Jump to content
Dogomania

LITWA - spis wystaw 2009 +jak zrobić Championat Litwy


panienkabubu

Recommended Posts

24.-25.01.2009 [URL="http://www.kinologija.lt/files/lkms/LITHUANIAN%20CYNOLOGICAL%20AMATEUR%20UNION.doc"]Kaunas [B]krajowa[/B][/URL]

22.02.2009 [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f540/cac-panevezys-lt-22-02-2009-r-126715/"]Panevezys [B]krajowa[/B][/URL]

14.03.2009 [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f540/2xcacib-14-15-03-2009-wilno-lithuanian-winner-2009-vilnius-cup-2009-a-126781/"]Vilnius [B]międzynarodowa[/B] - Lithuanian Winner 2009[/URL]

15.03.2009 [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f540/2xcacib-14-15-03-2009-wilno-lithuanian-winner-2009-vilnius-cup-2009-a-126781/"]Vilnius [B]międzynarodowa[/B] - Vilnius Cup 2009[/URL]

26.04.2009 Panevezys [B]krajowa [/B]

09.05.2009 Jonava [B]krajowa[/B]

16.05.2009 Alytus [B]krajowa[/B]

23.05.2009 [URL="http://www.kinologija.lt/files/plunge/Info.doc"]Plunge [B]krajowa[/B][/URL]

24.05.2009 Klaipeda [B]krajowa[/B]

07.06.2009 Kaunas [B]krajowa[/B]

21.06.2009 Marijampole [B]krajowa[/B]

27.06.2009 Silute [B]krajowa[/B]

28.06.2009 Silute [B]krajowa[/B]

11.07.2009 Taurage [B]krajowa[/B]

18.07.2009 Ukmerge [B]krajowa[/B]

07.08.2009 Druskininkai [B]międzynarodowa[/B] - DZUKIJA SUMMER 2009

08.08.2009 Druskininkai [B]międzynarodowa[/B] - DZUKIJA CUP 2009

05.09.2009 [url=http://www.dogomania.pl/forum/f540/wilno-2xcac-5-6-09-a-143229/]Vilnius [B]krajowa [/B][/url] [B][COLOR=red]NOWE[/COLOR][/B]

06.09.2009 [url=http://www.dogomania.pl/forum/f540/wilno-2xcac-5-6-09-a-143229/]Vilnius [B]krajowa [/B][/url] [COLOR=#ff0000][B]NOWE[/B][/COLOR]

20.09.2009 Panevezys [B]krajowa[/B]

18.10.2009 Siauliai [B]krajowa[/B]

24.10.2009 Vilnius [B]międzynarodowa[/B] - VILNIUS AUTUMN 2009

25.10.2009 Vilnius [B]międzynarodowa[/B] - GOLDEN CUP 2009

19.12.2009 Vilnius [B]międzynarodowa[/B] - VILNIUS WINTER 2009

20.12.2009 Vilnius [B]międzynarodowa[/B] - CHRISTMAS CUP 2009


[URL="http://www.kinologija.lt/index.php?option=com_content&task=view&id=34&Itemid=40"]Strona ZK na Litwie[/URL]




[B]Młodzieżowy Champion Litwy: [/B]
3xCAJC od 2 sędziów


[B]Champion Litwy:[/B]
3xCAC (w tym przynajmniej 1xCAC na wystawie międzynarodowej) od 2 sędziów, między pierwszym CAC a ostatnim CAC musi upłynąć 1 rok i 1 dzień

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 52
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[FONT=Century Gothic]Jest jeszcze możliwość trzecia:[/FONT]
[FONT=Century Gothic][/FONT]
[FONT=Century Gothic]Młodzieżowy Championat Litwy liczy się jako CAC i od daty otrzymania ost. CAJC'a potrzebnego do owego Mł.Ch. liczy się czas na Championat dorosły[/FONT]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='jo-jo'][FONT=Century Gothic]Jest jeszcze możliwość trzecia:[/FONT]

[FONT=Century Gothic]Młodzieżowy Championat Litwy liczy się jako CAC i od daty otrzymania ost. CAJC'a potrzebnego do owego Mł.Ch. liczy się czas na Championat dorosły[/FONT][/quote]

mój Fredi 01,02,03.sierpnia 2008 dotał 3xcajc z 2 międzynarodówek i 1 specjalistycznej retrieverów ma MŁ.CH.LTV to kiedy mogę z nim jechać na litwe i czy wtedy wystarczą 2 krajówki by miał CH.LTV?
bo tu nie rozumiem tego

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Blue of Blues']mój Fredi 01,02,03.sierpnia 2008 dotał 3xcajc z 2 międzynarodówek i 1 specjalistycznej retrieverów ma MŁ.CH.LTV to kiedy mogę z nim jechać na litwe i czy wtedy wystarczą 2 krajówki by miał CH.LTV?
bo tu nie rozumiem tego[/quote]


3 sierpnia 2008 dostał ostatniego CAJCa do Mł.Ch.LTV a Mł.Ch.LTV liczy sie jako pierwszy CAC. W związku z tym potrzebujesz jeszcze 2 CACóW (ale nie wiem czy jeden nie musi być z międzynarodówki, niech się Klaudia wypowie).
Ostatniego 4 sierpnia 2009.

Link to comment
Share on other sites

Tzn: że mimo iz ma już z [B][COLOR=red]2 Miedzynarodówek, i jednej klubowej[/COLOR][/B] gdzie dostał:[COLOR=red][B]Mł.Ch.Ltv i Mł.Zw.Kl.Ltv[/B][/COLOR] to jeszcze by musiał mieć dodatkowo [COLOR=red]1 [/COLOR]Miedzynarodową? skoro on juz ma 2 Miedzynarodowe, gdzie równie dobrze móglby Mł.Ch.Ltv zrobić z 1 Miedzynarodową i 2 Krajowymi a on ma z [COLOR=blue][B]3 dużych wystaw CAJC [/B][/COLOR]
[B][COLOR=black]to znaczy ze mogłabym go zgłosić tutaj?:[/COLOR][/B]
07.08.2009 Druskininkai [B]międzynarodowa[/B] - DZUKIJA SUMMER 2009

08.08.2009 Druskininkai [B]międzynarodowa[/B] - DZUKIJA CUP 2009
a jesli tak to czy to daleko od Trackai nad 3 stawami?
czy lepiej gdy zgłosze go tu:
05.09.2009 Vilnius [B]krajowa[/B]

06.09.2009 Vilnius [B]krajowa[/B]
[B]ale to wtedy 2 krajówki :( a chciałabym zatrzymać się w Trackai[/B]
[B][COLOR=blue]A czy orientujecie sie czy są przewidziane 3 dniowe wystawy ewentualnie 2 dniowe i klubowa dla retrieverów, tak jak własnie było w tym roku? w sierpniu.[/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Blue of Blues']Tzn: że mimo iz ma już z [B][COLOR=red]2 Miedzynarodówek, i jednej klubowej[/COLOR][/B] gdzie dostał:[COLOR=red][B]Mł.Ch.Ltv i Mł.Zw.Kl.Ltv[/B][/COLOR] to jeszcze by musiał mieć dodatkowo [COLOR=red]1 [/COLOR]Miedzynarodową? skoro on juz ma 2 Miedzynarodowe, gdzie równie dobrze móglby Mł.Ch.Ltv zrobić z 1 Miedzynarodową i 2 Krajowymi a on ma z [COLOR=blue][B]3 dużych wystaw CAJC [/B][/COLOR]
[B][COLOR=black]to znaczy ze mogłabym go zgłosić tutaj?:[/COLOR][/B]
07.08.2009 Druskininkai [B]międzynarodowa[/B] - DZUKIJA SUMMER 2009

08.08.2009 Druskininkai [B]międzynarodowa[/B] - DZUKIJA CUP 2009
[/quote]

Młodzieżowy Championat Litwy liczy się jako pierwszy CAC (liczy sie dzień ostatniego CAJCa) bez względu na to czy masz 3 CAJCe duze czy tylko jeden. Natomiast nie wiem czy ten CAC (za mł.ch) jest liczony jako duży czy mały.

Na te wystawy w sierpniu jak najbardziej możesz jechać żeby skonczyc dorosłu championat litwy:)

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

[quote name='MEGNUM']Młodzieżowy Championat Litwy liczy się jako pierwszy CAC (liczy sie dzień ostatniego CAJCa) bez względu na to czy masz 3 CAJCe duze czy tylko jeden. Natomiast nie wiem czy ten CAC (za mł.ch) jest liczony jako duży czy mały.

Na te wystawy w sierpniu jak najbardziej możesz jechać żeby skonczyc dorosłu championat litwy:)[/quote]


Liczy sie jako mały CAC

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 2 weeks later...

[quote name='BSSA']W pierwszym poscie jest napisane ze do ml. ch Litwy potrzebne sa 3 CAJC, nie ma nic o miedzynarodowkach czyli mozna zrobic ml. ch na 3 cajc z krajowek?[/QUOTE]

Tak, wystarczą krajówki. My również planujemy tak mł.ch zrobić. Tak samo jest na Łotwie i w Estonii.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Coś mnie takie kojarzy, ale nie pamiętam dokładnie, czy dotyczy to Litwy. Chodzi o to, że w klasie championów nie dają CAC. Tak z pewnością jest w Estonii, Finlandii. Ale jak jest z Litwą? Czy dostaje tam CAC zwycięzca klasy championów? :-?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gorwin']Coś mnie takie kojarzy, ale nie pamiętam dokładnie, czy dotyczy to Litwy. Chodzi o to, że w klasie championów nie dają CAC. Tak z pewnością jest w Estonii, Finlandii. Ale jak jest z Litwą? Czy dostaje tam CAC zwycięzca klasy championów? :-?[/QUOTE]

Tak, również dostają CAC :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gorwin']Coś mnie takie kojarzy, ale nie pamiętam dokładnie, czy dotyczy to Litwy. Chodzi o to, że w klasie championów nie dają CAC. Tak z pewnością jest w Estonii, Finlandii. Ale jak jest z Litwą? Czy dostaje tam CAC zwycięzca klasy championów? :-?[/quote]
Nie jest to związane z Litwa, ale pisanie nieprawdziwych informacji trzeba sprostować. Z pewnością to jest to że w klasie championów w Estonii(Finlandii) można dostać CAC i zostać championem Estonii(Finlandii). Natomiast pies który jest championem Estonii nie otrzymuje CAC i CAC przechodzi na nastepnego psa który może go otrzymać.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Ja mam pytanie odnośnie Championatu Litwy.
Znajomi powiedzieli że najkrótsza droga do Championatu to:

3xCAC (wszystkie na wystawach międzynarodowych) od 2 sędziów, między pierwszym CAC a ostatnim CAC musi upłynąć pół roku i warunkiem jest że pierwszy CAC otrzymujemy w jednym roku kalendarzowym (np 2009), a ostatni CAC w kolejnym roku kalendarzowym (2010).
Czy jest to prawdą?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...