Jump to content
Dogomania

LUBIN-piesek ze schroniska ma nowy wspaniały domek


wtatara

Recommended Posts

[quote name='wtatara']jesteśmy za daleko , my nic więcej nie zrobimy. Pani która dała to ogłoszenie na Allegro odpuściła, co możesz więcej zrobić. Nawet nie wiem z którego schroniska zabrany a jak widzisz z Dogo nie ma nikogo kto by pomógł[/quote]
A czy ktoś dzwonił na te numer który podawałam wczesniej do stowarzyszenia zwierząt?

Ps ja nie mogę dzwonić po kierunkowym bo mama by mnie udusiła:razz:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 78
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Paciucha']A czy ktoś dzwonił na te numer który podawałam wczesniej do stowarzyszenia zwierząt?

Ps ja nie mogę dzwonić po kierunkowym bo mama by mnie udusiła:razz:[/quote]


Jeśli to jest Lubin , a nie Lublin to ja nie pomoge niestety .....:-(

Należy zawiadomić schronisko , pokazać zdjęcie psa i spróbować odnaleźć umowę adopcyjną w schronisku ....
Jeżeli w umowie jest zawarty punkt o nieoddawaniu psa osobom trzecim , tego się trzeba złapac i działać ......
Poszukajcie na stronie STraży dla Zwierząt , któy jej oddział jest najbliżej .....
Trzeba do nich zadzwonić i przynajmniej poprsić o interewncje telefoniczną ....
Rozumiem , że pani , która dała ogłoszenie na allegro udostępni nr telefonu do właścicieli ....powinna nawet udostępnić adres ....

Link to comment
Share on other sites

Przybylam ;) Rozmawialam przed chwila z kobieta, ktora wystawila psiaka na allegro. Pies mieszka w lesniczowce u dobrcyh ludzi. Kobieta jest pewna, ze pies nie zostal wywieziony do lasu na smierc- bo jak sama powiedziala, nie dala by im tego zrobic. Podalam jej swojego maila i ma mnie informowac, gdyby z mojego miasta jakas bidula szukala domu :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='invictus hilaritas']Przybylam ;) Rozmawialam przed chwila z kobieta, ktora wystawila psiaka na allegro. Pies mieszka w lesniczowce u dobrcyh ludzi. Kobieta jest pewna, ze pies nie zostal wywieziony do lasu na smierc- bo jak sama powiedziala, nie dala by im tego zrobic. Podalam jej swojego maila i ma mnie informowac, gdyby z mojego miasta jakas bidula szukala domu :)[/quote]

a widziałas pieska w tym domu czy tylko rozmawiałas z ta pania i ci mowiła?:angryy:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='majku33krakow']a widziałas pieska w tym domu czy tylko rozmawiałas z ta pania i ci mowiła?:angryy:[/quote]


Jeśli mam być szczera , to mnie też to wcale nie uspokaja ...
Pierwotna wesja była taka , że pani ogłaszająca psa martwi się, bo pies zniknął.....
I z Waszych postów rozumiem , że pani ogłaszjąca TYLKO rozmawiała z poprzednimi włąścicielami i to od nich ma informację USTNĄ o "cudownym domku" w tejże leśniczówce ....
Tak naprawdę los psa , dalej nie jest znany :(

Bo po pierwsze : Włąsciciele mogli najzwyczajniej w świecie wywieźć psa do lasu i przywiązać do drzewa , a pani dopytującej się natarczywie o to GDZIE jest pies , naopowadiać bajek o wspaniałym domku ......

Po drugie:
Pani ogłaszjaca psa , mogła przeraqzić się zbytniego zainteresowania ze strony dogomaniaczek tym psem i żeby mieć po prostu spokój , powiedziałą , że pies jest bezpieczny we wspaniałym domku ...

Ja doamgałaby, się szczegółów .....

Chyba nie sądzicie , że kotś przyzna się do tego , że wywiół psa do lasu i przywiązał do drzew....lub też potraktował go siekierą ...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...