Jump to content
Dogomania

[MLB] Alfik - Mały, śliczny, dobrze wychowany kudłacz:)


Hotel KADIF

Recommended Posts

Przyszlo troche pieniazkow od cioteczek dla Alfika ale poniewaz mam od kilku dni sporo "zamieszanai", mam je zapisane w swoim zeszycie...wieczorem postaram sie dopisac od kogo ile kaski wplynelo..w kazdym razie na hotelik wiem ze juz mamy uzbierane(zaplata lada dzień- 15 go:loveu:)..ale ten dra maly moglby juz znaleźc domek...:razz::razz::razz:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Moria']Alfik wczoraj dziabną ewentualnego potencjalnego swojego wlaściciela, po prostu nie zaprezentowal sie pięknie, ale pan powiedzial że jego wina bo znienacka sie schylil nad Alfikiem i wyciagnąl ręke fakt prawda, ale Alfis w taki sposob domku nie znajdzie.
Juz mu wlosy pięknie porosly i Alfis jest bardzo porządny, rozścielilam im baranki futrzaki i porobilam z futrzakow poduszki, Alfik nie pogryzie poduszki, nie rozwali futrzakow rozścielonych w przeciwieństwie do Kamienia i do Farta.[/quote]

A to rozbójnik mały :)

[quote name='Moria'][IMG]http://i575.photobucket.com/albums/ss199/HotelAmicus/DSC06897.jpg[/IMG][/quote]

Matko, jaki on piękny :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='madcat1981']Ale pięĸny, przypomniałm sobie jak mnie urzekł od pierwszego spojrzenia:loveu:[/quote]
Dokladnie to samo poczulam jak zbaczylam ta foteczke...tylko chyba zaczynam sie martwic o Alfisia..jakby byl zapomniany:shake:to taki śliczny piesio...ale jakos pewnie dlatego, ze zdrowy i silny...nie ma "dla niego czasu"...to nie jest prawda, tylko prawdziwe bidy tak pochalniaja nas wszystkie, ze Alfik poszedł "na koniec kolejki"...i przyznam, ze nawet u mnie:oops::oops:jak nikt u niego sie nie odezwie, to jakos tak normalnie zapominam:oops:wstyd mi..to prawda ale widze ze nie tylko ja tak mam...a przeciez to jest siak ktory juz dawno powinien grzac doopeczke w domku...tyle psiekow znajduje domki i nie wierze ze on moze sie nie podobac....ogloszen pewnie juz nawet nie ma za duzo...kiedys obiecala mi maszaberla(cos ostatnio jej nie widze), ze moglaby dac Alfika do TV..wtedy byl jeszcze w schronie i nie bylo to za bardzo mozliwe...moze sie do niej odezwac i zaytac czy to aktualne???Czy Moria moglabyś pojechac z nim gdyby sie udalo??No i elsi tak- to trzebaby zebrac kase na transport..to pokazywanie w TV prawei zawsze kinczy sie super domkiem, wiec to moglaby byc okazja dla malucha...przeciez w Jego miesce moglaby przyjsc kolejna bidulka....Co o tym myslicie???

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wtatara']dziewczyny -szukam małego pieska do domku- łózka .Domek z ogrodem.Ma być mały , do 5 latek[/quote]
NO..dom z orodkiem- to bylby dla niego ideal.....no i jest malutki....i słodki bardzo- taki jedyny w swoim rodzaju..naprawde- z wygladu- takiego nie spotkalam jeszcze nigdy:loveu::loveu::loveu:..

Link to comment
Share on other sites

Nie wiem dlaczego? Chociaż Alfik zachowuje sie jak szczeniak ciaga za smyczkę chce sie bawic. Nie narozrabia w domu a i ludzie jakby sie zaopiekowali starszym psem to potem by byli przekonani czy nadaja się na np 15 lat do opieki nad psem wzietym od szczeniaka. jednak nie ma co robic na silę. Może z czasem i do Alfika szczęście sie uśmiechnie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Erazm']Ponowie pytanie, gdzie ma maluy ogloszenia. Najlepiej zamiescic wszelkie dane wpierwszym poscie, typu kiedy sie konczy i czy bedzie odnowione, to zaden wstyd , jest wiele psiakow na dogo kazdy pomaga jak moze[/quote]
:oops:Niestety ja nie znam odpowiedzi na to pytanie...a zalozycielka wątku to /...ja Jej tu dawno nie widzialam wiec nie ma kto aktualizowac pierwszej stronki...:shake:Ogloszenia to chyba wszystkie(albo wiekszosc jakie mial) wygasly...:razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='t_kasiek']kurcze - myslalam, ze bedzie jakas szansa, ale niestety - Alfik okazał sie miec za duzo latek :( dlaczego ludziom to az tak bardzo przeszkadza :( ???? :placz::placz::placz:[/quote]

chyba dlatego że takiego psiaczka raczej nie da się ułożyć, już ma swój charakterek..ludzie się boją bo nie znają, zwyczajów i zachowania..(chyba pisze po sobie) i przede wszystkim ledwo pokochają, zdążą poznać a piesek odejdzie:-( bo miał swoje lata..chyba to główny powód tego że starszym psinkom ciężej znaleźć domek:(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gonia66']:oops:Niestety ja nie znam odpowiedzi na to pytanie...a zalozycielka wątku to /...ja Jej tu dawno nie widzialam wiec nie ma kto aktualizowac pierwszej stronki...:shake:Ogloszenia to chyba wszystkie(albo wiekszosc jakie mial) wygasly...:razz:[/quote]
Gonia66 popros moderatora zeby przepisal watek na Ciebie i bedziesz mogla aktualizowac pierwszy post. Ja zazyczaj tak robie jak przejmuje opieke nad psem.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='freja4']chyba dlatego że [B]takiego psiaczka raczej nie da się ułożyć, już ma swój charakterek..ludzie się boją bo nie znają, zwyczajów i zachowania..([/B]chyba pisze po sobie) i przede wszystkim ledwo pokochają, zdążą poznać a piesek odejdzie:-( bo miał swoje lata..chyba to główny powód tego że starszym psinkom ciężej znaleźć domek:([/quote]

a wlasnie ze to nieprawda - nawet nie wiecie ile moze sie nauczyc 8-letni psiak. Mam tego dowod u moich rodzicow. Pixi nie znala prawie zadnych poleceń, bała sie mężczyzn.....niedawno minely 2-lata jak jest u rodzicow w domku i jest taka madra ze dlugo by tutaj opisywac :) rozumie co to znaczy przyniesc zabawke, spacerek, ciastko, gdzie jest pluszak, nauczyła sie siadac, prosic, dawac dwie łapki !!!!!! co prawda pewnie duza role odegralo tutaj to, ze mielismy w domu juz jedna suczke i te wszystkie rzeczy podpatrzyla od niej :)

No, ale ja mysle, ze nie wam to trzeba tlumaczyc tylko ludziom....ale jak do nich dotrzec :(

Link to comment
Share on other sites

On jest jak miks moich chłopaków - wygląd jak Felicjan, wiek i brak wychowania Filipa :)
Tak naprawde dojrzały pies nie jest aż takim wyzwaniem, mój Filip miał chyba 7 lat, jak go znalazłam, do tego był psem totalnie zdziczałym - nawet nie wiedział, do czego służy piłka, głaskany atakował ze strachu. Teraz śpi brzuchem do góry, lgnie do ludzi, zna kilka podstawowych komend, nauczył się bardzo dobrze chodzić na smyczy automatycznej.
Alfik to pies, którego bym z radością wzięła, gdybym nie miała dwóch swoich psów i dwóch mojego partnera pod opieką...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...