Jump to content
Dogomania

Jak przyspieszyć wzrost sierści/


virtavalo

Recommended Posts

Czy macie jakieś sprawdzone sposoby przyspieszenia wzrostu sirści u suczki Chowa?

Planuję pojechać z nią do Poznania i nie wiem czy zdąży mi dobrze zarosnąć. Podawałam jej aminobiotyne ale musiałam zrobic przerwę. Teraz dostaje Lawete super. Czysa jakieś inne i lepsze preparaty?

Słyszałam, że laweta niszczy wątrobę, czy to prawda?

Pozdrawiam

Ewa

razem3a.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Spróbuj KERABOL krople (mieszanina cynku z biotyny) Wita-vet regenerator sierści tabletki 30 tabl. lub 300 tabl. (bierz wielkie 300 tabl. wychodzi dużo taniej), oba preparaty sprawdziłem co prawda na krótkowłosej labradorce, ale sierść jej po szczeniakach wróciła i miała prawie jak niedorobiony golden.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 4 months later...
  • 3 weeks later...

a czy tran zadziała ? jeśli tak to jak go dawkować ile powinien jeść kapsółek 3-kg pies na tydzień ???? A ile kosztują KERABOL krople i gdzie można je kupić ???????????????????????????????????? a po ilu tygodniach sierść bedzie dłuższa o 2 cm jak zastosuje tran ?????????????????????

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Dlaczego TRUĆ waszego domownika tabletkami i niszczyć wątrobę i nerki przy okazji :evil:

Jeśli sa kłopoty z sierścia to znaczy że waszemu pupilowi albo coś dolega albo brakuje czegoś w karmie :-?
Potraktujcie go jak domownika i zacznijcie podawać rzeczywiście tran do karmy, kapsułki wiesiołka albo łyżeczkę oliwy z oliwek ( tylko nie OLEJU DO SMAŻENIA) Zadziała :D zaręczam :P

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...