Jump to content
Dogomania

Phyllis poduschka-aigner (at)


Recommended Posts

  • 3 years later...
  • 6 months later...

[quote name='alenka.cz']Bardzo polecam wystawy ,na których ta sędzina sędziuje -bardzo dokładnie ogląda psy i daje rzetelne oceny i opisy[/QUOTE]

Bardzo nie polecam wystawy na których sędziuje - bardzo dokładnie ogląda psy i daję nierzetelne oceny i opisy.
vide
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/227929-Kraków-16-17-VI-2012-(CACIB[/URL])

Link to comment
Share on other sites

Przyglądałam się wczoraj pracy tej pani na ringu. Pani bardzo nie delikatna w ocenianiu psów. Bardzo dokładnie bada psy i to w sposób tak nie delikatny że psy które zazwyczaj są spokojne nie wytrzymują tego i startują do niej z agresją. Nie ma podejścia do psów. Używa całej skali ocen i tak naprawdę to chyba nie wiadomo na co zwraca uwagę. Również nie polecam !

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Absulutnie nie polecamy. Ewidentny brak znajomosci wzorcow i w ogole znajomosci ras, brak kultury osobistej- pani zachowuje sie tak, jakby nienawidzila psów, nieumiejetnosc poslugiwania się miarką, ktora tylko straszy zwierzęta. Wypadki pokaleczenia psow przez tak "delikatne podejście". Zastanawia tylko, kto taskiego sedziego zaprasza na wystawy....

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 11 months later...

[quote name='maharaja']Bardzo dziwi mnie rozbieżność oceny tej Pani, najpierw same plusy, teraz same minusy... Mógłby się wypowiedzieć ktoś, komu oceniała pieski z gr. IX ?[/QUOTE]
Ja mam setery, więc nie ta grupa, ale też się wypowiem.
Sędziowała nas dwa razy (w Austrii - hmm, może to ma znaczenie ;-)) i moim zdaniem oceniła uczciwie.
Nie zauważyłam żadnych niestosownych zachowań, a w stosunku do psów była bardzo delikatna i cierpliwa.
Może ma humory?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='cornadore']Ja mam setery, więc nie ta grupa, ale też się wypowiem.
Sędziowała nas dwa razy (w Austrii - hmm, może to ma znaczenie ;-)) i moim zdaniem oceniła uczciwie.
Nie zauważyłam żadnych niestosownych zachowań, a w stosunku do psów była bardzo delikatna i cierpliwa.
Może ma humory?[/QUOTE]

Dziękuję za wypowiedź :) Mam nadzieję, że w Zakopanem nie będzie tak źle ;)
Może ktoś się jeszcze wypowie?

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...