Jump to content
Dogomania

Fiodor i Sara zaginęły!Szczecin i okolice - POMOCY!


polciuaa

Recommended Posts

  • Replies 3.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[b]Agnieszko[/b], zaglądajcie też ludziom na podwórka!
Jakiś czas temu tak udało sie znaleźć płochacza niemieckiego, pies zginął na polowaniu, znalazł sie kilka tygodni później u chłopa na łańcuchu,który chciał na nim zarabiać rozmnażając go. Za nagrode sąsiad sąsiada pewnie wyda...

Trzymam kciuki i mocno wierze , że Twoje maluchy się znajdą.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Megi3']Aga jest mi strasznie smutno, włączyłam kompa (bo mam dzień wolny)a tu Twoja informacja na NK.Przykro mi podwójnie, bo nie posiadam auta i nie jestem wstanie Ci pomóc, no chyba,że masz jakiś pomysł. Pozdrawiam Megi[/QUOTE]

Dziękuję Megi, wciąż mamy nadzieję, że się odnajdą całe i zdrowe.
Co do pomysłów, to jeśli możesz, zawiadamiaj znajomych psiarzy o zaginięciu Saruni i Fiodorka. Może akurat coś widzieli, o czymś słyszeli :-(

[quote name='Szczurosława'][B]Agnieszko[/B], zaglądajcie też ludziom na podwórka!
Jakiś czas temu tak udało sie znaleźć płochacza niemieckiego, pies zginął na polowaniu, znalazł sie kilka tygodni później u chłopa na łańcuchu,który chciał na nim zarabiać rozmnażając go. Za nagrode sąsiad sąsiada pewnie wyda...

Trzymam kciuki i mocno wierze , że Twoje maluchy się znajdą.[/QUOTE]

Tak, tak, zaglądamy w podwórka od samego początku, we wszystkich sąsiednich miejscowościach. Zwłaszcza, że jedna z teorii podana przez miejscowe dzieciaki to ta, że ktoś się psami zaopiekował celowo, czy to z chęci pomocy, czy z chęci zysku. Nieważne, jakie są tego pobudki, ważne żeby psiaki się znalazły.

[quote name='agaga21']WYRÓŻNIONE ALLEGRO. MAM NADZIEJĘ ŻE NIE USUNĄ ZA SZYBKO :(
[URL]http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=867925956[/URL]

AGUŚ, PRZEPRASZAM, ŻE TYLKO TYLE MOGĘ...[/QUOTE]

Agatko, bardzo Ci dziękuję.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tengusia']Aga wyjezdzam jutro ale myslami bede z wami, mam nadzieje ze po nowym roku jak wroce wejde tu i zobacze foty besti na poslankach, pod kocykami, bezpiecznych w domciu z wami :calus:[/QUOTE]

Zrobię wszystko, aby spełnić Twoje życzenie :-(

Dzisiaj dostałam smsa, wzbudzającego nasze nadzieje - dziewczynka, która poprzednio znalazła nasze psy, napisała mi smsem o 16.00, że słyszała, iż nasze pieski były widziane w południe na jednej ze stacji benzynowych w Przecławiu (miejscowość po drugiej stronie pól, przy których mieszkamy). Ja byłam w pracy, ale mąż natychmiast tam pojechał. Rozmawiał z pracownikami stacji - okazało się, że to nie były nasze pieski - były dwa, jasny i ciemny, ale jeden z nich to wilczur - i mają właściciela, który nieopodal mieszka.:-(

Dzisiaj rozwiesiliśmy 100 kolorowych plakatów, jutro dorobię kolejne 100 i tak codziennie - oddalamy się z tymi plakatami od domu. Spotykamy się z różnymi reakcjami ludzi - od bardzo sympatycznych, współczucia, chęci pomocy (za darmo), po prawie wrogość :angryy:

Poszukiwania psów przez dzieciaki nie dały żadnych rezultatów. W Sylwestra "zatrudnię" je do roznoszenia plakatów do każdego domu - będą chodzić od drzwi do drzwi. Przy okazji popatrzą, czy gdzieś u kogoś psy nie przebywają.

Skontaktowałam się też z moim kolegą z Polskiego Radia Szczecin. Powiedział, że takich ogłoszeń nie zamieszczają, ale tym razem zrobią wyjątek. Mój kolega to też psiarz, więc postara się zorganizować jakąś większą akcję, nie tylko same ogłoszenia w radiu.

No i poza tym - dzisiaj rozkleiłam się na dobre - wróciłam do domu z pracy i nikt mnie nie witał, nikt nie stał przy furtce, nie skakał na ogrodzenie, nie merdał ogonkiem, nie rozdawał buziaków :placz::placz::placz:
Dom bez moich ukochanych dzieciaczków jest taki zimny, pusty, bez życia :-(:-(:-(

Link to comment
Share on other sites

Wiem że pisać i gdybać to sobie możemy...
ale ja naprawdę wierzę, że one wrócą, że znajdą się całe i zdrowe. I tak bardzo bym tego chciała - to nie puste, grzecznościowe formułki żeby pocieszyć, przeczytałam wczoraj prawie cały wątek, o pierwszych dniach Fiodorka u was, oglądałam piękne zdjęcia z Sarą, i po prostu niemożliwe, żeby coś tak pięknego się rozpadło. Wrócą, muszą wrócić!

Link to comment
Share on other sites

Ani jednego telefonu, ani jednej, chociażby niesprawdzonej informacji, nic :-(:-(:-(

Boże drogi, co te pieski zawiniły, że są skazane na taki los? :placz::placz::placz:

Dopiero wróciliśmy, rozwieszaliśmy plakaty w dalszej okolicy - oplakatowane jest wszystko dookoła, poza Szczecinem. Od jutra ruszamy na Szczecin - to ogromne miasto, ale chociażby w najważniejszych punktach.
Cała okolica wie o psach, dzieciaki czatują, szukają, chodzą i nic ... jakby dosłownie pod ziemię się zapadły.
Dzisiaj zadzwonił do mnie pewien pan z informacją, że wiosną z moich okolic uciekły też dwa psy - rzuciły się w pogoń za sarną i ślad po nich zaginął. Po kilku tygodniach przypadkiem zostały odnalezione - wpadły we wnyki - jeden był martwy, drugi umierający :-(

Mój kolega - myśliwy, zapewniał mnie, że żaden pies nie został ostatnio zastrzelony w okolicach dalszych i bliższych, nie znaleziono też żadnych ciał psów.

Jutro z samego rana jedziemy jeszcze przed pracą na niedalekie nieczynne już wysypisko śmieci - może tam znajdziemy Sarunię i Fiodorka? Dzisiaj byliśmy tam, ale było ciemno i nic nie widzieliśmy, wołaliśmy .... nic.

Znajomi pomagają nam rozwieszać plakaty, dzięki nim udało nam się dzisiaj w dwie godziny oplakatować ok. 10 miejscowości. Został Szczecin, ale gdyby psiaki tam były, to zapewne znalazłyby się w schronisku. Chociaż niczego wykluczyć nie można.

Przeszukam jeszcze ogłoszenia o znalezieniu, sprzedaży psów i idę spać, chociaż i tak pewnie nie zasnę ... jak mogę spać, kiedy gdzieś tam w ciemnościach, wegetują moje dzieciaki? nie chcę myśleć, ani wyobrażać sobie, w jakim są teraz stanie i co przeżywają :placz::placz::placz:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...