Jump to content
Dogomania

SHIH - TZU (prosimy zakladac oddzielne tematy!)


Guest maijka

Recommended Posts

  • Replies 7.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

[quote name='pumilo']Lonka, czy wiesz co to za sunia jest z Bologną na trzeciej fotce od góry? Emanuella Sali może?[/quote]zgadza sie to jest ona.Znasz ją?Na tej wystawie widziałam ja pierwszy raz.Ladna jest.W ruchu tez.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pumilo']a proszę :D [url]http://www.shih-tzu.ten.lt/[/url]

Niesamowite są fotki tej suni "po dzieciach". Jak to zrobić, żeby na suni po szczeniaczkach zostało tyle włosów.[/quote]
Moja suczka w pierwszym miocie urodzila jedno szczeniatko i wychowala bez zniszczenia sobie szaty, aleszczenie z drugiego miotu tk jej kudlilo futerko ,ze po paru dniach musialam ja obcinac.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pumilo']a proszę :D [url]http://www.shih-tzu.ten.lt/[/url]

Niesamowite są fotki tej suni "po dzieciach". Jak to zrobić, żeby na suni po szczeniaczkach zostało tyle włosów.[/quote]Niektore suczki po dzieciach "dostaja" włosa.A znam suczke ktora ma piekny włos i dlugi i nie chodzi w papilotach a ma troche lat i ma dobra budowe bo wlos to nie wszystko.Może i byc bardzo dlugi ale budowa...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='carotina']no właśnie, budowa jest bardzo ważna..... dlatego denerwuje mnie gdy sędzia na ringu psów nie dotyka :-? , przecież pod włosami można naprawde wiele ukryć :evilbat:[/quote]może rentgen ma w oczach? :wink:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lonka'][quote name='carotina']no właśnie, budowa jest bardzo ważna..... dlatego denerwuje mnie gdy sędzia na ringu psów nie dotyka :-? , przecież pod włosami można naprawde wiele ukryć :evilbat:[/quote]może rentgen ma w oczach? :wink:[/quote]

taaaa :lol:
w każdym razie ja tych rentgenów unikam :evilbat:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...