Jump to content
Dogomania

Czy opłaca sie pochylić nad pijakiem ? Można wygrać życie...


Biafra

Recommended Posts

  • Replies 158
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

dzięki [B]beka[/B], poniżej jeszcze raz .
[quote name='Biafra']
Dziękuję Wam bardzo za chęć pomocy Bezimiennej.
Datki można wpłacać na konto:
58 1240 1170 1111 0000 2420 9674 z dopiskiem "Bezimienna"
i koniecznie nick z dogo
Fundacja "Zwierzę nie jest rzeczą"
ul. Batalionu "Skała" AK 8/36
31-273 Kraków[/quote]

Link to comment
Share on other sites

Guest Elżbieta481

Czytając o tych biednych koniach zastanawiam się jak wyglada współpraca POLSKICH organizacji prokońskich z MLOK działającej na terenie Wielkiej Brytani..Mają w nazwie ,,Międzynarodowa Liga Ochrony Koni,,to może pomagają?
Idę o nich poczytać
E/W

Link to comment
Share on other sites

Kilka zdjęć :loveu:

[IMG]http://www.konie.sos.pl/zdjeciadododania/zdjecianaforum/DrumlaZ.jpg[/IMG]

[IMG]http://www.konie.sos.pl/zdjeciadododania/zdjecianaforum/Drumla1Z.jpg[/IMG]

[IMG]http://www.konie.sos.pl/zdjeciadododania/zdjecianaforum/Drumla2Z.jpg[/IMG]

Każdy sposób jest dobry, żeby najeść sie na zapas :shake:
Najlepiej zwiać z boksu i dostać się do podręcznego składziku z sianem.
Dobrze, że reszta jest na strychu ...

[IMG]http://www.konie.sos.pl/zdjeciadododania/zdjecianaforum/Drumla3Z.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Therion']Śliczna,śliczna ,ale stajnia też ładniutka. Biafra to u Ciebie ? , czy gdzies ja hotelujesz ?[/quote]

Niestety Drumla jest w hotelu. To mój dwudziesty koń ...
Niestety sześć z nich mam w hotelu :shake: W tym Drumlę.
Ciągle sobie obiecuję , że postawię nowe boksy i ciągle brakuje mi środków.
Teraz, w okresie zimowym zwierzęta nie domagają i znowu potrzebują leków i tak w kółko.
Powinnam się bardziej skoncentrować na budowie, ale jak zobaczyłam jakie Drumla miała koszmarne życie myślałam, że mi serce pęknie.
Chciałam, żeby chociaż przez chwilę poczuła jak to jest być koniem a nie półproduktem :placz:
Teraz może sobie biegać po łące, paść sie do woli i tarzać w piasku, śniegu czy w błocie. Żyje sama dla siebie.
A warunki ma prawie tak dobre jak u mnie ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Biafra']Niestety Drumla jest w hotelu. To mój dwudziesty koń ...
Niestety sześć z nich mam w hotelu :shake: W tym Drumlę.
Ciągle sobie obiecuję , że postawię nowe boksy i ciągle brakuje mi środków.
Teraz, w okresie zimowym zwierzęta nie domagają i znowu potrzebują leków i tak w kółko.
Powinnam się bardziej skoncentrować na budowie, ale jak zobaczyłam jakie Drumla miała koszmarne życie myślałam, że mi serce pęknie.
Chciałam, żeby chociaż przez chwilę poczuła jak to jest być koniem a nie półproduktem :placz:
Teraz może sobie biegać po łące, paść sie do woli i tarzać w piasku, śniegu czy w błocie. Żyje sama dla siebie.
A warunki ma prawie tak dobre jak u mnie ;)[/quote]
Czy Drumla będzie przeznaczona do adopcji?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='donacja']Czy Drumla będzie przeznaczona do adopcji?[/quote]

Niestety nie.
Ja nie oddaję koni do adopcji, jedynie koty i psy-te które sie nadają.
Może przez to uratuje ich mniej bo zapycham sie po brzegi, ale przynajmniej śpię spokojnie bo wiem ,że konie mają zapewnione wszystko czego potrzebują.
Może też dlatego, że zawsze trafiają do mnie konie zmasakrowane albo tak skrzywione psychicznie, że nikt ich nawet nie chce oglądać z bliska.
Po jakimś czasie jedne i drugie dochodzą do siebie, ale nie chcę już później wystawiać je na próbę w nowych warunkach.
Poza tym większość ludzi adoptujących chce chociaż przejechać się na spacer, a z moich koni tylko jeden jest na tyle zdrowy , że mógłby chodzić pod siodłem ...ale za to strasznie gryzie obcych i kopie przednimi nogami.
Ostatnio na pastwisku przeleciał po mojej zaprzyjaźnionej fotograf, która robiła zdjęcia do galerii. Stanął metr przed nią , rozpędził się i przewrócił ją :shake:
To ten , który jest na moim avatarze :evil_lol:
Tak więc można je adoptować jedynie wirtualnie.

Link to comment
Share on other sites

Twoje konie rzeczywiście wygrały los na loterii. To super, że nie musisz ich wyadoptowywać i ryzykować, że trafią na nieodpowiedzialnych ludzi. Trzymam za Was kciuki i życzę powodzenia. I specjalne głaski dla Drumli. Bardzo mi przypomina moją Balercie, która odeszła rok temu, po ciężkiej chorobie.

Link to comment
Share on other sites

sorki za offa,ale bardzo pilne.
[COLOR=Red][SIZE=4][B]Czerwony alarm! Prosze zajrzyjcie! Jeśli nie znajdą się fundusze na hotelik psiak powtórnie trafi do schronu w OL !Pitbull w potrzebie!:placz:[/B][/SIZE][/COLOR]
[url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/wyrwany-ze-szponow-smierci-pitbul-drugi-raz-mu-sie-nie-uda-kasa-na-hotel-potrzebna-dt-125620/[/url]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...