Jump to content
Dogomania

Canido


Kasia&Rika

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Kazdy będzie zachwalał coś innego i będzie przysięgał,że to ta naj,naj a jeszcze najlepsza karma to ta którą osoba doradzająca karmi.;)
100 osób 200 pomysłów i opinii.
Tania i smaczna(większośc psów lubi jej smak)to Dibaq ale ona niestety nie jest z tych b dobrych.Lepsza pod względem składników od Canido i to sporo lepsza(jakosc),ale pamietaj doradzam w kategoriach tania i niezła,gdzie tania ma duże znaczenie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='GATUSO']Kazdy będzie zachwalał coś innego i będzie przysięgał,że to ta naj,naj a jeszcze najlepsza karma to ta którą osoba doradzająca karmi.;)
100 osób 200 pomysłów i opinii.
Tania i smaczna(większośc psów lubi jej smak)to Dibaq ale ona niestety nie jest z tych b dobrych.Lepsza pod względem składników od Canido i to sporo lepsza(jakosc),ale pamietaj doradzam w kategoriach tania i niezła,gdzie tania ma duże znaczenie.[/quote]

ja właśnie byłam w zoologu i chciałam kupić Royal i zdziwiłam się gdy sprzedawca, w sumie trochę znajoma pani, powiedziała, że Canido jest dobra, porównywalna do tych droższych a wieeeele tańsza, wiem, ze to jej sklep dlatego się zdziwiłam, że poleca tańszą karmę praktycznie trzykrotnie więc uwierzyłam ... I tak nią karmię ... ale niestety na składnikach to się nie znam...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...