Jump to content
Dogomania

hej sokoły - UKRAINA


dziewcze

Recommended Posts

primo: byliśmy tak głodni że mały trik a byśmy odebrali wam tą pizze siłą (resteuracja hotelowa miała własne wytyczne przepisy co do obsługi gośći i standardu obłsugi - tj nikomu się nie śpieszyło a w połowie czasu oczekiwania powiedzieli że zamykają kuchnie :):))
secundo:pan z pistoletami pod pachą w czasie wystawy spytał się czy my maszyną przyjechali, my odpowiadamy ze tak, to on że on da swoją maszyne z abs,ebs za nasze sabaki :):):) taki żart ale pistolety i ochrona tego jegomościa raczej poważna
3 pijany pogranicznik który uczył szkolić na przejsciu swojego o.n robiąc przed nami pokaz...
4:policjant na autostradzie z odłączonym radarem (106 i 113 km/h) ale 5 E sprawę uratowało...
5:ogólnie to te zaprzegi, płonące lasy, dziury w drogach, estetyka narciarskich toalet no i te delikatne opoźnienie scythian ( o 3 h) ...
______________

tak czy siak, atmosfera była przednia i zabawa pierwsza klasa było fajowo POLECAM!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 730
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='kaukazy']primo: byliśmy tak głodni że mały trik a byśmy odebrali wam tą pizze siłą (resteuracja hotelowa miała własne wytyczne przepisy co do obsługi gośći i standardu obłsugi - tj nikomu się nie śpieszyło a w połowie czasu oczekiwania powiedzieli że zamykają kuchnie :):))
secundo:pan z pistoletami pod pachą w czasie wystawy spytał się czy my maszyną przyjechali, my odpowiadamy ze tak, to on że on da swoją maszyne z abs,ebs za nasze sabaki :):):) taki żart ale pistolety i ochrona tego jegomościa raczej poważna
3 pijany pogranicznik który uczył szkolić na przejsciu swojego o.n robiąc przed nami pokaz...
4:policjant na autostradzie z odłączonym radarem (106 i 113 km/h) ale 5 E sprawę uratowało...
5:ogólnie to te zaprzegi, płonące lasy, dziury w drogach, estetyka narciarskich toalet no i te delikatne opoźnienie scythian ( o 3 h) ...
______________

tak czy siak, atmosfera była przednia i zabawa pierwsza klasa było fajowo

POLECAM![/quote]

Ojojoj :)
hmmmm jak ktos lubi ekstremalne przygody. No ale zw kaukazow w tamtych stronach GRATULUJE

A jak granica???? Co musza miec psy i auta, zeby spokojnie ;) przejechac ( poza zbrojonymi kolami na dziury )

Link to comment
Share on other sites

[B]Kaukazy![/B] To Wy żeczywiście jakieś horrrory przeżywaliście! My w takim razie powinniśmy uważać, że trafiliśmy na majówkę :p !
A co do pizzy, to po dobroci byśmy nie oddali, bo też nas głód dopadł:agrue: , no chyba, że użylibyście argumentu w postaci swoich psów...:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PANGEA']Ojojoj :)
hmmmm jak ktos lubi ekstremalne przygody. No ale zw kaukazow w tamtych stronach GRATULUJE

A jak granica???? Co musza miec psy i auta, zeby spokojnie ;) przejechac ( poza zbrojonymi kolami na dziury )[/quote]

Z granicą było różnie, to chyba zależy jak się trafi. My narzekać nie możemy, ale byli i tacy, którzy czekali 5 godzin :angryy: .
Jeżeli chodzi o samochód, to musi nim wyjeżdżać właściciel, mieć ubezpieczenie w postaci Zielonej Karty, mieć naklejkę PL.
Natomiast jeśli chodzi o psy, to sprawdzali paszporty i zaświadczenie od weta powiatowego, plus ukraińskiemu wetowi na granicy płacilismy za wwóz psów.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kika']Kasiu jak bys mogła miec troszkę cierpliwości - napisz mi proszę moje kropki :modla:[/quote]

Proszę, Twoje kropki:

PSY
kl.mł.
ARGO`S RADUJNOGO BEREGA
LOTTO

kl. pos.
ALPHADIRATO EXTRA EDITION

kl.otw.
UILLIS BLACKBERRY FIELD

kl. champ.
GRAF GIZBORN

SUKI
kl.mł.
KRASOTA KANDI DEL AILEND
STEADY STAR SABRINA

kl. poś
DANIELA UTRENNYAYA ROSA

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bongobongo']Z granicą było różnie, to chyba zależy jak się trafi. My narzekać nie możemy, ale byli i tacy, którzy czekali 5 godzin :angryy: .
Jeżeli chodzi o samochód, to musi nim wyjeżdżać właściciel, mieć ubezpieczenie w postaci Zielonej Karty, mieć naklejkę PL.
Natomiast jeśli chodzi o psy, to sprawdzali paszporty i zaświadczenie od weta powiatowego, plus ukraińskiemu wetowi na granicy płacilismy za wwóz psów.[/quote]

Czyli jak do obwodu Kaliningradzkiego.
A przepisuja zaswoadczenie z polskiego na ukrainski???? Bo Rosjanie przepisuja na cyrylice :mad: a potem wystawiaja swiadectwo wywozowe za ktore tez sie placi :angryy:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zanetta'][B] Kika [/B]spotykamy sie we Lwowie w tym roku ?[/quote]

oj nie wiem co o tym myśleć, po tych ubiegłorocznych ekscesach na granicy to mi sie trochę nie chce:cool1:
Ale z drugiej strony trzeba te moją psicę pokazac za "płotem", może jakiego szczeniora tam kiedyś podrzucę, bo blisko.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bongobongo']Z granicą było różnie, to chyba zależy jak się trafi. My narzekać nie możemy, ale byli i tacy, którzy czekali 5 godzin :angryy: .
Jeżeli chodzi o samochód, to musi nim wyjeżdżać właściciel, mieć ubezpieczenie w postaci Zielonej Karty, mieć naklejkę PL.
Natomiast jeśli chodzi o psy, to sprawdzali paszporty i zaświadczenie od weta powiatowego, plus ukraińskiemu wetowi na granicy płacilismy za wwóz psów.[/quote]
My na granicy nie mieliśmy żadnych problemów. Wjechaliśmy sobie poza kolejnością i nas przepuścili, bo z żywymi zwierzętami nie trzeba czekać w kolejce.
Ukraiński wet obejrzał sobie pierwszą stronę paszportów i zapisał ich numery do jakiejś ichniej książki. Na pieczątki od weta powiatowego nawet nie spojrzał. I nic nie płaciliśmy:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gwiezdny-wyslannik']Gratulacje dla wszystkich! My sie zastnawiamy czy sie do Lwowa nie wybrac, ale nadal mam dylemat co do Championatu - jak to naprawde jest? I poprosze o stawke seterow irlandzkich ;)[/quote]

Szukam, i szukam coś nie mogę znaleźć....:crazyeye: . Może podaj mi numer FCI.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Martyna']a czy moge prosic stawke flat coated retrieverow? :-) podobno byly, a mnie ciekawosc zzera :d[/quote]

Z małym opóźnieniem, ale proszę bardzo:
PSY
kl.użyt.
SORT GULD GIVE WAY TO TEMPTATION

kl. cham.
MAJAKKASAAREN VII-RUS
RADOST IZ ISTRY GOOD NEWS

SUKI:
kl.mł.
RADOST IZ ISTRY FANTASTIC SHOW

kl. cham.
VILTIN TYYNE

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bongobongo']Z małym opóźnieniem, ale proszę bardzo:
PSY
kl.użyt.
SORT GULD GIVE WAY TO TEMPTATION

kl. cham.
MAJAKKASAAREN VII-RUS
RADOST IZ ISTRY GOOD NEWS

SUKI:
kl.mł.
RADOST IZ ISTRY FANTASTIC SHOW

kl. cham.
VILTIN TYYNE[/quote]

Bardzo, bardzo dziekuje :multi:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...