Jump to content
Dogomania

SHIH - TZU (prosimy zakladac oddzielne tematy!)


Guest maijka

Recommended Posts

  • Replies 7.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Pozwalam sobie podać osiągnięcia Ofelii, Tashy i Army na wystawie Arad 2007 - Rumunia:OFELIA - Zw. MŁ - NJwR ukończony trzeci Młodzieżowy Championat Rumunii Bis Junior III, TASHA - Astante Gold I miejsce CAC.NDSwR.CACIB BOB ukończony Championat Rumunii, BOG I brawo!!!, ARMA - Sun of Tybet I miejsce CAC - GOSIA, KRZYSIEK, JECEK, ROBERT - było mi bardzo miło Was poznać, to była wspaniała wystawa. Pieski pokazały swoją klasę i możecie być z nich dumni. Pozdrawiam i mam nadzieję do zobaczenia

Link to comment
Share on other sites

Najświeższe wiadomości z Budapesztu:
młodziutka SWEET ROSE Sun Of Tybet w klasie szczeniąt zajęła I lokatę oraz Najlepsze Szczenie w Rasie a na finałach II BiS Szczeniąt. Starsza siostra:
ARMA Sun Of Tybet - CAC, res. CACIB
a ich mama:
TASHA Astarte Gold - CAC, NDSwR, CACIB
GRATULUJE !!!!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ja również gratuluję :multi:.
Mogę dołączyć do Waszego grona? Mam "shih tzu bez rodowodu" o imieniu Majka. Kiedy ją kupowałam, nie miałąm pojęcia o r=r, ale teraz postanowiłam, że kolejny psiak będzie rodowodowy ;). Jej foty są na [URL="http://www.majkashihtzu.photoblog.pl"]www.majkashihtzu.photoblog.pl[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Arial][SIZE=3]hej..ja tu nowa w tym dziele..i mam pytanie bo niedawno umarl mi piesek na serduszko i rodzice kupili mi nowego psiunia a dokladniej sunie i jest to mix z shih tzu i chialbym wiedziec ile wazyly/waza wasze pieski w wieku 9tyg???

pozdrawiam:)[/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Taka tu cisza, że aż jelita skręca a przecież wczoraj były wystawiana shih tzu na Międzynarodowej Wystawie w Poznaniu o Puchar Europy Środkowej i Wschodniej. Ja ze swojej strony dziękuję za miłą atmosferę oraz gratuluje: malutkiej, słodziutkiej SWEET ROSE Sun Of Tybet za zdobycie tytułu Najpiękniejszego Szczeniaka w Rasie oraz [B]Best in Show Szczeniąt [/B]oraz dla jej mamy TASHY Astarte Gold która zaprezentowała swoją wysoką formę i zdobyła ocenę doskonałą, lokatę I, CWC, NDSwR, CACIB.

Acha zapomniałem pogratulować Zwycięzcy Rasy a zarazem Zwycięzcy Pucharu Europy Środkowej i Wschodniej GAWAINOWI Ad Acte - wł. B. Strzyżewska

Link to comment
Share on other sites

Ja też pragnę pogratulować zwycięzcą i wszystkim uczestnikom wczorajszej rywalizacji - macie przepiękne psy i jestem nimi zauroczona!
Jestem tu nowa więc jednocześnie pragnę się przywitać. Posiadam 11-miesięcznego shih tzu.
Fotki Dżeka mozna zobaczyć w galerii [URL]http://www.dogomania.pl/gallery/412/46/5246.html[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Dzięki wszystkim za gratulacje które dostałem równierz za te telefoniczne
dodam iz TYTUŁ MŁODZIEZOWEGO ZWYCIĘZCY EUROPY SRODKOWEJ I WSCHODNIEJ ORAZ ZWYCIĘZCE POLSKI OTRZYMAŁA NA PRZYKŁAD OFELIA - TYTUŁY TE DOŁĄCZYŁA DO SWOICH TRZECH MŁODYCH CHAMPIONATOW

BRAWO OFELIA
GRATULACJE DLA MAŁGOSI I ROBERTA:multi::multi::multi::multi:

Link to comment
Share on other sites

WIELKIE GRATULACJE DLA PAŃSTWA B&B LENART SUCZKA SOLARIS AVIS SWWET LADY DOTYK ANIOŁA KTÓRA WYSTĘPOWAŁA W KLASIE MŁODZIEŻY WYGRAŁA W PORÓWNANIU O RASĘ Z CHAMPIONKĄ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!I NA DODATEK WYGRAŁA BIS JUNIOR GATULUJĘ I ZYCZĘ WIELE SUKCESÓW:multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi:

GRATULACJE DLA RENI I MORGANA KTÓRY W KIELCACH ROZPOCZOŁ INTERCHAMPIONAT BRAWO:multi::multi::multi:

Gratulacje dla Ali i Netce
w Mińsku NETKA ukończyła Championat BIAŁORUSI:multi::multi::multi::multi::multi:

Szczególne gratulacje dla Agaty Santorini Boss w Kielcach na Bis Puppy
zakwalifikował się do ścisłego finału Brawo!!!!!:multi::multi::multi:
ZYCZĘ MU SAMYCH SUKCESÓW I SAMYCH I MIEJSC!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Dziekuje bardzo za gratulacji!Cala relacjie z Minska napisze umieszcze na swojej stronce.Bardzo jestem zadowolona pobytem w Minsku i gościnach w hodowli ''Ryżaja Sonia".Poznalismy bardzo sympatycznych,dobrych ludzi.Dziękuję im wszyskim całą rodzinka za tak miło spedzony czas.Na kilka fotek podaje link [URL]http://shihtzu.fastbb.ru/?1-7-0-00000019-000-90-0-1195850821[/URL]
Konkurencjia była mocna.1 dzień Neta CAC i RESCACIB Lonia -2 miejsce,2 dzień Neta CAC a Lonia 2 miejsce i RESCACIB
A nasz kochany Venia czyli zaprzyjażnionej hodowli piesek 1 dzień CAC,CACIB,BOB,BOG,BIS3 a drugij dzień CAC,CACIB,BOB,BOG3.Wielkie gratulacjii dla hodowli 'Ryżaja Sonia"

Link to comment
Share on other sites

:klacz::klacz: Gratuluje Ala :multi:

Krzysiu :p, Tobie , Jackowi Malgosi i Robertowi takze GRATULUJE :loveu:szczegolne podziekowania rowniez naleza sie Wam za nasz sukces z Kielc :Cool!:.Bardzo dziekujemy za wszelka pomoc i wsparcie , za rady i dopingowanie nas , za wszystkie wskazowki i okazanie nam tyle sympatii - bardzo dziekuje:buzi: Jestescie kochani wszyscy:bigok:.
Raz jeszcze GRATULUJE Wszystkim pieknych wynikow i sukcesow .:drink1:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...