Jump to content
Dogomania

Czekoladowa Liwka już w domu pełnym miłości!!!


agata51

Recommended Posts

  • Replies 463
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Moniki nie ma na dogo.
Ale ja mogę powiedzieć, że u Liwci wszystko w porządku, jest grzeczna, nie sprawia żadnych kłopotów. Czasem śpi na posłaniu goldenki Alfy zamiast na swoim :razz: Stosunek do dzieci bez zarzutu, apetyt również.
Byli nawet ludzie chętni na Liwkę, zrobili wielką nadzieję mnie, Marcie i Monice, oglądali Livkę, niby tak "strasznie ich urzekła", i "szczeniaka to oni nie chcą" "no jak to możliwe, że ona jeszcze nie ma domu?" , w kńcu zadzwonili do Marty, z przykrością poinformować, że adoptują jakiegoś... szczeniaka, a "Livka na pewno szybko znajdzie dom".

Link to comment
Share on other sites

Nie mam wieści - źle zapisałam numer Moniki. Spróbuję jutro i namówię ją, żeby zjawiła się na dogo. Nie ma to jak wiadomości z pierwszej ręki. I nowe fotki mogą się pojawić.

Tak sobie myślę - może ktoś mógłby bannerek Liwce zrobić? Wydawało się, żo ona szybko znajdzie domek - taka maleńka, słodka i czekoladowa. A tu nic. Poproszę którąś z dziewczyn, bo ja nie umiem, niestety.

Katya, Tuśka, póki co, odezwijcie się czasem. Wiem, że jesteście strasznie zajęte, ale to dla mnie ważne.

Link to comment
Share on other sites

Dzwoniłam dziś do Moniki. Liwka czuje się dobrze, zadomowiła się już i świetnie dogaduje się z pozostałymi zwierzakami - labką, dwoma kotami i królikiem. Chętnie użycza swojego posłanka kotom, a sama idzie spać na materac labki. Jest grzeczniutka i nie sprawia żadnego kłopotu swojej nowej Pańci. Tak bym chciała, żeby szybko znalazł się dla niej domek i skończyła się jej tułaczka! To już piąte miejsce, do którego trafia od sierpnia: buda, lecznica, jeden DT, hotelik, drugi DT - wystarczy!!!

Liweńko, wszyscy szukamy domku dla ciebie, wytrzymaj jeszcze trochę.
Mam nadzieję, że Monika wymiziała cię ode mnie. :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...