Jump to content
Dogomania

Schronisko w BIAŁYMSTOKU !!! Szukamy DS i DT. Potrzebne ogłoszenia !!!


Guest monia3a

Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='plinka']Są jeszcze jakieś husky w schronie?

Takie ogłoszenia są na bialystokonline, może warto się odezwać?

"Witam,
przygarnę suczkę rasy husky, mam dość duże ogrodzone podwórko, miałam psa husky i wiem jak nimi się zajmować, bardzo mi zależy. Czekam na propozycje na:
e-mail: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]
GG: 7458025 lub tel. "[/quote]

Pisałam do babki. Pytałam co wie o husky i czy zdaje sobie sprawę, że oprócz ogrodu potrzeba czegoś więcej... jeszcze nie odpisała :cool1:

Link to comment
Share on other sites

Są jeszcze jakieś husky w schronie?

Takie ogłoszenia są na bialystokonline, może warto się odezwać?

"Witam,
przygarnę suczkę rasy husky, mam dość duże ogrodzone podwórko, miałam psa husky i wiem jak nimi się zajmować, bardzo mi zależy. Czekam na propozycje na:
e-mail: [email][email protected][/email]
GG: 7458025 lub tel. "

Link to comment
Share on other sites

Już gadałam o tym z panem i jego jakiś kolega zna Kaśkę;).Pan ma doga argentyńskiego,miał pitbulla,którego mu skradziono z podwórka.Doguś jest z jakiejś hodowli ma metrykę.Pan jest świadom,że "rasowce" trudniej znoszą schron.Pierwszy w oko wpadł mu błękitny bullowaty,ale go już nie ma.Szkoda,że labek ma braki w wychowaniu,bo siostra tego pana też poszukuje przyjaciela,ale tam jest roczne dziecko i raczej skoczny labuś odpada.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Feigned']ja sie nie moge doczekac kiedy pojde na wolontariat.. :eviltong:[/quote]

jeszcze pożałujesz tego, co tu napisałaś :diabloti:

A mam dobrą wiadomość- dla boksia problem się... schował :roll: :multi: Aga, masz czas w sobotę koło 10-11 ?

Monia, a tak w ogóle to ktokolwiek w jego sprawie dzwonił?

Link to comment
Share on other sites

Guest monia3a

[quote name='Bakteria']A mam dobrą wiadomość- dla boksia problem się... schował :roll: :multi: Aga, masz czas w sobotę koło 10-11 ? [/quote]

Adoptujesz go sama ?? :-o

[quote name='Bakteria']Monia, a tak w ogóle to ktokolwiek w jego sprawie dzwonił?[/quote]

Nikt nie dzwonił :shake: jedna babka napisała tylko maila z pytaniem ile ma w kłębie :p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='monia3a']Adoptujesz go sama ?? :-o[/quote]

Sama w jakim sensie?

Tak, planuję go zabrać na tymczas, bo podobno wygląda gorzej niż źle. Oczywiście decyzji nie podejmowałam sama :cool1: nie wiem skąd jej taka nagła zmiana, ale cóż, jak mam szansę mu pomóc, to nie zamierzam rezygnować. Już wcześniej pytałam i pisałyście, że można go zabrać i leczyć (chociaż on raczej chory nie jest, tylko wychudzony) przez TOZ, a wydaje mi się, że dla mnie go na TOZ nie wydadzą. Dlatego pytam czy ktoś ma czas w sobotę.

Link to comment
Share on other sites

[B]Bakteria,[/B] jak będzie brzydka pogoda, to może być sobota, ale jak ładna, to niestety wybywam... Teściom się nie odmawia:p. Mogę też w piątek rano albo w poniedziałek po 13.00. Albo w niedzielę..., ale znając realia, to chyba odpada;).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dreag']Albo w niedzielę..., ale znając realia, to chyba odpada;).[/quote]

No raczej na pewno odpada ;) A może dałoby się to załatwić tak, żeby ktoś po prostu zadzwonił do schronu i poinformował, że zabieramy? Wtedy nikt nie musiałby jeździć. Mi szczerze mówiąc najbardziej pasuje w sobotę bo będę miała cały weekend, żeby się z nim poznać.

Link to comment
Share on other sites

Guest monia3a

[quote name='dreag']Dobra, jutro przed pracą spróbuję załatwić, żebyś w sobotę odebrała.[/quote]

Tylko dzwoń do kierownika bezpośrednio :p i odrazu ustal, że to ma być pies za 1 zł aby Bakteria nie musiała zabulić za niego 40 zł :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Kierownik dziś miał wrócić z urlopu,więc może załatwicie,co trzeba.Bakteria w razie potrzeby daj znać to pomogę Ci i do domu zawiozę z boksiem.Namiary na mnie znajdziesz np.u Iwony.A boksio kastrat czy nie,bo może zechcą go ciachnąć?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='monia3a']Tylko dzwoń do kierownika bezpośrednio :p i odrazu ustal, że to ma być pies za 1 zł aby Bakteria nie musiała zabulić za niego 40 zł :evil_lol:[/quote]
Może nawet wybiorę się bezpośrednio po nadwyżkę;)

Bakteria, co za za zęby w Twoim avatarze:crazyeye:?

Był ktoś na filmie "Marley i ja"? Wybieram się, może jakieś opinie...

Jednego Marleya znam, jego pani właśnie się do mnie dzisiaj odezwała, ale nie w związku z filmem, tylko z szarą rzeczywistością:evil_lol:.

Link to comment
Share on other sites

Film jest świetny jak dla mnie:cool1: Radzę się zabezpieczyć chusteczkami:evil_lol:

Znalazła się Pani chętna na kolejnego (trzeciego) szczeniaczka z naszej wesołej gromadki (dzięki, [B]Dreag[/B]:loveu:). Jak na pierwsze wrażenie to domek suuper;)

[B]Bakteria[/B], zdejmij proszę Korcię;)

Link to comment
Share on other sites

Boksio nie ciachany i raczej go nam za free nie ciachnął, bo do tej pory i tak tylko suki były sterylizowane, a kasa od sponsorki już się kończy. Zresztą, nie tylko cena się liczy ale i jakość...

Ma ktoś może ten film na płytce? =3 Może być nawet w wersji oryginalnej i bez subbów.

[B]Tazy[/B] ma ogłoszenia na 17 portalach. Póki co, strasznie mały odzew :shake: Może ja na złych stronach ogłaszam?

Link to comment
Share on other sites

jak już offujecie to się dołączam :evil_lol:
Książkę 'Marley i ja' przybierałam się przeczytać jak tylko wyszła, ale jakoś się nie przybrałam :diabloti: Przeczytałam ją teraz i na film też się wybieram. Myślę, że warto najpierw przeczytać książkę i porównać ją później z filmem ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...