Jump to content
Dogomania

Skarżysko-Kamienna, suka wilczur, mieszka przy stacji beznzynowej


ach21

Recommended Posts

Moje stowarzyszenie ma ograniczoną możliwość pomocy w tym przypadku. W tej chwili opiekujemy się 36 psami, mamy długi u weterynarzy i wiele takich zgłoszeń na tydzień. Ponadto północą województwa powinien zajmować się TOZ kielecki (Skarżysko to kawał drogi od nas).

W tej chwili jedyne w czym mogę pomóc, to [B]ogłosić psa na Allegro[/B] przez nasze charytatywne konto. Jeśli będzie taka potrzeba, to zdjęcia, opis zwierzęcia i dane do kontaktu proszę przesłać nam na maila:
[EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL].

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=red]ach21[/COLOR] jeśli będziesz rozmawiać z maksiem to przekaż mu proszę aby się ze mną skontaktował (podałam nr telefonu w poprzednim poście), jeśli nie skoordynujemy swoich działań to będziemy marnować czas (którym nie dysponuję w nadmiarze), karmę (sunia nie jadła, bo była nakarmiona wcześniej), oraz będziemy robić niepotrzebne zamieszanie, którego z tego co mówiłaś lepiej uniknąć - itd.

Wystarczy przecież kilka ustaleń, aby suczka miała należytą opiekę. Bez sensu jest dublować swoje działania bo w mieście jest wiele potrzebujących pomocy psów.

Zdjęcia zrobię jutro (dziś nie dałam rady) i natychmiast je wkleję.

Po dokładniejszych oględzinach suni wzrosły moje obawy co do jej ponencjalnej ciąży. Obym się myliła !!!

Oprócz tego sunia ma się dobrze, jest wesoła i radosna.

Link to comment
Share on other sites

[B]Witam!!
jak już mowa o Skarżysku-Kam. to chciałabym zapytać o pewnego pieska, którego często widywałam w okresie wakacji (nawet we wrześniu) na targowisku zwanym "manhatanem". czy może ktoś z okolic go widział, czy jeszcze tam przebywa..? Stary pies w typie owczarka przesiadujący koło stoisk..[/B]

Proszę dogomaniaków ze Skarżyska o inf.;)

Link to comment
Share on other sites

Zapraszam na bazarek. Pomózmy psom Erki
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/f99/erka-z-kielc-miala-wypadek-pomozmy-jej-psom-grozi-uspienie-swiateczne-kartki-126056/"][COLOR=#000000]Erka z Kielc miała wypadek-pomóżmy jej psom grozi uśpienie!Świąteczne kartki[/COLOR][/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Weronia'][B]Witam!![/B]
[B]jak już mowa o Skarżysku-Kam. to chciałabym zapytać o pewnego pieska, którego często widywałam w okresie wakacji (nawet we wrześniu) na targowisku zwanym "manhatanem". czy może ktoś z okolic go widział, czy jeszcze tam przebywa..? Stary pies w typie owczarka przesiadujący koło stoisk..[/B]

Proszę dogomaniaków ze Skarżyska o inf.;)[/quote]

Witaj Weronia. :-)
Pies o którym piszesz to prawdopodobnie stary Misio - stały bywalec targowiska. Pies, który ukochał wolność - nie chce i nie umie żyć inaczej.

P.S. Co słychać u Reksia-emigranta?

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Kochani - minelo juz duzo czau ale Sunia ze stacji juz od grudnia mieszka w Krakowie ze mna - :)
ma na imie Petra - los chcial ze sie spotkalysmy i nie bylo innego wyjscia
jest z Nami... mila spokojna - kochana, ma okolo 8 lat
wysterylizowalam ja. Nienawidzi innych psow i boi sie nadal troche - mimo iz nikt nawet nie mowi do niej glosno - by jej nie straszyc,
niesamowicie inteligentna trzyma sie nogi - przybiega na kazde zawolanie - pies marzenie...

strasznie kaprysi w jedzeniu - lubi gotowane - kasza z olejem plus cos konkretnego w srodku - sucha odpada - pomimo ze kupilam jej wysokiej jakosci karme miekka itd. nie jada jej - nawet jak ja z mokra zmieszam ...ehhh

niestety 4 lutego - odszedl od nas moja ALUS - byl wzietm ze schoniska 10letnim staruszkiem - bym ze mna 3,5 roku - strasznie mi go brak :-(:-(:-(
(tak jak Petra - nasze losy sie zbiegly nie moglam przestac o nim myslzec i pomimo sprzeciwu wszystkich - ze stary ze chory (mial chore serce, potem nerki) ze bedzie w mieszkaniu brudzil, ze mocno i uciazliwie kaszle etc.) zabralam go do siebie i tak bylismy razm 3,5 roku... pustka jaka po sobie pozostawil jest nie do opisania...
Alus i jego zycie
[url=http://picasaweb.google.com/achach21/AlekMojeNiepieskieZycie]Picasa Web Albums - Korzonki - Alek - moje n...[/url]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...