Jump to content
Dogomania

Ręcznie robione zabawki :)


Russellka

Recommended Posts

  • Replies 462
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Kinia']Mam 4 filo-funowe sznurki dwa pojedyńcze i dwa X. Wczoraj jeszcze odkryłam, że eM kocha piłki tenisowe w skarpecie;)[/QUOTE]

spróbuj włożyć coś piszczącego do skarpetki - jeżeli lubi piszczące zabawki to coś piszczącego z ukrycia też powinno się mu spodobać:cool3:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

...

Muszę powiedzieć, że takie ręcznie robione zabawki są najlepsze.
Przecież nie chodzi o to, jak zabawka wygląda. Tylko jak pies może się nią bawić i czy może się nią dobrze bawić. Nawet jeśli na krótko..:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zuza:D']...

Muszę powiedzieć, że takie ręcznie robione zabawki są najlepsze.
Przecież nie chodzi o to, jak zabawka wygląda. Tylko jak pies może się nią bawić i czy może się nią dobrze bawić. Nawet jeśli na krótko..:evil_lol:[/quote]

Dokładnie! Najlepsze są ręcznie robione, moja stella może się ciągle bawić sznurem a inne zabawki tylko leżą

Link to comment
Share on other sites

ja robiłam ostatnio sznury do przeciągania...pletłam małe warkoczyki,potem te małe podzieliłam na trzy kupeczki i zrobiłam taki duży warkocz,na dole zostawiłam kilka frędzelków na górze zrobiłam rączke i tak oto mamy sznur do przeciągania ;p kiedyś może wstawię foto...bo teraz nie wiem gdzie ono jest ;p

Link to comment
Share on other sites

Mój psiak też tylko lubi bawić się zabawakmi zrobionymi przeze mnie ;) Na początku rodzice nakupili mu zabawek, ale tak jakoś niechętnie się nimi bawił. Dopiero sznurek z polaru go uszczęśliwił :evil_lol: A teraz ma kilka ulubionych zabawek, wszystkie oczywiście robione ręcznie

Link to comment
Share on other sites

Ja moim bestiom ciągle robię jedną zabawkę i zawsze bawią się nią z taką samą radochą i energią. Po prostu rozprówają:evil_lol: Jest to może mało estetyczne ale każdy pies jakiemu dałam do zabawy był przeszczęśliwy:eviltong: Jest to butelka (ja biorę po wodzie bo mam pewność że nie było tam nic szkodliwego dla psów) zakręcona. Często też wsypuję tam jedzonko np. Karmę (śniadanie kąkretnie wtedy się psiska zajmują i nie płaczą jak wychodzę) Słonka opracowały odkręcanie butelki i rozsypują wszędzie żarcie a potem radość że znalazły gdzieś w kącie:evil_lol: tylko jeden minus-strasznie hałasuje.Oczywiśćie psiaki kochają ten szelest:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Właście widziałam wasze zabawki :) Wszystkie pikne,niektóre jak sklepowe wyglądają! Muszę poszperać w ciuchach i coś wykombinować.

Jaka zabawka najlepiej nadawała by się dla psów w boksach w schronisku? Bo jakby mi wychodziły zabawki dla mojego psa,to zrobiłabym też do schroniska,tylko które by były najlepsze i najtrwalsze (do obgryzania itp.) Zapodawać pomysły :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agniecha93']Mi się wydaje, że dobrze zrobiony sznurek powinien być dobry ;)[/quote]

Właśnie nabyłam polarowy duży koc i zrobiłam mojemu psiakowi kilka różnych wzorów zabawek-kółeczka,zwykły do gryzienia itd. Są na prawdę wytrzymałe-zrobię kilka do schroniska,ciekawe co na to schroniskowce :)

Ja technikę zaplatania sznurków znam od dawna,ale nie wiedziałam,że do zabawek dla zwierząt też się sprawdzą xD Zawsze ze sznurków breloczki robiłam :)

Link to comment
Share on other sites

Ja zrobiłam ostatnio z dzurawych skarpetek taki a'la warkoczyk, podoba się psiakom, szczególnie Pusi bo jest miękki :)
Widzę, że opaska uciskowa też sie podoba, ale Soni. Moja mama ostatnio chciała wyrzucać jakieś ciuchy, to chyba coś podbiorę na zabawki

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...