Jump to content
Dogomania

Czy nie durnota?!


Giziu

Recommended Posts

Dzisiaj dowiedziałem się, że zawody w Sobótce i Złoty But są w tym samym czasie tj. 20-21.11.2004, wcześniej - Worona Cup i Baranowo też w tym samym czasie - 23-24.10.2004 r.

Nio przecież mamy tysiące maszerów i tu i tu będą tłumy...

ale czy poza tym wszyscy zdrowi?

Link to comment
Share on other sites

Ze swojej strony dodam jeszcze, że dokładnie w tym samym terminie jest wystawa psów w Kielcach => grupa V wystawia się w sobotę :P

Wiem, wiem że zaprzęgowcom dynda tak impreza o tej porze roku, ale... niektórzy chcieli by może zakończyć zbieranie ocen dopuszczających psa/suczkę do hodowli, żeby np. móc pokryć sunię podczas zimowo-wiosennego wysypu cieczek :-? Zwłaszcza, że nareszcie nie sędziuje tej grupy p.Semik :wink:

Link to comment
Share on other sites

Hej a czemu wy się tak dziwicie, że te zawody są w jednym terminie??

Sobótka- zawody federacyjne, Wysoka- nie, dalej Baranowo- federacja otwarta, Worona cup- zamknięta, także to są odzielne kalendarze zawodów(narazie). Zresztą chyba fajnie, że jest w czym wybierać....czy nie?

Ze swojej strony dodam jeszcze, że dokładnie w tym samym terminie jest wystawa psów w Kielcach

A co ma piernik do wiatraka? :roll:

(a moja mama ma w tym czasie urodziny, a kuzynka ślub) :wink: :D :P

Link to comment
Share on other sites

Jak to czemu sie dziwie FP? a to dlatego, ze obie federecja przeciez maja zamiar sie podobno polaczyc , wiec moze byloby milo jakby to byl pierwszy krok do tego, ze terminy zawodow by sie nie pokrywaly . tym bardziej ze jest wiele osob, dla ktorych nie wazne jest jaka federacja orgaznizuje zawody i jezdza na jedne i drugie ( i jedynie tylko Ci ktorzy zbieraja punkty do pucharu beda jezdzic na te zawody jakie organizuje ich federacja )

Link to comment
Share on other sites

ci co byli na walnym wiedzą czemu jest taki bajzel

i tak bedze dopóki nie bedze związku i sportu psich zaprzęgów.

narazie jest wielki bałagan i ogólne pretensje. heh

nie powiem ze jestem bezstonna bo nie jestem zależy mi na tym abym z moimi kundlami mogla sie ścigać nie tylko poza konkurencją.

Link to comment
Share on other sites

Cytat:

Ze swojej strony dodam jeszcze, że dokładnie w tym samym terminie jest wystawa psów w Kielcach

A co ma piernik do wiatraka?

Sama sobie odpowiedziałaś w poprzednim zdaniu :evilbat:

Zresztą chyba fajnie, że jest w czym wybierać....czy nie?
:P
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...