze psy wracające do Strefy Sch. nie muszą jedynie przechodzić kwarantanny.
Wszystko więc zależy od polskiego weta na granicy

[URL]http://www.wetgiw.gov.pl/files/2085_psy,%20koty,%20fretki_warunki%20przywozu_02_2009.doc[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AlaNowak']Kurcze... nigdzie tego nie moge znalezc..... To jest 2 x CACIB czy jak???? Jesli nie, gdzie dowiem sie, w ktory dzien jest moja rasa??? CZy na tej wystawie za 1 caca jest championat? Moze byly gdzies juz odp, ale nie umiem ich znalezc...[/quote]

Ponawiam pytanie

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...