Jump to content
Dogomania

Kielce - tragedia - Erki psy czekają na domki...Dinguś juz nie czeka [*][*][*]


andzia69

Recommended Posts

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Linssi']Andzia, nie moge sie do Ciebie dodzwonic. napisz mi jak mozesz na pw jak wyglada sprawa organizacji karmienia psow i co ustalilyscie[/quote]

normalnie nie mozesz...bo ja ciągle odbieram jakies telefony:angryy: i jeszcze dzisiaj wracał Szczotek vel Maniek vel Czarek z nieudanej adopcji, byłam z Buboliną na pokazie u Eruane coby powiedziała, jak odwrazliwiać ją na obcych:shake:

Erka mówi, ze ponoc kobity z pracy maja je karmic - myślę, ze jednak dobrze byłoby choc co drugi dzień podjechać i zobaczyć czy mają suche w miskach i ew. dosypać i wtedy się zobaczy czy faktycznie dostają jeść czy rzucą się na suche:cool3:


myslcie wszyscy jak pogodzic złapanie i transport Lenki i Rudki

No i przypominam, że szukamy dalej domowego tymczasu dla Berci - ew. domku stałego;) oraz ds dla Dingusia...

Tolą zajmiemy się chyba później...

Link to comment
Share on other sites

budy z allegro ocieplane z jasla

rozmawialam z producentem - twierdzi ze ocieplane jak zadne na allegro
a moze na taka bude sie zrzucic by Murka miala dla psow erki a potem dla innych

co Wy na to?
wklejam link do aukcji mam nadzieje ze przejdzie..

[URL="http://www.allegro.pl/item489140126_duza_buda_budy_dla_twojego_przyjaciela_xl.html"]DUŻA BUDA BUDY DLA TWOJEGO PRZYJACIELA XL (489140126) - Aukcje internetowe Allegro[/URL]

andzia czekam na wiadomosc od xxxx52
z tundra mam nadzieje miec kontakt dzisiaj -w domu mam urwanie glowy:cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aquirre']andzia69 - prześlij mi proszę numer konta, w tej chwili nie mogę inaczej pomóc jak tylko wpłacając pieniądze.[/quote]

Aquiree, a powiesz nam ile wplacisz i czy jednorazowo czy co miesiác? :razz: Linssi doda Cié do listy darczynców i stád wiemy czym mozna dysponowac :cool1:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='betel']Dzięki za rady w sprawie materaca.

[U][SIZE=4][COLOR=green]Jeśli chodzi o hotelik , to najlepiej byłoby , gdyby każdy, kto wpłaca jakieś pieniążki, deklarował jak długo może je wpłacać[/COLOR][/SIZE][/U][/quote]

Betel, na razie wpłaciłem jednorazowo, ale deklaruję wpłaty 50 złotych co miesiąc do momentu aż będzie taka potrzeba. W razie czego poproszę tylko o numer konta na PW (jeśli coś się zmieniło).

Link to comment
Share on other sites

[I]supergoga - 50zł (jednorazowo)
agusiazet - 50zł (miesięcznie)[/I]
[I]Bazyliah - 100zł (miesięcznie)[/I]
[I]EVA2406 - 20zł (jednorazowo)[/I]
[I]Od-Nowa - 20zł (jednorazowo)[/I]
[I]Rudzia-Bianca - 20zł (miesięcznie)[/I]
[I]kika22 - ok 40zł (jednorazowo)[/I]
[I]Maja 75 - 50zł (jednorazowo)[/I]
[I]ewatr - 50 zł (jednorazowo)[/I]
[I]Saphira - 100zł (jednorazowo)[/I]
[I]Pixie - 50 zł (jednorazowo)[/I]
[I]Miska79 - 40 zł (jednorazowo)[/I]
[I]Basia1968 - 50 zł (jednorazowo)[/I]
[I]Ewelinka_m - 20 zł (jednorazowo)[/I]
[I]Bambino - 30 zł (miesięcznie)[/I]
[I]Betel - 30 zł (miesięcznie)[/I]
[I]emilia2280 - 200 zł (jednorazowo)[/I]
[I]mtf zalesie - 50 zł (miesięcznie)[/I]
[I]Poker + znajomi - 50 zł + 50 zł (jednorazowo)[/I]
[I]halbina - 20 zł (miesięcznie)[/I]
[I]beka - 50 zł (jednorazowo)[/I]
[I]Lulka - 50 zł (jednorazowo)[/I]
[I]Maryla Audycka - 50 zł (miesiecznie przez 4 m-ce)[/I]
[I]KubaP - 100 zł (miesiecznie)[/I]
[I]ewab - 50 zł (miesiecznie)[/I]
[I]Radek - 50 zł (miesiecznie)[/I]

[I][B]w sumie [SIZE=5][COLOR=red]1440[/COLOR][COLOR=red] zł [/COLOR][/SIZE][/B][/I]

z czego mamy [B]550 zł[/B] zadeklarowanych miesiecznych wplat!!

[I]Dziekujemy!! :loveu::loveu::loveu:[/I]

[I][B][COLOR=red]Bardzo prosze wszystkich o zweryfikowanie deklaracji, poniewaz niektorzy nie powiedzieli, czy chca pomoc jednorazowo czy co miesiac. [/COLOR][/B][/I]

Do listy dopisuje osoby ktore zadeklarowaly okreslona kwote, poniewaz tylko tak moge zapanowac nad tymi deklaracjami ;)

Link to comment
Share on other sites

do tej chwili (dane od 28.11) na moje konto wpłynęły pieniążki od:

Emili2280:loveu:
KubyP:loveu:
Poker:loveu:
Kika22:loveu:
Saphira:loveu:

łącznie wpłaconych jest 540 zł na ta chwilę:p

czy mam pisać ile kto wpłacił????????????:cool3:

Gdyby ktoś wysłał, a nie ma go w tych wpłatach to proszę o napisanie kiedy - to jeszcze raz sprawdzę

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Linssi']Dziewczyny, jak zorganizujemy to dokarmianie? Ja moge podjechac ale dopiero we wtorek. poniedzialki i srody u mnie odpadaja bo moglabym pojechac dopiero okolo 18.00. czy jutro ktos tam bedzie??[/quote]


Linssi - parę postów wcześniej pisałam o tym;) nie trzeba (przynajmniej tak myślę) codziennie jeździc - wystarczy co 2 dni - więc mozemy sie zmieniać - trzeba tylko zobaczyc czy np. nie brakuje im suchego, czy nie powywlekały z bud tych kocy, wełniaków, które tam mają

no i najlepiej jechać tam za dnia - czyli tak do 16, bo po ciemku to pewnie zabic się będzie mozna

Link to comment
Share on other sites

[quote name='betel']Oj, tyle tu sie dzieje.
Andziu ja , przesyłam przez inteligo kasę jutro, jak tylko pojawi sie pensja na moim koncie ( podejrzewam ,ze i teściowa jutro przesle).
Pomysł z akupem budy nie jest zły, tylko trzeba jeszcze sprawdzic ile kosztowałby transport.[/quote]

transport - podaje producent ok 70 zlotych kurierem chyba ..kliknij w link allegro

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...