Jump to content
Dogomania

II Krajowa Wystawa Psów Myśliwskich


frodoipatyk

Recommended Posts

Witam.

W dniu w którym odbywała się wystawa klubowa na terenach strzelnicy PZŁ w Antoninku koło Poznania odbyła się II KWPM na której wystawiałem swoje whippy.

MADAGASKAR Lazarus CWC , NPwR

CHRIS de BURGH Lazarus CWC

Rasę wygrała DAFNE Władca Traw, BOG dla borzoia ŁUT SZCZĘŚCIA Władca Traw sędziował chorwacki sędzia Igor Selimovic

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Gratulacje, Tomeczku, gratulacje!!!

Swoją drogą muszę wam powiedziec, że wystawa była świetna, bardzo dobrze zorganizowana, w pięknym miejscu, parking za darmo, wejscie za darmo, toalety ( czyściutkie przez cały dzień, z papierem toaletowym, mydłem w płynie, recznikiem papierowym) za darmo, atmosfera piknikowa. Jesli uda nam sie klubówka w 2005 to bede się starała, żeby za jakis czas zrobic klubowa chartów własnie na terenie Antoninka. Miejsce , uwierzcie mi, urokliwe!

Link to comment
Share on other sites

Gratulacje, Tomeczku, gratulacje!!!!

Dzięki tobie też gratuluje wkońcu Dafne i Łut to twoje psy :D

Swoją drogą muszę wam powiedziec, że wystawa była świetna, bardzo dobrze zorganizowana, w pięknym miejscu, parking za darmo, wejscie za darmo, toalety ( czyściutkie przez cały dzień, z papierem toaletowym, mydłem w płynie, recznikiem papierowym) za darmo, atmosfera piknikowa. !
Absolutnie( :D )
Jesli uda nam sie klubówka w 2005 to bede się starała, żeby za jakis czas zrobic klubowa chartów własnie na terenie Antoninka. Miejsce , uwierzcie mi, urokliwe!
O kurde to już druga klubowa w planach w poznaniu ambitnie, ambitnie...... :o
Link to comment
Share on other sites

Myślę, że Świerklaniec jeszcze bedzie gościł charty i to nie raz! Juz sie o to Kasia z Wojtkiem postarają. :D

Poznań 2005 to tylko przerywnik dla Swierklańca, a Antoninek to tylko moje marzenia. Bardzo zauroczyło mnie to miejsce. Wprost wymarzone na wystawe klubowa chartów. :P

Link to comment
Share on other sites

a Antoninek to tylko moje marzenia. Bardzo zauroczyło mnie to miejsce. Wprost wymarzone na wystawe klubowa chartów. :P

Milka czy termin klubowki nie bedzie sie gryzl z robieniem wystawy na wolnej przestrzeni?

Poznanska miedzynarodowka zwykle jest pozna jesienia, nawet w halach jest zimnica...

W tym roku Bytom mial szczescie do pogody no ale to wrzesien

Link to comment
Share on other sites

Ale mnie się marzy Kasiu klubówka w Antoninku w sierpniu lub na poczatku wrzesnia. Termin do uzgodnienia. Antoninek to dopiero swera moich marzeń. Najpierw sie trzeba skupić na klubówce 2005! Coby p. Mania potem nie miał pretekstu zeby nam odmówić. :lol:

A to ja zle zrozumialam sorry:)) a jako ze u nas zimnica juz teraz to to przed oczami stanal mi piekny park w zaspach sniegu :)) hehehe

Link to comment
Share on other sites

Napiszę dużymi literami, żeby do wszystkich ( zwłaszcza do Tomka) dotarło: OBSADA SĘDZIOWSKA NA KLUBOWĄ W POZNANIU NIE JEST JESZCZE ZNANA!!! Trwaja dyskusje! Fakt - p.Mania chce zeby było tanio, ale który prezes zwiazku tego nie chce? Fakt - p. Mania nie kocha chartów tak jak my ( sa mu raczej obojetne) - cóż, nie wszyscy sa idealni :lol: . Jednak bój o sedziów trwa, dlatego jako taki nie jest jeszcze przegrany.

A teraz czas na mój lokalny patriotyzm. Poznań to bardzo dobre miejsce na wystawy. Prawdą jest, ze wystawy w hali nie sa tak przyjemne jak na dworze, ale przeciez nasze hale sa duze , przestronne, czyste, z duzymi ringami, krzesełkami dla wystawców i zwiedzajacych, bezpłatne ubikacje przestronne i czyste. Chciałabym, zeby wszystkie wystawy odbywały sie choc w zbliżonych warunkach.

Link to comment
Share on other sites

"oklepani sedziowie" to baaaardzo duzy minus mogacy bardzo ujemnie rzutowac na ilosc zgloszen. Choc w tym roku na klubowce, pomimo ciekawej i raczej nieznanej w Polsce (z wyjatkiem G.Pindery) obsady sedziowskiej, zgloszen tez nie bylo za wiele...

Monika

:))

moni myslisz ze 193 charty to niewiele? wydaje mi sie ze calkiem przyzwoicie

Nie porownujac do tych Swierklanieckich ( w 2003 bylo 245 czy 2000 gdzie bylo 213 ) bo to naprawde extremalna ilosc to w

2002 - w Chojnicach bylo 149 chartow przy zagrancznej obsadzie

w 2001 - Legnica zebrala 124 charty

w 99 - w Mosinie ( o Poznan )173

w 98- 1 wystawa przez Chorzow robiona - 166

w 97 - Szczecin - 87 chartow

w 96 - Wrocław - 135

w 95 - Mosina ( Poznan ) - 140

w 94 - w Radomiu... gdzies posialam katalog :((

w 93 - Szczecin -109 z dodatkami

w 92 - Mosina ( o Poznan) 160

w 91 - Radom.. tez go nie mam... :(( buuuuuu

jak widac wcale ilosc 193 to nie jest niewiele ;)

Link to comment
Share on other sites

Lazarus

uzyte przeze mnie slowo "niewiele" jest oczywiscie wzgledne. W porownaniu nawet z wystawami miedzynarodowymi 193 to bardzo duzo.

Ja bylam na klubowej chartow pierwszy raz i wydawalo mi sie, ze wiekszosc charciarzy przybedzie tam tlumnie. Chocby po to, zeby dostac opis od sedziow, ktorzy pewnie niepredko zjawia sie drugi raz w Polsce. Tymczasem nie pojawilo sie naprawde wiele osob, ktore regularnie jezdza na wystawy. Nie wiem, moze pewnien wplyw mialo zamieszanie z CP. Ale nie bylo tez wielu whippeciarzy wiec nie wiem jak to wytlumaczyc... :roll:

Monika

Link to comment
Share on other sites

moni nie przejmuj sie.. zawsze znajda sie osoby bojkotujace sedziow, organizatorow, nawet bez nich ilosc zgloszonych chartow byla calkiem pokazna. W tym roku dodatkowo wiele osob przezywa finansowe problemy i wiadomo ze musieli wybrac - kupic jedzenie dla siebie i psow albo przyjechac po ocene na klubowa. ;((

Mysle ze zamieszanie z chartami polskimi nie mialo tu zadnego znaczenia wiekszosc charciarzy nie wie o ich podziale i wewnetrznych przepychankach.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...