Jump to content
Dogomania

Sunieczka w domku:)Love me;)dziekuje


justysiek

Recommended Posts

  • Replies 294
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='tyciaNi']....noo...straszne rzeczy opowiadasz...na stałe -u Ciebie?... :loveu:[/quote]

chciałabym strasznie,bo jest przekochana :loveu: tylko mama marudzi,że 4psy i 2 koty to będzie za dużo :roll:
Jakby to ode mnie zależało to bym miała nawet 50 psów :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

dziewczyny, zajrzyjcie chocby na watek Birmy, tam jest wklejona lista serwisow ogloszeniowych. tam mozecie bezplatnie umiescic ogloszenia. ja czasowo juz sie nie wyrobie. oczoplasu dzisiaj juz chyba od komputera dostane...
Aha! na rozglos.net wchodzi ogromna liczba ludzi!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='justysiek']suńke pooglaszalam na portalach w necie:lol:
kiedys pisalam ktorych:roll: jak do tej pory telefonow nie bylo, ale byly maile ze jak nie jest rasowa to moze do budy isc:mad::angryy:[/quote]

:crazyeye::crazyeye: nie mam zwyczaju komus cisnac,ale jak by mi ktos tak napisał to by dostal wiazanke :angryy:
ale własnie tego sie boje,że jak cos to do budy ją ktos wsadzi :placz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='LoveMe']:crazyeye::crazyeye: nie mam zwyczaju komus cisnac,ale jak by mi ktos tak napisał to by dostal wiazanke :angryy:
ale własnie tego sie boje,że jak cos to do budy ją ktos wsadzi :placz:[/quote]
:angryy:nie ma mowy:roll:
domek sie spawdzi i juz, musi byc dobrze:loveu:
slicznota mala, pewnie juz o mnie nie pamieta?:cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='LoveMe']ja tez :placz: juz bym chciala lato :lol:[/quote]
i jA CHCEM LATO:diabloti:taaaaaaaaaaaaak:p
dwonil Pani w sprawie suni za ile moze ja kupic:eviltong:wytlumaczylam jej wszystko jest zainteresowana, martwila sie tym ze juz jutro konczy sie allegro, a jej zalezy:evil_lol:ale to wszystko do uzgodnienia ma dzwonic jeszcze raz:p chyba ze u Love me zostanie:loveu:

Link to comment
Share on other sites

ledwo sie zgadza :lol:

Chcesz kupić to tanio Ci sprzedam Justynko :evil_lol: ... nie no żartuje, jej nigdy:loveu:

a powiedziałas ze nie lubi sama zostawać na długo itd?bo chyba trzeba powiedziec .. żeby jej nie wyrzuciła :angryy:
jakas mila z rozmowy? bo sie martwie :oops:

aaa ogloszenie na allegro widziałam i mam nadzieje,że umowa adopcyjna będzie??

Link to comment
Share on other sites

[quote name='LoveMe']ledwo sie zgadza :lol:

Chcesz kupić to tanio Ci sprzedam Justynko :evil_lol: ... nie no żartuje, jej nigdy:loveu:

a powiedziałas ze nie lubi sama zostawać na długo itd?bo chyba trzeba powiedziec .. żeby jej nie wyrzuciła :angryy:
jakas mila z rozmowy? bo sie martwie :oops:

aaa ogloszenie na allegro widziałam i mam nadzieje,że umowa adopcyjna będzie??[/quote]
umowa bedzie:diabloti:nie damy jej byle komu, teraz tak orentacyjnie dzwonila, jak zadzwoni jeszcze to jej powiem wsio:eviltong:nawet mila sie wydawala.
ja nie mam warunkow na nia, mama sie na psa nie zgadza w domu:shake:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...