Jump to content
Dogomania

SHIH - TZU (prosimy zakladac oddzielne tematy!)


Guest maijka

Recommended Posts

Tak, zgadza sie, na wystawie w Mińsku "bawiłam się" w handlera.Toper jest super,jego głowa to marzenie, pięknie sie pokazuje.Myśle ze nie raz stanie na pudle. :D
tutaj fotka pstryknięta przed oceną-jak dla mnie super
pozdrawiam Ewa

[img]http://www.album.com.pl/672312YdK83/146393.jpg[/img]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 7.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

[quote name='EwikB']Tak, zgadza sie, na wystawie w Mińsku "bawiłam się" w handlera.Toper jest super,jego głowa to marzenie, pięknie sie pokazuje.Myśle ze nie raz stanie na pudle. :D
tutaj fotka pstryknięta przed oceną-jak dla mnie super

[/quote]

Dzieki Ewa za fotke! Fakt, Toper ma cudowna glowe, mnie najbardziej zachwyca jego spojrzenie. Nie spotkalam dotad shih tzu, ktore by mialo takie fajne duze, dzieciece oczy :wink:
Jest slodziutki, mialam okazje zobaczyc go w Olsztynie, jak go wzielam na rece byl taki grzeczny :angel:

Po prostu miodzio :loveu:

Ewa, to moze do Twojej gromadki dolaczy kiedys shi ?! :wink:

Link to comment
Share on other sites

[quote]Fakt, Toper ma cudowna glowe, mnie najbardziej zachwyca jego spojrzenie. Nie spotkalam dotad shih tzu, ktore by mialo takie fajne duze, dzieciece oczy :wink:

Ewa, to moze do Twojej gromadki dolaczy kiedys shi ?! :wink:[/quote]

Jego głowa to ideał i do tego jego super charakter :D Strasznie mi sie podoba i napewno chciałabym ale teraz nie mam takich mozliwości :(
Narazie kusi mnie to maleństwo, tylko jeszcze została moja rodzinka do przekonania

[img]http://www.album.com.pl/672312YdK83/146397.jpg[/img]

Link to comment
Share on other sites

niedawno wróciłam :P jak zwykle jesteśmy wykończone :wink: :P
Demi dosk.1, Jula wybitnie obiecująca1 :D

mam troche fotek z naszego ringu, ale wstawie je (chociaż może nie powinnam 8) ....) później, lub jutro :wink:
Mam też pytanie, czy nie ma ktoś przypadkiem fotek Julci z ringu? najlepiej jak stoi :wink: ja niestety nie mam nic, a chciałam coś na stronke wrzucić.... :roll:

Yaki, [b]bardzo, bardzo dziękuje[/b] Tobie i Twojemu mężowi za pomoc i tak dużą serdeczność :D :D

EwikB, mam fotke Twojego synka :wink: TRIPLE CHOC BROWNIE Azurowa Amhara (zwyc. młodzieży, BOB)
[img]http://img350.imageshack.us/img350/9046/obraz2456bx.jpg[/img]

Lonka, Aga bardzo miło było mi Was poznać :D

Link to comment
Share on other sites

Wczoraj sie smialysmy ,ze na jednym ringu spotkala sie prawie cala dogomania.Wlasciwie tylko nie bylo Anii i Ani k.
Juz sie chwale BOLS CWC,MAXI doskonala ,ale druga lokata,a maluchy obydwa Wybitnie obiecujace Mopsik i maly shitzak

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Yaki']Wczoraj sie smialysmy ,ze na jednym ringu spotkala sie prawie cala dogomania.Wlasciwie tylko nie bylo Anii i Ani k.
[/quote]

Mam nadzieje, ze nas chociaz wspomnialyscie :wink: :lol:

Carotina, Yaki seredecznie gratuluje sukcesow i czekam na foty!!!! :evilbat:

Link to comment
Share on other sites

Anii oczywiscie ,ze wspominalysmy i tesknilysmy za Wami.
A konkurs Mlodego Prezentera wygrala dziewczynka ,ktora wystawiala na naszym ringu Arantxe.Chyba Patrycja Mazur sie nazywa.Nagroda byl rower.GRATULUJE!!!!

Link to comment
Share on other sites

My też jesteśmy w domku :wink: Codik Zw.Mł. Arantusia CWC.Jaki masz racje MP w Koszalinie wygrała Patrysia Mazur :D W jej fachowych rekach kazdy piesek pięknie wygląda :lol: :lol: :lol: Gratulacji dla Pati!!!Miło było mi też poznać wszystkich dogomaniaczek na tej wystawie :lol:

Link to comment
Share on other sites

dziękuje za gratulacje :D , EwikB oczywiście możesz wykorzystać fotke :P

[quote name='Yaki']Carotino mam sliczne fotki Julki ,w pozycji stojacej i siedzacej ,wyslemy potem.[/quote]

bede czekać :D

orasek, jeżeli możesz prześlij mi fotki :wink:

Jaka była właściwie kolejność w szczeniakach?? Wygrał DA VINCI, prawda? :P :D

Link to comment
Share on other sites

1 Da Vinci (brat Conana czyli Feniksa, a w katalogu pomyłka bo wpisali Fart), 2 właśnie ten Fart czyli mój Feniks (Conan) a 3 i 4 to nie wiem niestety.Da Vinci to brat mojego Conana, dostali oba ocene WO tylko że któryś musiał być lepszy hehe ale 1 i 2 miejsce maja bracia :wink: carotina wyśle ci fotki zaraz.

Link to comment
Share on other sites

Od czwartku 21. 07.2005 jestem szczesliiwa posiadaczka suni rasy shih tzu- bez rodowodu. Figa jutro bedzie miała 7 tyg. Odwiedzam forum i czytam all o tej rasie poniewaz bardzo mało jest o nich w ksiązkach. pozdrawiam. i mam nadzieje ze w razie jakich kolwiek problemów z jej pielegniacja posłuzycie mi rada

Link to comment
Share on other sites

TO SIE WIAZE Z DUZYMI KOSZTAMI A JA ITAK PRAWIE CAŁE STYPENDIUM PRZEZNACZYŁAM NA PIESKA I JEGO WYPRAWKE:)
A I TAK NIE MIAŁABYM CZASU JEZDZIC NA WYSTAWY Z PIESKIEM
CHOCIAZ PRZEKONAŁAM SIE NA WŁASNEJ SKÓRZE ZE DUZO LUDZI SPRZEDAJAC PIESKI BEZ RODOWODU I DO TEGO NAWET NIE PO RODZICACH SHI TZU SPRZEDAJE JAKO CZYSTEJ RASY: :o I TO JEST NAJGORSZE!!!
PEWNA KOBIETA Z ZABRZA PRÓBOWAŁA MI WCISNAC MIESZANKIE SHI TZU I PUDLA ZA NIE MAŁA SUMKE!!!

Link to comment
Share on other sites

Aneto
Tu nie chodzi o wystawianie. Nie wiem ile razy napisalam juz to zdanie, ale kolejny raz pisze:"Kupujac psa z metryka, nie kupujesz go dla wystaw, tylko dla jego czystej krwi i zarejestrowanym pochodzeniu i nie nabijasz kieszenie pseudohodowcom."


Mnie sie serce kraje jak widze ogloszenia shi bez rodowodu, normalnie tak mi smutno. Moim zdaniem to nie jest rasa dla pseudohodowcoe (ktora jest :roll:)...

I nie pisz, ze shih tzu sa drogie. Ja na swojego czekalam pol roku i zaplacilam 1000 zlotych. Takze mozna odlozyc te sume i nie zaslaniac sie wydatkami. :roll:

I nie mysl, ze na Ciebie napadam. :cry: Smutno mi po prostu, ze tyle ludzi idzie po linii najmniejszego oporu. :cry:

Mam nadzieje, ze nastepne shi bedzie z rodowodem, bo moze nie wiesz, ale na jednym shi rzadko sie konczy ;)

Po tym przydlugim wstepie Witam na Forum :wink:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...