Jump to content
Dogomania

hej sokoły - UKRAINA


dziewcze

Recommended Posts

  • Replies 730
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

A ja w ubiegłym roku i dwa lata temu zgłaszałam mailem i płaciłam na miejscu...

Wprawdzie nie ew Kijowie, tylko w Użhgorod... ale tam można wysłać zgłoszenie do dowolnego oddziału - a oni prześlą do właściwego...

Carragan, a skąd Ty jesteś? i jakie byłyby te koszty (może podaj na priva) - ja wprawdzie chciałabym pojechać z samcem - ale on jest ugodowy i nie wszczyna awantur

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Magik']
Carragan, a skąd Ty jesteś? i jakie byłyby te koszty (może podaj na priva) - ja wprawdzie chciałabym pojechać z samcem - ale on jest ugodowy i nie wszczyna awantur[/quote]

Magik jestem ze Slaska.
Koszty,coz jesli do kwietnia znajdzie sie gotowka to busik zostanie przerobiony na gaz (pali wowczas o 40% mniej) i koszty zmaleja.
Busik pali jak narazie 50zl/100km czyli koszty niestety spore.Musialabym policzyc km to bede wiedziec o przewidywanych kosztach.Aczkolwiek wiadomo,ze po polowie zawsze bardziej sie oplaca niz pojedynczo.No i cena od razu maleje....Szczegolnie tym,ktorzy na nadmiar pieniedzy nie narzekaja :wink: Tylko tak jak pisze,ja na ogol wiem niestety na max.kilka dni przed i tu lezy problem :(
Cerigen ogolnie rzecz biorac jest wobec nieagresywnych i spokojnych psow przyjacielski,ale niestety na dzien dzisiejszy nie mam sie o tym jak przekonac,bo normalnego psa,samca,w naszej okolicy raczej sie nie znajdzie. :evilbat:
W najgorszym wypadku na wstepie ustala hierarchie (jednak bez rozlewu krwi,mimo ze wyglada to zawsze nieciekawie) i jest potem spokoj.

Co do oplat za wystawe.Postanowilam po prostu napisac do nich maila czy moge placic na miejscu bo przekaz kompletnie mi sie nie oplaca.Moze beda listosciwi i wyraza zgode :wink:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Do gory,bo lada chwila koniec przyjmowania zgloszen.
I tu mam pytanie do tych co byli...Jaka podloge ma hala w ktorej sie wystawa odbywa ? Sliska,bez jakis chodnikow czy tez moze taka na ,ktorej sie psie lapy nie slizgaja ? I jak jest z halasem ? Itp.
Notabene,ja bylam przekonana,ze ta wystawa jest na powietrzu :oops:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jostra']To co, jedziemy wszyscy na pałę? :evilbat:[/quote]

Jesli ktos mi powie jaka byla tam podloga,warunki itp. to mozemy sprobowac 8) Zawsze mozna grac glupa z Polski [img]http://members.lycos.co.uk/sv34o5x9/emots/bonus/3/gwiazdy.gif[/img] :wink:

Link to comment
Share on other sites

jeszcze wklejam info odnośnie tej ukraińskiej
2xFCI-CACIB "Украина - 2005, Кубок Мэра Киева", Юниор-дербиЧемпионат: собак английских пастушьих пород, немецкий дог, САО, КО, пудели, шарпей Национальный чемпионат по породе немецкая овчарка , чемпионат по вейтпулингу. Вечернее шоу Чемпионов
z tego też mi wychodzi ,że na mnie czekają cztery wystawy ,ha

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...