Jump to content
Dogomania

SHIH - TZU (prosimy zakladac oddzielne tematy!)


Guest maijka

Recommended Posts

Chciałam się dowiedzieć, czy w Krakowie (okolice Krakowa również...) znajduje się jakaś hodowla SHih - Tzu. Jeżeli tak, to bardzo serdecznie prosiłabym o namiary...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 7.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

No cóź regulamin to regulamin - ale dziewczyna jest tu zupełnie nowa :P i zupełnie zielona :wink:

Mam nadzieję, że te namiary na coś się przydadzą, jeżeli będą jakieś pytania na temat tej rasy to postaram się odpowiedzieć w miarę moich wiadomości.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

Maijko a chyba najbliżej w tej chwili są szczeniaczki w Katowicach u pani Teresy Gromadka po Mł.Ch.Dancing Qeen Bohemia Acro i Mł.Ch.Zero to Hero Bohemia Acro podaję ci nt.tel (0-32)264-98-55 zawsze możesz zadzwonić i się czegoś bliższego dowiedzieć a z tego co wiem to jest jeszcze suczka i dwa pieski Powodzenia :wink:

Link to comment
Share on other sites

Carotino a może pomyślałabyś o kupnie pieska z hodowli ACTE pod Toruniem bliżej ciebie a w moim przekonaniu w niej w tej chwili przebywają najbardziej utytuowane SHIH-TZU w Polsce

Acte to faktycznie bardzo dobra hodowla, ojcem jednego z moich psów jest właśnie Vagabond vom Paenbruch, który to jeszcze do niedawna :roll: przebywał właśnie w tej hodowli. Wszystkie psy z tej hodowli są niezwykle piękne i utytułowane, wielokrotnie widuje je na wystawach, ale i tak, jak dla mnie w tej chwili shih-tzu nr. 1 w Polsce jest Hoshi!!! i to dlatego właśnie chcę aby, on był ojcem mojego kolejnego psiaka... zresztą w owej hodowli są równierz dwa wspaniałe importy z chorwacji, o naprawde przepięknym umaszczeniu...

to że Toruń jest bliżej mnie o niczym nie świadczy!!! dla interesującego mnie psa jestem gotowa jechać choć by jeszcze dalej, niż do Zakopanego!!!

A tak wogule, Basiu :) , czy Ty masz shih-tzu???? Ogólnie na forum w tej chwili jest tylko dwóch właścicieli tej wspaniałej rasy, a chętnie bym z kimś sobie pogawędziła o shitziaczkach :wink:

pozdr.

Link to comment
Share on other sites

Bohemia Acro -myślę ,że to właściwy kierunek.Przepiękne egzemplarze! :)

o tak :D , tylko to nie jest polska hodowla... a czeska... więc mówiąc o "najlepszej" w Polsce, raczej tej nie możemy uwzględniać :wink: 8)

a tak nawiasem mówiąc, to ww Hoshi pochodzi właśnie z tej hodowli :D

Link to comment
Share on other sites

Droga Carotino tak się składa że jestem szczęśliwą posiadaczką shih-tzu i przyznam iż jest to dla mnie najwspanialsza rasa i pod względem eksterierowym oraz pod względem jej charakteru przyznaję ci rację iż Hoshi jest jednym z najwspanialszych przedstawicieli tej rasy w Polsce a to które psy ci się podobają bardziej jest kwestią gustu i wcale nie miałam na myśli tego żebyś jechała kupić psa tam gdzie masz bliżej tylko zasugerowałam ci iż bliżej ciebie jest bardzo dobra hodowla tej rasy.Pozdrawiam :D

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
strasznie mało właścicieli na forum tej rasy :/

i w internecie tez nie za duzo stronek a przeciez nie jest ich az tak mało...

Niestety, ale nie sadze by zyskaly taka popularnosc jak cavaliery:)

Ja shih tzu uwielbiam i moglabym o nich gadac godzinami. Wiec moze uda sie nam rozwinac ten watek;)?!

Link to comment
Share on other sites

jak tam Twoj chlopczyk \? moze jakies fotki wrzucisz , dziewczynki nie planujesz ?

Chcialabym drugiego psa, jest nawet mozliwosc, ale jak przekonac moich bliskich?! :cry:

O suczce nie mysle, bo ja lubie chlopcow. :lol:

Dzidtka, jakos niedawno sie o tym dowiedzialam, ale teraz mam okazje, zeby pogratulowac Ci mlodziezowego zwyciestwa Europy!!!!

Jestem pod wrazeniem!!

A do wlascicieli shih tzu. Czy Wasze psiaki sa az takimi glodomorami!? Moj stoi na lapkach i macha przednimi w strone stolu. Nie jest gruby, ale ma sluszna jak na shih tzu wage (osiem kilosow). Jednym slowiem, uwielbia jeść

Link to comment
Share on other sites

strasznie mało właścicieli na forum tej rasy :/

i w internecie tez nie za duzo stronek a przeciez nie jest ich az tak mało...

też nad tym ubolewam :(

rasa przecież w miare popularna :wink: , a na forum najwyżej trzy osoby... polskich stronek w necie też zaledwie kilka :roll:

Link to comment
Share on other sites

jak tam Twoj chlopczyk \? moze jakies fotki wrzucisz , dziewczynki nie planujesz ?

Chcialabym drugiego psa, jest nawet mozliwosc, ale jak przekonac moich bliskich?! :cry:

mi się już udało przekonać :D , tyle że na czwartego 8) , nawet nie było problemów :D :D :D , no bo w końcu, jak ktoś kiedyś napisał "shih-tzu są jak chipsy, na jednym się nie skończy..." :wink: 8) :wink: :D

Link to comment
Share on other sites

Cortina zacytowalas Jo Ann White, ktora ja zacytowalam w tym watku. :lol:

http://www.dogomania.pl/index.php?name=PNphpBB2&file=viewtopic&p=229510&highlight=#229510

Uwielbiam te rase, mimo iz jest trudna w pielegnacji, ale za to jaka urocza. Ten pies spelnia wszystkie wymogi jakie oczekuje od psa. Nie jest agresywny, za to wylewny w stosunku do mnie, ale i do obcych. Nie musze sie bac, ze na kogos napadnie, nie szczeka, ale lubi sobie pochrapac 8) . Jesli wyraza swoja dominacje, to przez ciagle zebranie i robienie "slodkich oczat".

Moze nie spodziewalam sie tylko, ze bedzie to TAK zywiolowy i pelen energii pies. Jest szalony i zakrecony, ale to shih tzu :evilbat:

Link to comment
Share on other sites

Cortina śliczny dzidziak :lol:

Jak pieski dogaduja sie miedzy soba?! Chcialabym miec drugiego samca, ale boje sie, jak moj dominant zareaguje na drugiego psa. Nie jest zazdrosny, ale moze troche zaborczy. Czyli np. lapie kota i go "ustawia". :oops:

Co do popularnosci, to faktycznie jakby zadna...

Dzis widzialam na ulicy piekna mala lhasa, a wczoraj ostrzyzone shih tzu. Widok tych psow po prostu mnie rozaniela. Czasami ludzie reaguja tak na Lumpa. :wink:

Na zywo sa wspaniale, a na zdjeciach to juz w ogole poezja.

Zeby moj pies nie chodzil z nosem przy ziemii, a przy tym nie latal jak opetany bylby idealem.

A tam i tak nim jest :lol: :wink:

Link to comment
Share on other sites

anii, a Ty wystawiasz Lumpika?

Wystawialam go w klasie szczeniakow i mlodziezy. Dwa razy na krajowkach zdobyl BOB. Zwlaszcza cieszylam sie z wygranej w Kielcach, bo do porownania o rase poszlo kilka psow, sedziowal pan Redlicki. Mam nawet pucharek i trzy medale.

Mysle, ze w nastepnym sezonie pokusze sie o kilka wystaw. Aktualnie dbam o wlos, czyli olejowanie i podawanie witaminek.

Lump uwielbia wycierac wasiki. :cry: I nie znosi jak mu na nie zakladam ochraniacze.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...