Jump to content
Dogomania

SHIH - TZU (prosimy zakladac oddzielne tematy!)


Guest maijka

Recommended Posts

  • Replies 7.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

[quote name='Yaki']PUMILO piekne ,rozbrajajace zdjecia.Shitzaki uwielbiaja duze psy.Moje tez sie tak wieszaja na rotweillerce i kochaja kota ,ktorego mopsy wyganiaja z domu.[/quote]
to ty masz jeszcze rottka??? :o :o ale ogólnie to chyba z inną rasą są w zgodzie prawda??

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Yaki']Shitzaki uwielbiaja duze psy.Moje tez sie tak wieszaja na rotweillerce i kochaja kota ,ktorego mopsy wyganiaja z domu.[/quote]
Najgorzej, że shih są tak aroganckie i myślą, że wszystkie duże tolerują wyjadanie z miski, ciągnięcie za ogon, tarmoszenie kryzy i zabieranie zabawek. A później mamciuuuuu, ratuuuj :lol: Nie ma takiej siły, żeby moje szitzaki od kota oderwać :evil:

To dam jeszcze jedno, takie moje ulubione Kuni.
[img]http://img283.imageshack.us/img283/298/koka6ge.jpg[/img]

[/img]

Link to comment
Share on other sites

Pumilo ale masz sliczne psiaki ale stado to naprawde potężne , u mnie troche smutno bo synulek ma chyba alergie na YOKULKA !!!!!!!!!!ten tydzień soporo siedzielismy u mojej mamy i mały miał katerek i stan skóry bardzo sie piogorszył tak że bombelek nawet rozdrapał oko do krwi , a tak bardzo chciałam kupic mu psa jak troche podrośnie bo sama wychowałam sie z psami i wiem jaki był to dar od moich rodziców :( co zrobic zeby seirśc shih rodziców mniej małego uczulała ,( na dokładne testy jeszcze zawczesnie )

Link to comment
Share on other sites

Kąpać, kąpać i jeszcze raz kąpać psa, co tydzień i izolować od małego w miarę możliwości. A może to nie jest uczulenie na psa? Robiłaś małemu badania? U mojego dziecka w wieku takim noworodkowym wykryto alergię, miał powiększone kwasochłonne czy coś w tym rodzaju, nie pamiętam bo to było 12 lat temu :wink: W każdym razie skończyło się na kupowaniu mleka sojowego (prosobe). Też lekarz na początku powiedział że to przez psa, ale ja nie dałam za wygraną i psy są do tej pory, a moje dziecko owszem jest alergikiem, ale na psy, przynajmniej nasze nie reaguje. Jest pod stałą kontrolą alergologa, chodzi na wizyty kontrolne co 3 m-ce i pani alergolog jest bardzo z niego zadowolona. Dziwi się że tyle psów w domu a on nic nie reaguje, doszła do wniosku że te częste kąpiele mogą mieć z tym związek. Kurz nie osadza się tak na włosach i naskórek jest ciągle zmywany.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pumilo'][quote name='Yaki']Shitzaki uwielbiaja duze psy.Moje tez sie tak wieszaja na rotweillerce i kochaja kota ,ktorego mopsy wyganiaja z domu.[/quote]
Najgorzej, że shih są tak aroganckie i myślą, że wszystkie duże tolerują wyjadanie z miski, ciągnięcie za ogon, tarmoszenie kryzy i zabieranie zabawek. A później mamciuuuuu, ratuuuj :lol: Nie ma takiej siły, żeby moje szitzaki od kota oderwać :evil:

To dam jeszcze jedno, takie moje ulubione Kuni.
[img]http://img283.imageshack.us/img283/298/koka6ge.jpg[/img]

[/img][/quote]

Piekna sunka,a wlos wyhodowalas cudowny .Ile lat ma na tym zdjeciu?

Tak Aniu mamy jeszcze rotweillerke ,to nasz najstarszy pies,ale juz wiecej psow nie mam :lol:

Madziu jezeli u synka jest faktycznie alergia na siersc psa to nic nie zrobisz .Jedynym wyjsciem jest likwidacja kontaktu z alergenem uczulajacym.

Link to comment
Share on other sites

To jest natłuszczona Kluska. Małe jeszcze może być, bo duży siks jest jeszcze mniej atrakcyjny :lol: i wygląda jak kobitka z wałkami i w szlafroku :P
[img]http://img146.imageshack.us/img146/7043/sel8hl.jpg[/img]

Yaki, na zdjęciu Koka miała 4 lata i za 2 tygodnie urodziła swoje pierwsze dzieci, w tym Kluskę :wink:
Gośka ma rację z tym kąpaniem. Dziecko znajomych jest alergikiem i częste kąpiele ich psiaka bardzo pomagają i jeszcze mamy super wypielęgnowany włos na psie. Może spróbować?

Link to comment
Share on other sites

w wersji natłuszczonej Twój psiak wygląda superowo ,dokładnie nie moge powiedzieć czy mały ma uczulenie czy nie bo na testy tak jak pisąłam za wczesnie a jest alergikiem pije hydrolizat białka bo innego mleka niemoże nawet sojowego :( ,bardzo chce żeby miał jednak kontakt z Yokiem bo uwielbiam patrzec jak psiak szaleje z radosi kiedy przynosze szkraba,jednak atopoew zapalenie skóry często kończy sie alergią wziewną ,modle sie żeby to nie było TO :cry: własnie teraz kiedy wreszcie moj TZ potworek zgodził sie ( a juz myslałam że niedam rady) na pieska!!!! a może taki natłuszczony piesio tez mniej uczula?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pumilo']To jest natłuszczona Kluska. Małe jeszcze może być, bo duży siks jest jeszcze mniej atrakcyjny :lol: i wygląda jak kobitka z wałkami i w szlafroku :P
[img]http://img146.imageshack.us/img146/7043/sel8hl.jpg[/img]

Yaki, na zdjęciu Koka miała 4 lata i za 2 tygodnie urodziła swoje pierwsze dzieci, w tym Kluskę :wink:
Gośka ma rację z tym kąpaniem. Dziecko znajomych jest alergikiem i częste kąpiele ich psiaka bardzo pomagają i jeszcze mamy super wypielęgnowany włos na psie. Może spróbować?[/quote]

Tak ,tylko kobietka w wieku KLUSECZKI moze sobie pozwolic na pokazanie sie w papilotkach .Malentasom we wszystkim pieknie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='madzia_11']a może taki natłuszczony piesio tez mniej uczula?[/quote]

Pod warunkiem że jest kąpany często, to natłuszczony na pewno będzie mniej uczulał. Moje są natłuszczane, papilotowane i kąpane co tydzień. Do natłuszczonego włosa kurz przyczepia się o wiele bardziej niż do normalnego, wszystkie olejki przyciągają kurz.
A z tym cieszeniem się pieska jak przynosisz małego to bym uważała, bo chyba jedna zdrowie dziecka jest ważniejsze niż sprawienie pieskowi radości. Odpuść sobie kontaktowanie się psa i dziecka dopóki nie będziesz mogła zrobić testów. Ciągłym kontaktem możesz zrobić więcej szkody.

Link to comment
Share on other sites

Śliczne psiaki Agatko:) Ale ja się mojej księżniczki chyba nigdy nie dooczekam... :bigcry: :bigcry: :bigcry: :bigcry: :bigcry: :bigcry: :bigcry: :bigcry: :bigcry: :bigcry: :bigcry: :bigcry: :bigcry: :bigcry: :bigcry: :bigcry: :bigcry: :bigcry: :bigcry:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...