Jump to content
Dogomania

Aborcja - za i przeciw.


Cekinka13*

Recommended Posts

Jestem przedstawicielem zawodu tak zwanego "zaufania publicznego". Reaguje zawsze, czy chodzi o krzywde ludzi, czy zwierzat. No i kiedys mialam spor z kolezanka, studiujaca medycyne. Ja uwazalam, ze pijakowi lezacemu na przystanku trzeba pomoc (chocby zadzwonic po sm, bo niewiadomo czy nic mu sie nie stalo). Ona twierdzila, ze nie warto, bo on sobue sam zasluzyl. Prawda, ale to tez czlowiek.

Zanm kilka osob, ktore rowniez reaguja. Jedna z pan bardzo wiele mnie nauczyla (w sensie pokazala jak postepowac).

A tak juz w ogole: sa tez osoby, ktore wola dzialac w cieniu. Nie lubia uznania, bo je peszy (np ja ;))

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • Replies 930
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Patikujek']taks brawo:multi:

tak w ogóle to myślę żeby na akcjach założyć osobny watek skarbonki i tam będziemy ustalać co i jak, żeby ni zaśmiecać tego wątku[/quote]


No to watek jest: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f940/zasil-skarbonke-na-serylizacje-140889/[/URL] Serdecznie zapraszam do pomocy. Kazdy grosik sie przyda. (Konto podam w najblizszym czasie jak samo poznam jego nr)

A z reszta pomoc mozna tez w inny sposob: w podpisie mam banerek ze swinka, mozna go skopiowac i w ten sposob rozpowszechniac nasz watek.

Mam nadzieje, ze osoby, ktore deklarowaly sie do pomocy, nierozmyslily sie i nadal sa chetne.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

[quote name='Vectra']Jestem na TAK TAK
powołując te psy do życia w imie miłosierdzia i naszgo lepszego samopoczucia , skazujemy je na obrzydliwy los ...
do tego też prawa nie mamy ..
skoro zatem , ktoś chce ratować małe słodkie szczeniaczki w imię miłosierdzia , to niech sobie je zostawi i buja z nimi do końca życia :p a nie ratuje , oddaje .. i jest niczym bóg :p[/quote]

Nic dodać, nic ująć.
Jestem na tak.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...