Jump to content
Dogomania

SHIH - TZU (prosimy zakladac oddzielne tematy!)


Guest maijka

Recommended Posts

  • Replies 7.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

[quote name='lonka']Pełnoprawnym uzytkownikiem forum:mad:anonimowo moze kazdy być dopuki nie piszę o hodowcach i naprzykład psach znanych na ringach
Autorytetemi dla mnie w rasie są osoby czyli hodowcy i wystawcy którzy maja osiagniecia wystawowe i hodowlane!Latwo kogos skrytykowac nie patrząc we własne podwórko.:shake:A najwiecej to maja do powiedzenia ci co nic nie robią.Na ringach dokladnie widac wszystko!pozdrawiam serdecznie starszych hodowcow ktorzy są w temacie i dzielnie reprezentują dalej rasę i tych "swierzynek" co jusz coś osiągneli.:loveu::loveu::loveu:[/quote]


No cóż - miałam już nie pisać, ale po Twoim poście coś jeszcze wyjaśnię.
Piszesz, że można pisac anonimowo, do chwili gdy nie pisze się o konkretnych psach i hodowlach. Zacytuj mój post, w którym podałam jakiekolwiek imię psa, hodowlę - coś co pozwoli zidentyfikować personalnie psy o których piszę. Zauważ, że to ja napisałam iż forum nie jest dobrym miejscem do podawania nazw psów. Od tego są prywatne dyskusje.
Zauważ Lonko, że to SunofTybet i Pumilo sugerowali ujawnienie nazwy psa (chociaż my mówiliśmy o kilku - niesprecyzowanych - osobnikach, oni skoncentrowali się na jakimś reproduktorze, którego chcemy zdeklasować)
I powiedz sama - kto chce tu pyskówki?
I pisalaś, że miałam wystawiać w tym roku shih tzu. Tak, takie miałam chęci - ale środowisko właścicieli tej rasy trochę się zmieniło - sporo w tej chwili pieniaczy, zawistników i tym podobnych - i chyba mi się nie chce w tym uczestniczyć.

Slawek - :bye:

Link to comment
Share on other sites

Rokitnik akurat ta wypowiedz co zacytowalam nie byla do ciebie ale do shih-tzu.A c o do ananimowości to ja jusz napisałam co sądze.I wlaściwie ty również wcześniej wypowiadał się o hodowcach imiennie.A z twoim ostatnim zdaniem akurat się zgadzam.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lonka']Rokitnik akurat ta wypowiedz co zacytowalam nie byla do ciebie ale do shih-tzu.A c o do ananimowości to ja jusz napisałam co sądze.I wlaściwie ty również wcześniej wypowiadał się o hodowcach imiennie..[/quote]


pokaż choć jedno moje zdanie w tym temacie w którym oskarżam kogoś konkretnie- wystawcę lub jego psa. poza tym w tym temacie pokaż choć jedno twoje zdanie które jest choćby próbą nawiązania do pytania. rzucasz się i właściwie nie wiem po co tu zaglądnęłaś - chyba żeby wszczynać awantury i obrzucać innych fałszywkami, i jeszcze czymś tam. nie rozumiesz pytania to po prostu nie zabieraj głosu, a nie pisz o byle czym byle by zaistnieć. pokazujesz jakim przykładem hodowcy jesteś, robisz wprost idealną reklamę dla siebie i innych. to tyle bo szkoda mi słów na kogoś takiego jak ty i tobie podobne.
baw się po prostu z taką zawziętością w tę twoją hodowlę i życzę ci powodzenia,
POZDRAWIAM

Link to comment
Share on other sites

Zasięgnełam opinije nie tylko u hodowców znanych w Polsce i zagranicą i otrzymalam odpowiedż że na ringu widząc psa NIE MOZNA OKREŚLIĆ JAKI PIES WYSOKI ALBO ILE WAŻY.Więc stwierdzenie że mamy na ringach shih-tzu ponad standart jest dla mnie nie zrozumiałe.Tyle na ten temat.
Shi-tzu nie mam zamiaru szukać twoich postow bo na to nie mam czasu i ochoty,posledz ich sama.Mam lepsze tematy do szukania na dogo i w necie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lonka']Zasięgnełam opinije nie tylko u hodowców znanych w Polsce i zagranicą i otrzymalam odpowiedż że na ringu widząc psa NIE MOZNA OKREŚLIĆ JAKI PIES WYSOKI ALBO ILE WAŻY.Więc stwierdzenie że mamy na ringach shih-tzu ponad standart jest dla mnie nie zrozumiałe.Tyle na ten temat.
Shi-tzu nie mam zamiaru szukać twoich postow bo na to nie mam czasu i ochoty,posledz ich sama.Mam lepsze tematy do szukania na dogo i w necie.[/quote]

1. hodowca raczej niechętnie o tym będzie mówił - /to jest moje zdanie/
2. po co w takim razie jest regulamin jeżeli się nie ocenia według niego- na jakich zasadach przebiega właściwie ocena , poza badaniem budowy, umaszczeniem , chodem.
3. pytanie początkowe dotyczyło zasady oceny a nie krytykowania hodowców czy tym bardziej wspaniałych psiaków - głównie tego -
4. jeżeli nie można stwierdzić bez mierzenia i ważenia to dlaczego nie jest to robione zawsze? nie było by niedomówień
5. nie masz zamiaru szukać moich postów w tym temacie ponieważ ich nie znajdziesz - to tyle
POZDRAWIAM i życzę miłego i owocnego szukania czegoś innego w necie

Link to comment
Share on other sites

[quote name='shih tzu']pokaż choć jedno moje zdanie w tym temacie w którym oskarżam kogoś konkretnie- wystawcę lub jego psa. poza tym w tym temacie pokaż choć jedno twoje zdanie które jest choćby próbą nawiązania do pytania. rzucasz się i właściwie nie wiem po co tu zaglądnęłaś - chyba żeby wszczynać awantury i obrzucać innych fałszywkami, i jeszcze czymś tam. nie rozumiesz pytania to po prostu nie zabieraj głosu, a nie pisz o byle czym byle by zaistnieć. pokazujesz jakim przykładem hodowcy jesteś, robisz wprost idealną reklamę dla siebie i innych. to tyle bo szkoda mi słów na kogoś takiego jak ty i tobie podobne.
baw się po prostu z taką zawziętością w tę twoją hodowlę i życzę ci powodzenia,
POZDRAWIAM[/QUOTE]
przynajmniej hodowla lonki jest legalna i zarejstrowana a co nie których dyskutujących na tym forum nie
BUZIAKI dla L O N K I i wszystkich tz" świerzynek"

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sunoftybet']przynajmniej hodowla lonki jest legalna i zarejstrowana a co nie których dyskutujących na tym forum nie
BUZIAKI dla L O N K I i wszystkich tz" świerzynek"[/quote]Dziekuje za buziaczki.Ogromnie się dzisiaj cieszę bo Lonka dostała dzisiaj dyplom Czempiona Litwy (ku mojemy zdziwieniu laminowany)i piękną rozetę czempiona:loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sunoftybet']G R A T U L A C J E!!!!!!!!: B R A W O tak trzymaj pozdrawiam[/quote]

Ooooo i ja się przyłączam do gratulacji! :multi:
No i oczywiście gratuluję wszystkim zwycięzcom z Łodzi i dziękuję za mile spędzony czas w świetnym towarzystwie ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aisa_']Ooooo i ja się przyłączam do gratulacji! :multi:
No i oczywiście gratuluję wszystkim zwycięzcom z Łodzi i dziękuję za mile spędzony czas w świetnym towarzystwie ;)[/quote]Dziękuję:loveu:A jak tobie poszło w Łodzi?dawno nie było fotek twojego chłopaka.Ostatnio podajże z Sopotu:razz:Widać że dbasz o niego:cool3::loveu:Fajnie wygłada:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='slaweknowicki']Witam
Z tego co wyczytałem ,Rokitnik pisała już kilkukrotnie , że nie ma i nie wystawia psów , kto czyta uważnie forum już dawno powinien to widzieć.Jeśli chodzi o anonimowość "Rokitnik" to dla "starych" wystawców jest to osoba znana , "świeżynki" zaś z logicznego punktu widzenia mogą Jej nie znać , pewne jest , że to osoba która zna się na rasie a wypowidzi jej są [COLOR=red]jednymi z bardziej[/COLOR] logicznych na tym forum (to oczywiście moja opinia). Pozdrawim Cię Rokitnik


Sławek Nowicki[/QUOTE]

Witaj Slawku!!!!
Zgadzam sie z Toba, Rokitnik wie co pisze!
Pozdrawiam Ciebie i Rokitnika

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lonka']Zasięgnełam opinije nie tylko u hodowców znanych w Polsce i zagranicą i otrzymalam odpowiedż że na ringu widząc psa NIE MOZNA OKREŚLIĆ JAKI PIES WYSOKI ALBO ILE WAŻY.[/quote]


:crazyeye:to jak sędzia ocenia psa?

Przeczytałam kilka postów i zaczęłam się zastanawiać po co jest wzorzec rasy skoro nikt go nie przestrzega?
Jeśli we wzorcu można ''majstrować"to po co są te wystawy?:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='elwirka']:crazyeye:to jak sędzia ocenia psa?

Przeczytałam kilka postów i zaczęłam się zastanawiać po co jest wzorzec rasy skoro nikt go nie przestrzega?
Jeśli we wzorcu można ''majstrować"to po co są te wystawy?:evil_lol:[/quote]Niewem czy jesteś wystawcą ,hodowcą czy właścicielem shih-tzu:roll:Mówiono i perspektywie oceny psa ze strony barierki a nie sędziego.Sędzia dotyka,ogląda,maca te psy.Niektórzy sędziowie jak maja wątpliwości to sie biorą za miarkę.A co dotyczy wzorca to trzeba jego dokładnie przeczytać tam wszystko piszę o wadze i wzroście.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='elwirka']:crazyeye:to jak sędzia ocenia psa?

Przeczytałam kilka postów i zaczęłam się zastanawiać po co jest wzorzec rasy skoro nikt go nie przestrzega?
Jeśli we wzorcu można ''majstrować"to po co są te wystawy?:evil_lol:[/QUOTE] Witamy nowego a może starego dogomaniaka

Link to comment
Share on other sites

Podam wyniki z Wrocławia Magnaś CWC,CACIB,BOB,BOG 3:loveu::loveu::loveu:
Dndys Kanapowy PionierCWC,Res CACIB
Na Przykład Moli CWC,CACIB
Tasha Astarte Gold CWC,RES CACIB
Rose Sunoftybet(kochana nasza Rosetka która jusz teraz złamała tyle serduszek:cool3:) :loveu:WO,Nalepsze szczenie w rasie i weszła do finałowej 5 BIS PUPPY
Najlepszy Weteran-suńka pani Łozińskiej
Magnaś i Madam Butterfly -Najpiękniejsza para hodowlana wystawy!!!
Wszystkim serdecznie gratuluje!!!:loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

WIELKIE GRATULACJE dla zwyciezcow !!!!:klacz::klacz:
dla mnie super udana wystawa i mimo V2 a nie zwyciestwa uwazam ten wynik za wielki sukces bo kolejny doskonaly opis Morganek dostal .:klacz:
ciesze sie ze dalam sie namowic na ta wroclawska , bylo tak SUPER ze dluuugo nie zapomne , za co bardzo dziekuje wszystkim :cool2:
Lonka popieram opinie o malej Rosetce :loveu: jest rozbrajajaca .:iloveyou:
Gosi i Robertowi dziekuje za tak wiele rad i mozliwosc poznania shihtzakow Ich i zaprzyjaznionych !!!!!:calus: bylo super :multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lonka']Witam Zuzolandia ciebie i Fruzia!:bye:[/quote]dziekujemy slicznie :loveu::loveu:



[quote name='Eventing Star']Fruzia śliczna!
A ja przedstawiam Elsinga
[url]http://img523.imageshack.us/img523/7525/30072007027pw3.jpg[/url][/quote]

uroczy chlopczyk :loveu::multi::loveu:

Link to comment
Share on other sites

Fruzia jest u nas od wczoraj;-) ale zdazyla przewrocic nasze zycie w ekspresowym tempie;-) myslelismy ze bedzie nieco ospala po w sumie 5 godzinnej podrozy lub bedzie tesknic za rodzenstwem badz hodowczynia ale gdzie tam ...jak wpadla do mieszkania to jak tornado;-) najpierw musialam ja wyciagac spod szafek potem razem z moja briardka zamordoalay papier toaletowy ,nastepnie chcac sie napic wpadla do michy od Kudlatej gdy ta chciala ja powachac użarla ją w ucho ;-) co chwile musze sprawdzac zawartosc jej pycholka bo smieciara nieprzecietna ehehe mimo to jest CUDOWNA ;-) I jak narazie toaleta full wypas na trawce ;-)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...