Jump to content
Dogomania

Schronisko w BIAŁYMSTOKU !!! Szukamy DS i DT. Potrzebne ogłoszenia !!!


Guest monia3a

Recommended Posts

Guest monia3a

[quote name='joanna83']Monia a ten rudy,który byl w boksie przy bramie wejsciwej?To chyba bulowaty piesek? Jakas szkola sie nim opiekwala o ile dobrze pamietam:oops:(wprawdzie to bylo kilka miesiecy temu)
Czy juz go nie ma?[/QUOTE]

Nie ma już go.
Jest śliczny duży pies - kastrat w typie rasy cc czy dc ( nie znam się na rasach ) brązowy, pręgowany, śliczny :loveu:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

myślałam żeby zorganizować akcje i pozbierać pieniądze w szkole jakieś koce itp.. jak myślicie dobry pomysł ? i jak to zorganizować najpierw pojechać do schroniska czy jak?? moja dyrektorka raczej by się zgodziła . tylko chcę zapytać najpierw was co jest najbardziej potrzebne i jak wyglądają organizacje takiej akcji ??

Link to comment
Share on other sites

Wczoraj po dyżurze znalazłam pod naszymi drzwiami psa, suka czarna z małymi białymi skarpetkami, wielkości labka. Nie miałam gdzie jej zabrać więc odwiozłam do schroniska. widać, że bląkała się od jakiegoś czasu, miała ranki na głowie jak po pogryzieniu, śierść brudna i juz zapaszkiem. Suka na szczęście zachipowana więc właściciel się odnajdzie. Ciekawe czy przypadkiem nie jest to chip schroniskowy?!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jaanna019']Wczoraj po dyżurze znalazłam pod naszymi drzwiami psa, suka czarna z małymi białymi skarpetkami, wielkości labka. Nie miałam gdzie jej zabrać więc odwiozłam do schroniska. widać, że bląkała się od jakiegoś czasu, miała ranki na głowie jak po pogryzieniu, śierść brudna i juz zapaszkiem. [B]Suka na szczęście zachipowana więc właściciel się odnajdzie.[/B] Ciekawe czy przypadkiem nie jest to chip schroniskowy?![/QUOTE]

Ooo... A to jest już ta słynna ogólnomiejska baza danych oprócz tej schroniskowej?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jaanna019']Oczywiście, że nie ma bazy miejskiej, ale coś mi mówi że w tym wypadku wystarczy schroniskowa. Ostatecznie są bazy ogólnopolskie, w których przy odrobinie chęci można poszukać.[/QUOTE]

Tylko, że weci niekoniecznie mówią tym, którzy czipują, że można do takiej bazy wstawić..

Link to comment
Share on other sites

Guest monia3a

[B]jaanna019[/B] a dowiadywałaś się o bazę czy tylko tak myślisz, że jej nie ma ?? Miała ona powstać już jakis czas temu więc może jest i funkcjonuje?? :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='monia3a'][B]jaanna019[/B] a dowiadywałaś się o bazę czy tylko tak myślisz, że jej nie ma ?? Miała ona powstać już jakis czas temu więc może jest i funkcjonuje?? :evil_lol:[/QUOTE]

Monia, nie ma i pewnie szybko nie będzie, bo to i droga impreza i nie taka prosta w wykonaniu.

Może TOZ by pomyślał, żeby taką bazę stworzyć, co?

Tylko trzeba pomyśleć prawnie jak to załatwić - oświadczenia każdego właściciela o pozwoleniu wpisu do bazy, umowy ze wszystkimi weterynarzami o przekazywaniu danych, umowa ze schroniskiem, zabezpieczenie bazy. Czyli roboty dużo ale efekt wymierny.

Link to comment
Share on other sites

Kropek spod sklepu jest bardzo sympatyczny, taki rozrabiaka;)
teraz juz spaceruje wraz z drugim przybłędą wzdłuż drogi do wsi, ten drugi to nieduży kundelek - z domieszka jakiegoś psa zimowego, z jednym niebieskim okiem i końcówką białą ogona, jest młody i wesoły
kundelek jest nieufny, przy probie wyciągnięcia kleszcza zareagował agresją więc nie został przygarnięty z obawy o pogryzienie

Link to comment
Share on other sites

Guest monia3a

[quote name='Koszatniczka']Witam. Na nowej stronie jest napisane że "(...)Mamy również nadzieję , że szybko załatwimy te sprawy i zaczniemy przyjmować nowych wolontariuszy.". Naprawdę nowi nie są teraz przyjmowani?[/QUOTE]

Są przyjmowani tyle tylko, że nie ma chętnych :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Zapraszam na zbiorczy wątek psów typu "parówa"
Mamy nadzieję, że zgromadzenie paróweczek w jednym miejscu ułatwi szukanie im domów.
Jeśli macie takie w swoim schronisku - dorzućcie je na wątek z krótkim opisem, zdjęciem i linkiem do wątku, jeśli taki istnieje:

[url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/parowki-parowy-paroweczki-watek-zbiorczy-sie-robi-173391/[/url]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...