Jump to content
Dogomania

Sprostowania


sylv

Recommended Posts

Założyłam ten temat, żeby nie zaśmiecać innych ważnych wątków.

Jako, że wieści w tym środowisku rozchodzą się bardzo szybko, to doniesiono mi rozpowszechnianiu nie do końca prawdziwych wiadomości dotyczących mojego psa.
Cieszy fakt, że są osoby tak pilnie śledzące rynek szczeniąt i wykazujące tak wielką troskę o szczenieta z "konkurencyjnych" hodowli, jednakże zanim zacznie sie publicznie omawiać jakieś tematy warto zasięgnąć wieści u źródła.
Podobno sprzedałam Pani Joli Galahada i ona teraz go sprzedaje.
Prawdziwe w tej opowieści jest to, że faktycznie Galahad poszukuje nowego domu. W dotychczasowym domu chłopak nie może pozostać. Jako powód jego opiekunka podaje chorobę dziecka.Niech tak bedzie. Mam nadzieję, że chłopak szybko znajdzie nowych , odpowiedzialnych opiekunów. Głównym i jedynym dysponentem psa w chwili obecnej jestem ja i wszelkie ustalenia dotyczace zasad i warunków przekazania psa sa zależne od mojej woli. Faktycznie istnieje możliwość odebrania pieska w Grudziądzu lub w Gdańsku. Jak narazie Galahad jeszcze nie miał okazji poznać Pani Joli :lol:.
Kto, gdzie i z jakiego powodu umieszcza ogłoszenia dotyczące moich psów- to moja sprawa.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...