Jump to content
Dogomania

Dobre hodowle ON - wielkopolskie, zachodnio-pomorskie, kujawsko - pomorskie


samotna78

Recommended Posts

a ja to pytanko mam, jak to jest jeszcze z tymi genami...
bo że zdarza się w miocie od rodziców twardowłosych Donek, to wiem...
ale czy jest możliwość na odwrót? u Donków Onek? tak z czystej ciekawości pytam ;)
niektóre [U]Donki po Donkach[/U] jak oglądam w necie to prawie jak niedźwiedzie :-o :placz:
w ogóle to przejeżdżając przez osiedla domków jednorodzinnych 'bogatszych ludzi' to tam do bramy podbiegają same dony (dość agresywne :-o biedne psy :placz:) ! te psy to maskotki i wizytówka chałupy? :roll: no wiecie, jak jest wypasiona bryka z podświetleniem podwozia, pałac za miliony to i tuning onek musi być?
no ja też chcę donka, w sumie to pół donek starczy tak z racji sentymentalnej, ale gromady kilku wypasionych-kłaczasto donków bym nie zniesła, no nie wiem, źle mi się kojarzą... naoglądałam się tych rozjazgotanych niedźwiedzi... zeżarły by mnie wraz z rowerem... z całym szacunkiem oczywiście do pracowitych DONków jakie są tu na forum (big szacun dla Hammera, super psiak ideał Donka wraz z Basco z mojego avatara :) )...
dlatego dzisiaj też jestem już pewna, że jak DON'ek to po On'kach i tryb niehodowlany... mam nadzieję że nikt mnie nie zrozumie źle, fajne są Donki, ale odpowiednio ułożone, a nie z hodoffli które idą na ilość, kasę, popyt i modę :shake:
a to wszystko też zasługa dzięki temu forum bo prawie popełniłabym życiową gafę :) [U]jak Don'ek to ma być to pies o popędach ON'ka[/U], a nie jazgotliwa i rzucająca się na wszystko co żyje kupa sierści :lol:
dziękiiiiiiii wielkie :multi:

/a tak w ogóle to nie ten temat hmm trochę się rozpisałam zbytnio i zrobiłam OT oj niedobra ja :mad:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...