Jump to content
Dogomania

hej sokoły - UKRAINA


dziewcze

Recommended Posts

  • Replies 730
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Welsh Corgi Cardigan

Dogs:

Kl.open:

IMAGO’S LIONEL

Kl.championow:

IMAGO’S DUSKY CAVALIER

Suki

Kl.otwarta:

IMAGO’S DANCING MATILDA

Welsh Corgi Pembroke

Dogs:

Juniory:

PAPAY MON SAD

PASHTET MON SAD (zdecydowanie mój faworyt-jeśli wyglada tak jak się nazywa-pasztet cool

Kl. Otwarta

ANDREW BUGI WUGI

Suki:

Juniory:

KARAMELKA DJENESTRA

Posrednia

IMAGO’S XTRA VIVID

Otwarta

FAIRY’S GIFT QUEEN OF HEART

CHAMPIONY

ALBA OD CHRUDIMKY

Link to comment
Share on other sites

orsini wiec mowisz ze teraz nie zabardzo oplaca sie jechac do kijowa.

a jak to z tym championatem jest. wiesz cos wiecej.

ja slyszalam ze to na tej samej zasadzie co w polsce.

a jak moj psiur jest championem np. polski to moze dostac tytul innego kraju zdobywajac cos tam cos tam na jednej wystawie,?

tak tylko pytam/

jeszcze raz ci dziekuje orsini . a mowisz ze w innym dniu moglo byc wiecej malamutow

Link to comment
Share on other sites

tak, tam jest jak u ruskich, bo to w koncu ruski:))))jak masz polski championat to jeden CAC daje Ci ichni championat, tylko cos dlugo sie na niego czeka:)))moze zakosili cash a championatu sie nie doczekam?:))))

Mi sie wydaje, ze jak juz jechac 1000km to na podwojna, bo jak Ci w jeden dzien nie pojdzie to w drugi kto wie.no i wtedy jest o zwyciestwo ukrainy:)))wiec chyba lepiej?i nie jedzie sie w zimie, a to tez wazne.

W niedziele bylo wiecej psow,ale nie duzo wiecej sadze, ze moze 20-30 wszystkich,wiec mogl dojsc jakis malamucik,ale nie musial:)))

Link to comment
Share on other sites

powiedzcie mi jeszcze raz czy teraz ta wystawa na ukrainie w kijowie / grudniwa/ to jest miedzynarodówka jedna ? a ta w kwietniu to jest 2*CACIB? Ja sie juz pogubiłam! i jeszcze jedno na której zdobywa sie zwyc. ukrainy? i jeszcze drobniutkie pytanko - czy gdzies jest rozpiska sędziów

dzieki serdeczne

Link to comment
Share on other sites

Boze jakie to niecierpliwe...:))))))))))))))

sluchajcie ja mam net w pracy...wiec czasem nie odpisuje dluuuuuuugo i odpisze Wam jak wroce do pracy, bo teraz juz musze spadac:))))

jorki podam po weekendzie, ale nie wiem kiedy bo jak mi sie suka oszczeni to pewnie do czwartku mni enie bedzie tu

Z tego co wiem ta grudniowa jest 1 raz CACiB ale moge sie mylic. 2XCACiB jest ta wiosenna:)))))wiec mowie:zbierajcie kase, wynajmiemy znowu busika i bedzie super:)))))))))))))))))))))tylko juz zacznijcie odkladac, bo to niestety kosztuje taki weekend, ale warto:)))kraj jest obledny:))))))))))))DZIKI DO BOLU:))))))))))))))

Link to comment
Share on other sites

tylko szybko jeszzce: jak masz championa polski to za 1 CACa tam masz ichni championat:))o ile sie go doczekasz bo ja juz czekaaaaaaaaaaaaaaam od kwietnia:)))))ale sobie pisze, ze mam , a czasem dopisuje w zatwierdzeniu:))))))))))))))))))))))))))))tylko,ze to moze trwac latami:))))))))))))))))))))))))))))

Link to comment
Share on other sites

dzieki serdeczne za informacje!!!!!!!!!!!!!!! jeszcze jedno drobne pytanko- jaki jest koszt wynajecia busika tzn. jak dobrze wyczytałam to byłas na ukrainie - podaj koszty takiej wyprawy oczywiscie w przybliżeniu. jeszcze raz wielkie dzieki

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...