Jump to content
Dogomania

Lancelot - rasa Hokkaido


takatuka

Recommended Posts

  • Replies 243
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

jestem pelna podziwu dla Ewaki i Dominika! GRATULUJE IM I PSIAKOWI,lepiej nie mogl trafic..to co Ewaka robicie z Dominikiemdlatego psa jest po prostu PIEKNE, inaczej nie da sie tego ujac...gdy czytalam o tym w jakim bylstanie gdy braliscie go ze schroniska lza mi sie w oku krecila, to ze ten pies zyje,a na dodatek jest szczesliwy jest wielka wasza zasluga i mysle, ze widzac tak szczesliwego psa, macie z niego radosc! ja w kazdym razie mam wielka radosc, ze trafiaja sie ludzie tacy jak WY! USCISKI! i dla WAS i dla LANCELOTA

Dokładnie. JA też od początku śledziłam losy Lancelota i strasznie się cieszę, że miał tyle szczęścia i trafił na ludzi takich jak Wy. Zawsze wzrusza mnie świadomość, że są ludzie, którzy psy traktują po psiemu i zapewniają im to czego najbardziej im potrzeba.

Szczególnie tyczy się to ras północnych. Na moim osiedlu co jakiś czas przybywa młody haszczak, malamut lub inny i szlag mnie trafia jak widze, że paniusia w butach na obcasach wychodzi z malym husky na spacerek i każe cały czas równać przy nodze, zeby nie wszedł na trawę i się nie pobrudził. Jak tak można?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Przeprasza wszystkie zatroskane rybki, ktore czekają na wiesci od Lanciego, ale zawody gonią zawody - i jestem ciągle " w plecaku". W dodatku neta mam dopiero od wtorku, bo bylam zasypana wirusami od TP S.A. Generalnie Lanci struł się 10 dni temu tabletkami na robale, i starsznie to przeżył... Zrzucił wszystko to, co u nas do tej pory przytył .... ALe juz jest znowu dobrze ;-) Co do jego nowej maści, to sie smiałam, ze chciałabym miec hokkę - pręgusa, a wyszedł mi błękitny. ;-) Oczywiście, znowu wlazł pod samochód za DOminikiem i umorusał się tyle ze teraz, (bo wcześniej widocznie było za mało) - z obu stron. Brudny jest do dzisiaj ;-) Jak sie uda Takatuce, to niech wrzuci tu e fotki, bo dostała jest w zesłym tygodniu ;-) papatki

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

EEEEEEE, Agniecha, wyjątkowo widać był zrelaksowany ;-)

Nie pokazywał ci ząbków? ;-) Niemożliwe... 8)

Właśnie teraz urzeduje bandyta pod moim biurkiem ;-)

No i faaaajny jest cały czas, a nawet coraz bardziej ;-)

No i chłopaki z Rowerlandu uszyli mu praaawdziwe szorki do biegania, bo żadne hasiorowe na niego nie pasowały! Teraz to bedzie szał!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...