Jump to content
Dogomania

Transport psa z miasta do miasta


szymonsz

Recommended Posts

Cześć
Mam nadzieje, że to nie będzie głupie pytanie.
Czy w Polsce istnieją jakieś firmy za pomocą, których można przetransportować psa z miasta do miasta. Dokładnie interesuje mnie trasa Katowice -> Rzeszów ponieważ w przypadku wyjazdów chciałbym psa zostawić u rodziców.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='szymonsz']Cześć
Mam nadzieje, że to nie będzie głupie pytanie.
Czy w Polsce istnieją jakieś firmy za pomocą, których można przetransportować psa z miasta do miasta. Dokładnie interesuje mnie trasa Katowice -> Rzeszów ponieważ w przypadku wyjazdów chciałbym psa zostawić u rodziców.[/quote]
Przewieziesz pieska firmą kurierską DHL,GLS,również pocztą EX-priorytetem.Musisz się zorientować u wybranego przewożnika-bo to są przewozy na specjalnych warunkach-żywe zwierzęta.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='werbena520']Przewieziesz pieska firmą kurierską DHL,GLS,również pocztą EX-priorytetem.Musisz się zorientować u wybranego przewożnika-bo to są przewozy na specjalnych warunkach-żywe zwierzęta.[/quote]

Super! Poszperam i zobaczę. Nie orientujesz się może czy firma UPS posiada taką usługę bo akurat prowadzę sklep internetowy i mam nimi umowę i byłoby taniej :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='szymonsz']Super! Poszperam i zobaczę. Nie orientujesz się może czy firma UPS posiada taką usługę bo akurat prowadzę sklep internetowy i mam nimi umowę i byłoby taniej :)[/quote]
UPS prowadazi takie usługi.To Oni dostarczali zakupione przeze mnie na Allegro ptaki-kury i bażanty do mojej Matki.Tak było,że np teraz dostałam e-mail od sprzedawcy o nadaniu przesyłki a ptaki były na drugi dzień raniutko już u Rodziców.Wszystko odbywało się expresowo przy zachowaniu 100% bezpieczeństwa.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='werbena520']UPS prowadazi takie usługi.To Oni dostarczali zakupione przeze mnie na Allegro ptaki-kury i bażanty do mojej Matki.Tak było,że np teraz dostałam e-mail od sprzedawcy o nadaniu przesyłki a ptaki były na drugi dzień raniutko już u Rodziców.Wszystko odbywało się expresowo przy zachowaniu 100% bezpieczeństwa.[/quote]

Super!
Lepiej być nie może.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...
  • 2 months later...
  • 10 months later...
  • 2 months later...

witam wszystkich serdecznie,

aktualizuję temat, bo jestem w takiej samej sytuacji. Od pewnego czasu bezskutecznie próbuję przedostać się ze swoim zwierzem ok. 500 km z miasta do miasta w Polsce, cena powoli przestaje mieć znaczenie (sprawdzałam nawet połączenia LOTNICZE :shake: ), a rozwiązania i tak nie widać. Zostawić go nie mogę, a PKS czy PKP odpada... czy naprawdę pozostaje założyć własny biznes transportowy dla osób podróżujących z pupilami??? A wakacje mijają :placz:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...