Jump to content
Dogomania

Pod choinkę. :D


Justynaaaa

Recommended Posts

Moi chłopcy pewnie dostaną zabawki i jakieś gryzaki. Tylko mogę się założyć, że Felek ukradnie Filipowi zabawkę i będzie leżał na obu. Dwa lata temu zwinął mu gryzaka, jak wsunąl swój, a potem dostał rozwolnienia z przejedzenia... Żarłok...

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

[quote name='Justynaaaa']Może moje pytanie wyda się głupie.. : P ale planujecie kupić coś pod choinkę waszym ulubieńcom? Np. nową zabawkę, jakieś nowe pyszne gryzaki. :D A może doradzicie ?[/quote]

Ja mam trzy psy :cool3:
Dla mojej Fionki Cocker Spanielka angielskiego kupiłam: kość, zabawkę,smakołyki trzech rodzai i jej kochaną zaszetke :eviltong:
Dla mojej Amstaffki Teqili kupiłam: posłanie, miskę, kość, smakołyki i zabawke ;] Pewnie zastanawiacie się czemu tak dużo?
Dltaego, że mam ją ze schroniska i to jej pierwsze święta ze mną
Dla mojego Amstaffa mieszanego z Bokserem Grzesia (też ze schroniska) kupiłam: smakołyki, posłanie i line;)

Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...

Ja zwyczajnie zainwestuje w dobrą karmę i [url=http://www.e-karma.pl/product-pol-611-Witaminy-i-mineraly-dla-psa-i-kota-w-plynie-75-ml-.html]odżywkę[/url] . Zamiast kupować setną, piszczącą piłeczkę, która różni się jedynie kolorem, wole wydać kase na witaminy i zainwestować w zdrowie swojej pociechy :-)

Link to comment
Share on other sites

Ja... W tym roku... Komplecik rogza, new identyfikator, juz mam skompletowany w takim woreczku zestaw smaczkowo-gryzakowy: piłka ze skóry nadziewana, 2 buciki, patyczek gruby z chlorofilem, mix smaczków z F4D, hamburgery z Vitakrafta. Do tego jak sie uda 2 zabawki z Petstagesa i jesli uda sie wygrac cos w konkursie: smycz flexi, zestaw kong, zestaw gryzakow, zestaw do pielegnacji yorkow. Jesli konga nie wygram- kupuje chyba znowu pseudokonga z trixie, jesli nie wygram zestawu do pielegnacji, to kupuje albo sam szampon z Hery, albo szampon i odzywke z Khary :)

Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...
Guest papillonek

[IMG]http://t3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTRHyPYzOsuPlbQkcVX2-03E6W3jMP2pNi8MgXRzF1gteqlXvmq[/IMG]nowy petstages z chorągiewkami ;)
jakąś smycz automatyczną :)

iiiiiiiii.........[IMG]http://t1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcT2L11g_v0RVX3lQ_VI94G28Dq_acra4Qx-C35O1Mb6JqQ34uuqAzIUyx2X[/IMG] let's bite!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ja co roku daję mojemu pieskowi prezent i nie uważam żeby to było głupie. Najczęściej kupuje mu jego ulubioną karmę. W tym roku jednak zastanawiam się nad innymi prezentami, ponieważ widziałam na stronie krakvet.pl różne akcesoria w bardzo przystępnych cenach. Dlatego zastanawiam się nad legowiskiem dla mojego psa albo jakąś wytrzymałą zabawką.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...