Jump to content
Dogomania

Kika- złoty diament


BobowitaMW

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Dynamique']Widze, że coraz lepiej foty wychodzą. To kiedy lusterko ? :evil_lol:[/QUOTE]
Dzięki :) :oops: Lusterko, lusterko... Hm.... NAJPÓŹNIEJ na gwiazdkę w przyszłym roku ;) NAJWCZEŚNIEJ kwiecień 2010 :eviltong: NAJPRAWDOPODOBNIEJ kupno - wakacje 2010 Japonia :cool3:, przyjazd do Polski sierpień/wrzesień 2010. ;)

Chyba, że wcześniej uzbieram kasę i na Allegro upoluję mojego ukochanego Nikona D90 :loveu::loveu::loveu: za przyzwoitą cenę ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BobowitaMW']Dzięki :) :oops: Lusterko, lusterko... Hm.... NAJPÓŹNIEJ na gwiazdkę w przyszłym roku ;) NAJWCZEŚNIEJ kwiecień 2010 :eviltong: NAJPRAWDOPODOBNIEJ kupno - wakacje 2010 Japonia :cool3:, przyjazd do Polski sierpień/wrzesień 2010. ;)

Chyba, że wcześniej uzbieram kasę i na Allegro upoluję mojego ukochanego Nikona D90 :loveu::loveu::loveu: za przyzwoitą cenę ;)[/QUOTE]

JAPONIA. Dżyzyssss!! Niektórzy to mają dobrze - lustro, wakacje w Japonii... :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agnieszka & Figo']JAPONIA. Dżyzyssss!! Niektórzy to mają dobrze - lustro, wakacje w Japonii... :eviltong:[/QUOTE]
Ale JA nie jadę do Japonii :eviltong: Napisałam, ze to będzie "import" z Japonii, prawdopodobnie ;) A do ojczyzny Shib jedzie mój rodziciel(jak dobrze pójdzie, tfu, tfu, odpukać etc.). :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agnieszka & Figo']A już myślałam że tak fajnie masz... [SIZE=1];) Ale tego D90 to naprawdę zazdroszczę!! [/SIZE][/QUOTE]
Nie no, aż tak dobrze nie ma ;) Ale mój Tatuś jest bardzo kochany i obiecał przywieść taka "maleńką" pamiątkę :cool3: :evil_lol: W końcu Nikon, to rodowity Japończyk :evil_lol: [SIZE=1]składany w Chinach :P[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lucky.']No to była Kika, Fuks i Megi na zdjęciach .
Pisało że to jej psy i w ogóle ...
Napisałam do admina żeby to skasował .
Kika miała takie przerobione zdjęcia, masakrycznie ostre .

Gosia i jak z tymi filmikami ? ;d[/QUOTE]
Dzieki :) Pewnie już skasowali :) Chyba zacznę foty podpisywać... :angryy:

Za godzinę jadę do Złotoryi, może po powrocie, ok?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...