Jump to content
Dogomania

Ustka :)


FeelNoses

Recommended Posts

Cześć wszystkim! Jak w temacie. nie mam jeszcze psa, ale mniej więcej co roku (no teraz już mniej) wybieramy się nad morze gdzieś, i jeszcze do Ustki (polskie morze jest piękne). Mieszkamy w zaprzyjaźnionym pensjonacie na osiedlu kwiatowym na ulicy Krokusowej, gdzie właściciele są fanami psów, a i widzę że goście przyjeżdżają ze swymi czworonogami. Jeśli ktoś chce namiary, to spróbuję odgrzebać :)

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...

Ja mimo że Ustkę uwielbiam i spędzałam tam wiele czasu to psiarzom ODRADZAM. No chyba że nie zależy Wam na wyjściach nad morze.
Oczywiście z noclegami nie ma problemu, z Klarą byłam choćby i w zeszłym roku, ale wybranie się na plażę z psem graniczyło z cudem. Wyprawa na plażę skończyła się na 2 godzinnym przedzieraniu się przez tereny wojskowe aż w końcu udało nam się znaleźć kawałek piasku bez zakazu wstępu dla psów.

Link to comment
Share on other sites

Tak, tak. Wiem coś o tym. Byłam tam w tym roku i rok temu. Traktowaliśmy to miejsce wyłącznie jako bazę noclegową i wypadową. Jeździliśmy do Orzechowa i Poddąbia, do Retowa nad jeziora. Jeden tylko raz poszłam na plażę w Ustce, bez psów, tylko z dziećmi. Wytrzymałam tam 5 min. Ciało na ciele, tłum ludzi, okropnie.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

WItam, czy ktoś ma namiary na jakieś tanie kwatery w Ustce (do 30 zł, na więcej nas nie stać), gdzie przyjęliby z dwoma psami? Psy są ułożone, przyzwyczajone do podróży, spokojne. Jeden to owczarek, drugi-jamnikopinczer (3,5kg). Ma to być zwykła kwatera, chodzi głównie o nocowanie. Chodzimy całymi dniami (tj. od ok. 7-8 rano do zachodu słońca). Trasy mamy długie, ale zawsze pomiędzy Ustką i Rowami, ewent. SPN, więc kwatery w Rowach też wchodzą w grę. Nie mamy samochodu, więc położenie ważne - albo wschodnia (koniecznie) część Ustki albo Rowy - tu już w zasadzie bez znaczenia która strona.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...