Jump to content
Dogomania

Kielce-4 mies. maluch - nicnieumiejący szorściak MA DOM!!!


andzia69

Recommended Posts

o matko:crazyeye::crazyeye::crazyeye: szok...tym ludziom nie powinno sie dawac zadnego psa... Widać oni sobie teraz rozrywkę zrobili - biorą szczeniaki do pobawienia, a potem wyp..ją...
Niestety wywaliłam z poczty wszystkie namiary na nich:shake:

Trzeba by chyba po prostu tam isć i z nimi pogadać...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 182
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Głupota i nieodpowiedzialność niektórych ludzi jest po prostu nie do pomyślenia :shake: ciekawy kto im taki świetny pomysł podpowiedział, czy może sami wpadli na to że skoro nie umieli sobie poradzić z "agresywnym" pierwszym szczeniakiem, to z amstaffem na pewno będzie idealnie. No szlag po prostu może człowieka trafić.

Czy ludzie w ogóle nie myślą? Dzisiaj w schronie spotkałam dwie młode dziewczyny, poprosiły mnie żebym przeszła się z nimi między boksami, bo "boją się że psy wyjdą z klatek". :evil_lol: Po czym oświadczyły że chcą zaadoptować dorosłego amstaffa albo pitbulla i mam im doradzić który pies jest dla nich lepszy. Ręce mi po prostu opadły :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

postaram sie cos zdzialac ale tak naprawde nie wiele moge, co pojade i powiem swoje a oni hmmm potraktuja mnie w najlepszym wypadku jako wariatke w najgorszym rozne rzeczy moga sie zdarzyc ... nawet nie moge powiedziec skad wiem ze maja nowego psa bo obiecalam sasiadce anonimowosc bo ona sie boi ...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tengusia']postaram sie cos zdzialac ale tak naprawde nie wiele moge, co pojade i powiem swoje a oni hmmm potraktuja mnie w najlepszym wypadku jako wariatke w najgorszym rozne rzeczy moga sie zdarzyc ... nawet nie moge powiedziec skad wiem ze maja nowego psa bo obiecalam sasiadce anonimowosc bo ona sie boi ...[/quote]

Tengusia...a jakbys do nich pojechała i powiedziała, ze byłaś w okolicy i korzystając z okazji chciałaś ich poinformowac, ze "ich" maluch z Kielc znalazł nowy dom, bo pewnie się martwili?:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='andzia69']Tengusia...a jakbys do nich pojechała i powiedziała, ze byłaś w okolicy i korzystając z okazji chciałaś ich poinformowac, ze "ich" maluch z Kielc znalazł nowy dom, bo pewnie się martwili?:diabloti:[/quote]

no to jest jakis pomysl :p musze tylko z dziewczynami z fundacji SOS sie zgadac bo nie chcialabym tam sama jechac ... ale napewno nie zostawie tego bez echa bo tylko czekac jak szczenior wyrosnie i zrobi komus krzywde a potem trafi na ulice albo za kratki :angryy: pamietacie ze tamten szczenior latal po okolicy samopas, nie musze chyba mowic co bedzie jak sobie amstaff niewychowany i nie ulozony zacznie sobie samopas po okolicy lataac :mad:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...