Jump to content
Dogomania

Magiczna Magia znalazła swoich równie magicznych ludzi;) Już w nowym domku


Gisic87

Recommended Posts

[quote name='Gisic87']Scarlet ale to był 3 miesięczny szczeniak a Magia ma koło 7 do tego nigdy nie była wychowywana. ja nie mówię że ona nie lubi dzieci bo tak nie jest ale jedna z historyjek faceta od którego ją mamy była taka że Magia bawiąc się skakała na dziecko i to się wystraszyło dlatego podobno wylądowała na łańcuchu. Więc to nie jest moja zachcianka tylko wolę dmuchać na zimne;)[/quote]
spoko rozumiem twoj niepokój, ale labek teraz też ma 7 mc :cool3: no ale on był od małego z dzieckiem 'oswajany' więc tu też jest różnica - jest nauczony co wolno a co nie
Swoją drogą to moja kuzynka miała yorka (sunie) i po urzodzeniu dziecka musiała sunie oddać swojej mamie, bo ta gryzła dziecko po palcach :shake:
Więc tu przyznaję Ci rację - jeżeli Magia dopiero uczy się 'prebywać' z ludźmi to faktycznie mogłaby niechcący zrobić krzywdę dziecku

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 162
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

witam!

nie chciałabym wydać się niepoważna, ale po przeczytaniu, że Magia jest aż tak żywiołowa - skakanie w celu polizania, czy biegi przełajowe po mieszkaniu zaczynam się zastanawiać, czy to dobry pomysł. Psinka jest urocza i naprawde bardzo chciałabym ją przygarnąć, ale mam dzieci. I nawet - o dziwo - nie martwię się o młodszego , ale mój szatański dwulatek z wyglądem aniołka mógłby niechcący narazić się psicy i w efekcie wojna gotowa, a na wojnie ranni bywają. Więc z bólem serca - proszę wybrać jej najwspanialszy domek na świecie, bo na to zasługuje:loveu:. a my - cóż, na forum pojawił się o połowę młodszy szczeniaczek suczka bokserka - zapytamy, może będzie nas chciała, jeśli nie to szukamy dalej. Z opowieści przyjaciół wiem, że boksery są wręcz stworzone do dzieci - szczególnie wychowywane od szczeniaka.
Pozdrawiam i mam nadzieję, że Panie mi wybaczą tchórzostwo, ale dzieci mają swoje prawa.
Kasia

Link to comment
Share on other sites

skąd dokładnie ją zabrałyscie? jaka miejscowosc? macie moze tel do taceta? pytam bo w zeszłym roku wziełam ogłoszoną na gratce whiooetke 3mana na łańcuchu miała 7 mies, dałam za nia 200 zł a z facetem spotkanie miało miejsce na stacji i sunie przywiózł w ...kartonie!
mała sikała pod siebie ze strachu i nie chodziła - jej strach paraliżujący w takim stopniu trwał tydzień.
może to ten sam chłop?

Link to comment
Share on other sites

Proszę nie zacznijmy się wykłócać.
Domka_Czika Magia jak najbardziej nadaje się do dzieci bo je lubi tyle że nie do takich maluchów którym może zrobić krzywdę. ona jest strasznie żywiołowa to prawda ale jeśli by ją troszkę podszkolić by nie skakała zawsze i wszędzie na człowieka to będzie super chociaż jak wiadomo jest teraz młoda i ma prawo szaleć tylko musi zrozumieć że są jakieś granice.

kasiek0502 Tengusia ma racje boksery to bardzo żywiołowe psy przez całe życie a szczeniak boksera tym bardziej nie nadaje się dla dzieci, może i je kocha ale to taki niesforny psiak który niechcący może zrobic krzywdę. Poza tym im młodszy szczeniak tym więcej obowiązków a przy dwójce dzieci to raczej nie możliwe. Na twoim miejscu rozejżałabym się za psiakiem mającym okres dojrzewania i szaleństw już za sobą. Jednak to jest twoja decyzja i masz do niej prawo jednak zastanów się czy podołasz bo to jest obowiązek i odpowiedzialność zarówno za dzieci jak i psa a przecież nikt z nas nie chce by przez przypadek pies zrobił dziecku krzywdę i musiał przez to szukać kolejny raz domu.

Link to comment
Share on other sites

Ambra ten facet mieszka we wsi Kanina oddalonej o 8km od Limanowa. Po 2 godzinach od naszego wyjazdu od niego zadzwonił do niego zainteresowany w sprawie "naszej suczki" i on powiedział że ogłoszenie aktualne ale podniósł cenę do 500zł a psa ma skądś przynieść czy jakoś tak, także 7 miesięcznego. On w ogóle dziwny i "wieśniak" totalny raz mówił że oddaje suczkę z powodów rodzinnych (nam tak powiedział) a wcześniej mówił że współpracuje z pseudo i załatwia kupców. W tym tygodniu będzie miał wizytę a sprawa mam nadzieje da mu nauczkę. Facet młody gnojek 23lata ma od razu na nk go znaleźliśmy. A jak szukaliśmy gdzie mieszka to powiedział że mam się spytać kogokolwiek we wsi gdzie mieszka pan Piotr to każdy powie bo wie że ma dalmatyńczyka

Link to comment
Share on other sites

hmm to chyba nie ten sam facet, ta moja sirote odbierałam z dąbrowy tarnowskiej, na alegratce wystawiał ja facet o nazwisku łata grzegorz a ten ktory nam wydawał psa miał tel:697468090 i miał jeszcze inne psy albo do nich dostęp, charty napewno

bardzo dobrze ze sprawa nie zostanie tak zostawiona, a jak to bedzie załatwione?


watek zbiorczy dalamtyńczyków:
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/jest-ich-14-dalmatynczyki-mysla-ze-nie-ma-juz-dla-nich-szansy-czy-maja-racje-pomocy-90486/index82.html#post11241143[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kasiek0502']Witam!
Czy gdzieś na forum można obejrzeć te starsze suczki? Są na dalmatyńczykach w potrzebie? Chętnie je obejrzymy, bo zaczynamy myśleć, że może to być dla nas dobre rozwiązanie. Tylko muszę mieć pewność, że lubią dzieci.[/quote]

I bardzi się cieszę. Na dalmatyńczykach w potrzebie są psiaki. Zapraszam na forum.

[URL="http://www.dalmatynczyki**********"]www.dalmatynczyki**********[/URL]

a jak się wykropkuje to
www kropka dalmatynczyki kropka fora kropka pl

Zapraszam również do lektury o zachowaniu i potrzebach dalmatów.

To nie film 101 dalmatyńczyków .. to życie.

Link to comment
Share on other sites

Magia coraz bardziej zaczyna brykać. 2 dni temu po powrocie z pracy mieszkanie było całe zasypane pogryzionymi kawałkami gazet, wczoraj jak gazet zabrakło to zabrała się za inne dostępne przedmioty: worek z karmą i ścierkę którą ściągła z wieszaka, no i oczywiście nie wliczając 2 miski bo jedna już została pogryziona. Poza tym jak spadł śnieg to przez pierwsze 2 dni miała uprzedzenie do załatwiania się na nim więc kupy lądowały w mieszkaniu ale już zrozumiala że śnieg czy nie śnieg to kupa musi "tam" wylądować. Na spacerki chodzimy na 10m lince by ślicznotka mogła sobie troszkę pobiegać a jaka jest wtedy szczęśliwa skacze jak szalona i nie wie co ma ze sobą zrobić, jednak całkowice nie można jej spuścić bo jak tak biega w ogóle nie zwraca na mnie uwagi nie mówiąc o tym że się nie słucha wtedy;).Anetko dziś będę do Ciebie dzwonić bo trzeba panienkę na sterylkę umówić i to jak najszybciej bo coś mi się wydaje że cieczka się zbliża dużymi krokami, do tego trzeba również zaszczepić i przygotować wszystko by jeszcze przed sylwestrem a może i nawet świętami mogła pojechać do domku.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gisic87']Jutro wybieramy się na łaciaty spacerek więc akumulatorki już się ładują a po powrocie zaserwuje wam mnóstwo zdjęć ślicznotki:loveu: Więc się przygotujcie[/quote]

Czekamy z niecierpliwoscią;)
A jak stpoi z domkiem ?

Link to comment
Share on other sites

w pierwszym tygodniu jak Magia była u mnie było powiedziane że domek już jest, kilka dni temu że dopiero szukają więc nie wiem jak to już jest. Można również szukać domu dla Magii tu w Polsce ale szanuję decyzje Danusi.
Pomalutku szykujmy się już na wyprawę, ciekawe jak Magia zareaguje na auto bo boi się strasznie jak ją braliśmy to zrobiła wszystko pod siebie, ale skoro dupcia jej odżyła to i strach przed samochodem się troszkę zmniejszył:roll:

A dzięki Anecie Magia na wtorek ma umówiony zabieg sterylizacji, nie wiem jak to przeżyję

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...