Jump to content
Dogomania
Sign in to follow this  
haarfa

zaginął pies w Bytomiu!!!

Recommended Posts

Najlepiej sprawdzić osobiście kiedy moja suńka mi zgineła dzwoniłam do schronu w bytomiu i powiedzieli ze nie ma takiego psa jak na nastepny dzień pojechałam to o dziwo ja znalazłam :/ na kwarantannie która pogorszyła jej stan zdrowia i niestety musiałam suńkę uśpić :(

tez juz spotkalam sie z tym ze info sa nieprawdziwe, dlatego jezdze regularnie.... dziekuje za wpisy i podnoszenie..
nadal nie ma rezultatow szukania... :shake::-(

dziś kolejny telefon i niestety kolejne rozczarowanie :( ;(
to nie był krecik, ale państwo którzy znalezli psiaka postanowili go zatrzymać
jedyna pozytywna rzecz w tym wszystkim......

jezeli obeszłaś wszystkie boksy w schronisku w bytomiu i go nie ma to pozostaje tylko jedno wyjście - ktoś musiał go przygarnąć.
Sama juz nie wiem, ogłoszenia dalej u mnie wiszą :shake:

[url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/starszy-pogryziony-uratowany-dzieki-podobienstwu-ma-dom-sa-probl-zdrowotne-126713/[/url]
na tym watku sa dwa podobne psy - zobacz cały wątek tam dalej jest całkiem podobny pies może to on?

dziekuje za linka....niestety to nie krecik..ale dzieki wielkie...

bylysmy z sis kilka razy wolalysmy przeszukalysmy wszystkie boksy
wrocimy po świętach.......

mam wielką nadzieje że go ktoś przygarnął skoro poszukiwania nie dają skutku.........
i że sie biedak nie błąka głodny :( :-(

to ja dzwonilam do ciebie w sprawie psiaka. Podobno trafi do Miedar pod koniec stycznia. Czekam na info czy to twoj Krecik (jeżeli okarze się że tak to mam namiary na znalazcę). Trzymam baaaardzo mocno kciuki i czekam na informację................. oby pomyślną

[quote name='Ana_Zbyska']Kreciku, dalej Cię nie ma?:([/quote]
troszke to dziwne, bo była u mnie dziewczyna, która twierdziła, że identyczny pies trafił do schronu do Miedar, ale jak narazie nikt ani nie potwierdził, ani nie zaprzeczył :/

[quote name='MSMIMI']scarlet, jak mozna sie skontaktowac z ta dziewczyna????\dzieki za info!!![/quote]
z jaką dziewczyną? tą która przekazałą mi taki info?
Piesek się znalazł?????

tak chodzi mi o kontakt do osoby ktora mowi ze jest w miedarach podobny pies. jeszcze raz dziekuje za info. wciaz[B] nagroda 1000zl [/B]za psa jest przewidziana!!!

[quote name='MSMIMI']tak chodzi mi o kontakt do osoby ktora mowi ze jest w miedarach podobny pies. jeszcze raz dziekuje za info. wciaz[B] nagroda 1000zl [/B]za psa jest przewidziana!!![/quote]
wysyłam na prv